poster

Tamtam (TV pořad)

Animovaný / Rodinný

Česko, 2013, 20 min

 • Pierre
  ***

  Je to trochu skrytá reklama a Kačku dabuje chlap s hlubokým hlasem, ale jinak dobry nooo....(23.8.2015)

 • Master19
  **

  Nápad výborný, ale zpracování na facku, Kačka Brnkačka je WTF. Jakože cože?(30.9.2017)

 • lubospoti
  ***

  Podobný typ pořadu, který v "dospělém" vysílání reprezentuje Toulavá kamera. Příjemný moderátor, zajímavé tipy na výlety (nejen pro děti).(16.11.2013)

 • Nonna
  ****

  No konečně někdo v televizi pochopil, že malé děti nejsou pouze debilní přijímače schopné sledovat jen přiblblé animované poníky, bakugany, smrtící víly a podobné chujoviny. Vtipnou, moderní a nenásilnou formou a s neobvykle vysokou intelektuální úrovní je v tomto pořadu dětem nabízeno spousta zajímavých typů k cestování po vlastech českých. Moderátoři sdělují dětem podstatné informace o akcích na hradech, zámcích, v muzeích a přírodě a jejich výklad zpestřují dvě sympatické animované postavičky s trochu přehozenou pohlavní identitou ("mami ten Venda by mohl dělat Kačku a Kačka Vendu:-)". Jen víc inteligentních pořadů pro děti, kdyby bylo.......(12.11.2013)

 • Gemini
  ****

  Toho, že je to Toulavá Kamera pro děti, si všiml zřejmě každý, kdo někdy o Toulavé Kameře slyšel. V dnešní době, kdy je těžké děti zaujmout něčím, co jim nestrčíte až pod nos, je Tamtam pořad potřebný jako sůl. Jen mám drobné výhrady k formě nebo, chcete-li, prezentaci. Ta menší je, že Míša Maurerová po dětech vypadá ještě hubenější než když před nějakými deseti lety uváděla takovou tu T-Mobilem sponzorovanou hitparádu - čti "vypadá jako kdyby natrvalo přešla do tábora anorektiček" - a jako otci dvou holčiček mi tak nedělá její vzhled úplně radost... Proti Marku Němcovi kupodivu nic nemám;) A ta druhá výhrada zní, že Kačka Brnkačka vypadá jako kdyby Yettiho přepadl Jokerův kadeřník, a mluví jako chlap (protože "ji" mluví chlap). WTF?, ptám se. Jinak ČT chválím, že takový pořad má - až budou děti dost velké, aby za mnou každý víkend přicházely s nápady na výlety, které tam viděly, možná to uvidím trochu jinak:) Aktuálně je mojí největší "zábavou" v souvislosti s tímhle pořadem představa, jak by asi vypadal na nějaké komerční televizi, a jak moc vystajlovaného sluníčkového cool moderátora a obsah by asi měl... 70%(6.10.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace