Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Miloš Zeman dosáhl v české politice všeho. Stal se premiérem. Byl zvolen prezidentem. Byl ale někdy skutečným sociálním demokratem? Otevřeně kritický pohled na politickou minulost i současnost Miloše Zemana. (Česká televize)

Recenze (2)

Arkanoid 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Opozičná zmluva; Aféra Olovo; Aféra Bamberg. Kritický pohľad na Miloša Zemana, toho času prezidenta, a jeho politické kroky ešte pred vstupom do vlády. Použitie nostalgickej českej hudby skvelo pretína a oživuje politickú debatu, ktorá, napriek vážnosti témy, dokáže byť nudná.Kritický pohľad na Miloša Zemana, toho času prezidenta, a jeho politické kroky ešte pred vstupom do vlády. Použitie nostalgickej českej hudby skvelo pretína a oživuje politickú debatu, ktorá, napriek vážnosti témy, dokáže byť nudná. Tvorcovia sa neboja ani zosmiešňovania politikov pomocou masiek a ich humor tu cítiť. ()

kubilov 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Vynikající práce Robina Kvapila a Jana Strejcovského. Na jednotlivých dokumentech z cyklu Expremiéři je krásně vidět, že štěpnější expremiérská osobnost znamená - samozřejmě při schopnostech dokumentaristů - daleko zajímavější výsledný produkt. Režiséři měli výhodu, že na rozdíl od Klause se s nimi Zeman bavil, takže ho navštívili v gumové hlavě. Z toho jsou fakt famózní momentky, jen škoda, že tento fórek pak ždímali až do konce bezmála půlhodinového dokumentu. Další výtkou budiž absence respondenta, který by byl schopný se Zemana aspoň trochu zastat, celé dílko by pak podle mého názoru mohlo vyznít daleko sevřeněji a kompexněji. I tak ale jeden z těch nej dílů a v rámci cyklu dávám plný počet. ()

Reklama

Reklama