Friends (TV seriál)

Animovaný / Rodinný

Dánsko / Thajsko / USA, 2013, 22 min

Trylle Vilstrup

Kim Duran

Komentáře uživatelů k TV seriálu (9)

• TonoM

Myslím si, že tady režiséra příliš nezajímá, jestli se to na ČSFD líbí dospělým a nebo ne... To je prostě film určený pro děti 3-9 a ty to baví a to je jediný co potřebuje. 20%(25.11.2015)

Nádherně kreslený seriál. A dějově také dobrý.(8.7.2018)

• TomX2

Nezaujímavá stupídnosť, znovu vysielaná reláciou Minimax - k tomu priraďme na svoje pomery už dosť zastaranú animáciu a klišéovité otrepané príbehy, ktoré nám oboznamujú nesympatické dievčence. Na rad sa dostane aj komerčná pop hudba, takže si na svoje prídu aj fanúšikovia Hanny Montahny a podobných spodín. Cieľovou skupinou je dievčenské publikum a Minimax (ale aj iné hnusy) k nám prišiel už aj s väčšími podivnosťami, takže tá silnejšia hviezda je na dobrej strane.(2.3.2018)

• Palvinie

V jednom malém městečku z lega žijí paterčata s rozdílnou barvou očí a vlasů. Jsou to holky nesmírně otravné, náladové a s velmi špatným módním vkusem. Dokáží stavět domy, léčit a cvičit zvířata, vytvářet plakáty, zpívat, tancovat jako po trojité dávce extáze a unudit člověka k smrti.(3.8.2014)

Priemerný seriál. 60%(2.1.2018)

Kto to má lepšie ohodnotiť než dieťa, ktorému je to určené? A mojej dcére sa to veľmi páči...(23.8.2015)

Kouká na to můj 4-letý syn a miluje to ..... s tím nic nenaděláte. Hodnotím "jeho očima"(15.3.2015)

Přidávám se k připomínce, že seriál je určen především pro děti a těm se líbí. Jak by to asi dopadlo, kdyby děti hodnotili filmy pro dospělé? A upřímně jsem viděla i mnohem horší dětské pořady...(14.1.2017)

5,5/10 - vzhľadom na cieľovku. Budem úprimný, to o čo sa seriál snaží a čo mal za cieľ spraviť urobil naozaj dobre, stačí prvý krát seriál vidieť ako menší alebo ho nebrať tak vážne a zapáči sa vám (ja som niečo s oboch) dej nič extra ale spracovanie priateľstva postáv a neskorší vývoj jednej pôvodne zápornej postavy vyzerá naozaj realisticky a dokonca lepšie ako v remaku ktorý na IMDB dostal 70%. Vzhľadom na kvalitu celého seriálu nemôžem dať viac bodov ale deťom sa to bude určite páčiť.(13.3.2020)