ONA A ON (TV seriál)

Komedie

Česko, 2013, 30 min

• rikitiki

Dobrá - přiznávám, hodnotím poté, co jsem viděla 10 minut, protože víc už vidět nehodlám.Tahle věc a hlavně její tvůrci neměli ani špetku ambice, ani trochu snahy. Leda tak vydělat nějaké peníze. Což se jim povedlo a je tedy zbytečné se na to dívat. Měl to být asi sled skečů, jenomže ani jeden z nich nemá pointu. Je to dost mizerně zahrané, to se ale hercům vyčítat nedá, protože prostě nemají co hrát. /10. 9. 13./(10.9.2013)

• tsatsiki

Opět se ptám, proč Vašut točí a hraje v takové stupiditě. Vtipy nudné, děj nudný a je to jeden velký trapas. Kdy si takové gagy v Tv Bombě byly vtipné, ale toto je přes čáru. Já bych se styděl za to, dát tomu hvězdičku. Nechápu, že Barrandov dá do takové blbiny peníze. Kdyby to neudělali zaměřené jen na Vašuta a brožovou a zabrali tam i další postavy, které se tam objevují, tak to mohlo vypadat jako normální sitcom, takto z toho vznikl další nesmysl(stejně kdopak by se čecha bál) podzimního schématu na Barrandově.(26.9.2013)

• Tommassi3

Tak se na Barrandově dali (nez)odpovědní lidé se syndromem dutých hlav zase jednou dohromady, když přemýšleli, co by tak ještě mohli vyzvracet na obrazovku, protože toho Ringa přeci nemohou reprízovat třikrát denně, pozornější divák by si toho přeci ve slabé chvilce mohl všimnout !! A tak se domluvili, že budou hlásit své nejoblíbenější zahraniční seriály, které je zrovna napadnou.. Pak na kalkulačce sečetli všechny tipy a nejvíckrát, tuším, že dvakrát, se ozvalo "Ženatý se závazky" !! Vždyť to nám přeci Vláďa Železný ( a zlatý ) tlačil jako vzor inteligentní americké zábavy !! ;) "Kucí, to by se mohlo líbit !!" Pak ovšem někdo namítl, že přeci v Česku sitcomy neumíme !! "To nevadí, zavoláme zasloužilého, nebo vysloužilého (??), hošana, tedy vlastně mistra lidové zábavy, Zdeňka Troškových, ten už si jistě poradí !!" A protože Zdenda je liška podšitá, napadlo ho spojit příjemné s užitečným, a tak, milé děti, vznikl patvar, který by si někdo mohl snadno zaměnit se slepencem skečů !! To přeci český divák nepozná, že jde ve skutečnosti o brilantní teaser k dalším pěti pokračováním Kameňáku !! ;) Vždyť Barrandov stejně nikdo nesleduje..;) Teď vážně !! Tuším, že mě budete podezírat z toho, že jsem si dnes zapomněl vzít svoje prášky, ale mě to docela pobavilo, zejména dík celkovému konceptu se totiž nic nestane, když si odskočíte do koupelny, nebo vám upadne vajgl pod kanape, pokud tedy nemáte koberec, Marek Vašut coby strašný hovado, rozený tvorstva pán, budu si myslet, že hraje sám sebe, mě rozesmál víckrát, než by mě vůbec kdy napadlo, hlavně dík vděčněji narychlo napsané roli a sebeironii, s níž se odkazuje třeba i na svoje reklamní pecky, a Brožová, když už nic, protože ona opravdu nemá co nabídnout, aspoň se na ni dá koukat !! ;) Ve srovnání s 99% všech těch (s)hitůvek, které nejpokleslejší česká stanice TV Barrandov nabízí, budu velkorysý a napálím celé dva kusy a budu doufat, že mé tiché přiznání nikdo číst nebude !! ;) Ona a on totiž opravdu přichází s něčím novým, nepříliš okoukaným, totiž naprosto nenáročným, co se týká výrobního procesu, pořadem, jemuž označení seriál sluší asi jako Cibulkovi ten slizký úsměv, který se omezuje pouze na velmi volně řetězené situace předstírající skeče, při nichž se autoři poněkud zbaběle spoléhají na divákovu vlastní zkušenost.. Škoda, že se barrandovští rozhodli z toho kanadského konceptuálního hadru vymačkat i poslední smradlavou kapičku, díky čemuž se vlastně každá další epizoda, obzvláště s příchodem Pogodové a Suchařípy, jen hlouběji a hlouběji boří do toho tuzemského televizního hnoje.. A teď vyčůrat, pomodlit a spát !! ;)(19.9.2013)

Co je jednoznačně pozitivní, to je nadšení s jakým se dvojice Brožová - Vašut a Pogodová - Suchařípa navzájem špílcují, případně uvádějí třetí osoby do rozpaků. Ale bohužel je to celé neživotné, a leckdy jednoduše předvídatelné, protože jde v podstatě o letité manželské anekdoty, porůznu řazené do delších nebo kratších pásem. Někdy se totéž těsně po sobě variuje, což je dost riskantní podnik - přesně podle stylu experimentů páně Procházkových s vkusem českého diváka (viz třeba improvizační TV show-soutěž, jejíž jméno už jsem zapomněl...). Nutno ale říct, že místy jsem se opravdu pobavil - naneštěstí v poměru k celku toho dobrého bylo příliš málo. Za málo peněz... dost kolísavé množství muziky. 50%, a to jsem, jak se dívám okolo, opravdu grand:)(20.5.2014)

• Hansk75

Tahle stránka je plná pokrytců. Já netvrdím, že je to geniální, přehnaně vtipné nebo originální, ale tolik odpadů? Kdyby u popisku bylo namísto "Česko" "Velká Británie", tak by to byl rázem jeden z nejlepších seriálů, čistě geniální suchý humor a tak dále a tak dále... Na víc než na 2* to asi nemá, ale tolik odpadů? ...(9.1.2015)