Reklama

Reklama

Motel

  • USA The Bag Man (více)
Trailer 1

Černá taška s tajemným obsahem, pokoj číslo 13 v zapadlém motelu a profesionál, kterého si najal nevyzpytatelný milionář... Kriminální thriller sleduje příběh Jacka (John Cusack), tvrdého chlapíka, ale chronického smolaře. Najal si ho Dragna (Robert De Niro), zločinecký boss, aby dokončil jednoduchý, ale neobvyklý úkol. Má mu přinést černou tašku a nesmí se do ní podívat. Má ho počkat v zapadlém motelu a dát si pár schůzek s místními. Během dlouhé a bouřlivé noci před Dragnovým příjezdem Jackovi zkříží cestu Rivka (Rebecca Da Costa), krásná žena, jejíž život se fyzicky i emocionálně zaplétá s Jackovým. Když Dragna konečně přijde na scénu, život všech zúčastněných se náhle a extrémně změní. (TV JOJ)

(více)

Videa (3)

Trailer 1

Recenze (49)

*CARNIFEX* 

všechny recenze uživatele

Jack je excentrickým milionárom Dragnom najatý aby vyzdvihol špeciálnu zásielku. Vysokú finančnú čiastku za zdanlivo jednoduchú úlohu dostane potom, ako dodrží všetky veškeré pokyny. Za prvé, za žiadnych okolností nesmie nazrieť do tašky, za druhé, po prevzatí batožiny sa musí ubytovať v neďalekom Motely, v izbe číslo 13. Tam bude čakať dovtedy, kým si Dragna zásielku neprevezme. Nato, aby Jack získal svoju zaslúženú odmenu, bude musieť urobiť "viac", ako len v kľude prespať do nasledujúceho dňa. Po "krku" mu ide nejeden "zabiják". Príčinu má zdanlivo ukrytú rovno pred očami. Čo je vlastne obsahom záhadnej batožiny? Cusacka som mal vždy rád. Ani v tomto filme nehrá zle, no bohužiaľ, akosi ma to veľmi nebavilo. Miestami dosť neuveriteľný, nereálny, nemastne, neslane natočený príbeh na úrovni TV filmov nijak nezaujal. Najmä vďaka rozuzleniu poukazuje na fakt, akúže to frašku, vlastne divák sledoval. ()

Fiftis 

všechny recenze uživatele

Zvyčajne sledujem filmy na základe ich vysokého skóre, respektíve naopak - nesledujem snímky s tak nízkym skóre, ale filmy ako „The Bag Man“ sú dôvodom, prečo robím aj výnimky. Najprv ma prekvapilo, že toľko recenzentov to nazýva „nudné“, „zlé“ a „nezmyselné“, ale potom som si uvedomil, že tento film nie je pre všetkých, ale pre niektorých - ako pre mňa - je to strhujúce. Takmer celý film sa odohráva počas jednej noci v cestnom hoteli, kde má náš protagonista, vrah (Cusack), ísť s balíkom a čakať na vyzdvihnutie. Zdá sa, že proti nemu sú všetci okolo neho. Postavy, ktoré stretáva a dobrodružstvá, ktoré zažíva sú fascinujúce, nepredvídateľné a neskutočné. Myslím, že tento film získal toľko zlých recenzií, pretože sa nehodí do formy. Odporuje očakávaniam a niektorým ľuďom sa to nebude páčiť. Ale ak hľadáte niečo iné, niečo, čo vás prekvapí, sledujte "The Bag Man". A skúste prekonať vaše očakávania. ()

Reklama

verbal 

všechny recenze uživatele

Kdyby se mnou někdo konečně chtěl udělat inteligentní rozhovor a zeptal se mě: "Tak jak to vidíte, verbale?", odpověděl bych mu oduševnělými slovy reprezentačního útočníka: " Eeeeeeeeeeeeee, tak určitě.... První třetina byla dost slabá, eeeeeee, snad jen když to Kachna šoupl v desáté minutě Vláďovi mezi beky, eeeeeeee, sice to tam nespadlo, ale dost mi to evakuovalo situaci, jakože když jsme to zkoušeli předtím na Američany, tehdy to tam spadlo, ale teď to tam nespadlo. Eeeeeeeeeeeee, řeknu to bez skrubtulí, já i klucí jsme mysleli, že to tam ve druhý třetině konečně spadne, když máme v týmu takový hvězdy, ale trenér to i v tý dvojce trochu eeeeeeeeee progaučoval, takže klucí nedostali moc prostoru a když už nějakej ten eeeeeeeeeeee prostor jakože dostali, stejně to tam jakože nespadlo. Byli jsme z tý situace jakože dost eeeeeeeeeee konstatovaní a modralka celýho týmu byla jakože eeeeeeeeeee úplně dekompostující. Eeeeee, tak určitě...., v šatně jsme si sice s klukama eeeeeeeee řekli, že to v tý třetí třetině jakože víc otevřeme, vlítnem do toho a musíme hrát dopředu, i trenér to eeeeeeeeee říkal, ale ta eeeeeeeeeeeee barisféra už tam prostě jednou byla a prostě jsme se jakože z té eeeeeeeee konstelace nemohli ani zaboha dostat, a tak musím jen odevzdaně eeeeee konsternovat, že to tam teda jako nepadalo ani po tom. Tak určitě......... byl z toho dost nasranej dokonce i Jarda a to se, jakože jistě víte, útočníkovi jeho eeeeeeee formálu stává málokdy. Jako jak ste eeeeeeeee mohli sami vidět, šli nám docela dost eeeeeee do těla, a na to se jako dost blbě eeeeeeeee adoptuje, nějak jim to tam pořád padalo a nám to tam ne a ne spadnout, a tak sme si to pak všechno eeeeeeee, jakože klucí s trenérem, eeeeeeee vyagromentorovali a došli jsme jakože ke eeeeeeeee všeobecný koncenzúře, jakože to eeeeeeeeeeee byla totální kastratofa!". Hovadina hloupější než národní manšaft, na kterou zapomenete rychleji, než byste třikrát po sobě zhnuseně zopakovali "Hadamčyk". ()

JASON_X 

všechny recenze uživatele

Takhle by to asi dopadlo, kdyby nějaký dvanáctiletý, přechytralý, ale od reality odtržený nerd zkusil napsat krimithrillerový scénář, jemně okořeněný Lynchem a Tarantinem, a jeho zpracování by se chopila nějaká provinční poloamatérská televizní stanice. Námět příběhu není špatný, obsah tašky přinese docela zajímavé rozuzlení, ale ten scénář, ty dialogy... fakt nevím, co si o tomhle mám myslet. Kvůli "taškáři" Cusackovi, kterého mám rád, dám slaboučké tři, ale určitě si to hned tak znovu nepustím, jedině až úplně zapomenu... což bude ale vlastně asi docela brzy, ach jo. Cusack tradičně dobrý, De Niro hodně zoufalý, Glover standardně svůj, brazilská štětka Da Costa pěkná, ale s tím extrémním makeupem vypadala spíš jako tranďák, než jako ženská. ()

sochoking 

všechny recenze uživatele

Ja mám rád ekšn zo zaflusaných motelov osvetlených blikajúcimi neonami odniekaľ zo zapadákova odohrávajúcich sa počas daždivých nocí, ale to by tam nesmeli obsadzovať do hlavných úloch ženy, ktoré svoju úlohu vydreli ináč, ako hereckým talentom a s hláskom medovým, ako mukel z Leopoldova... ()

Galerie (42)

Reklama

Reklama