Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Milujete HO, ale má své mouchy? Zbožňujete JI, i když pořád všechno rozpitvává? Ženská logika a mužská zásadovost v praxi! Kateřina Brožová a Marek Vašut v komediálním seriálu. (TV Barrandov)

Recenze (59)

MikeCool 

všechny recenze uživatele

TV-seriál. Dobře, je to sice ze života, nutno podotknout s manželského života a tudíž se zdají různé strasti každodenního dne zábavné, protože mnozí v tom najdou sami sebe, ale to zpracování je bohužel natolik "amatérské" a dosti kýčovité, že s hodnocením musím jít velice dolů. Musím se ale přiznat, že některé, fakt některé scénky jsou trefné a povedené, až se u nich člověk pobaví. | Průměr všech zhlédnutých epizod 35% (1*) | ()

Gemini 

všechny recenze uživatele

Co je jednoznačně pozitivní, to je nadšení s jakým se dvojice Brožová - Vašut a Pogodová - Suchařípa navzájem špílcují, případně uvádějí třetí osoby do rozpaků. Ale bohužel je to celé neživotné, a leckdy jednoduše předvídatelné, protože jde v podstatě o letité manželské anekdoty, porůznu řazené do delších nebo kratších pásem. Někdy se totéž těsně po sobě variuje, což je dost riskantní podnik - přesně podle stylu experimentů páně Procházkových s vkusem českého diváka (viz třeba improvizační TV show-soutěž, jejíž jméno už jsem zapomněl...). Nutno ale říct, že místy jsem se opravdu pobavil - naneštěstí v poměru k celku toho dobrého bylo příliš málo. Za málo peněz... dost kolísavé množství muziky. 50%, a to jsem, jak se dívám okolo, opravdu grand:) ()

Reklama

Big Bear odpad!

všechny recenze uživatele

Procházko, Procházko, proč se nedržíš divadla???!!! Velká škoda, že Brožová znovu nekandiduje za ČSSD, tohle by jim mohlo vzít pěkných pár procent ! Vašut by měl raději postarším pánům odbíhajícím na WC nabízet modré růže nebo jezdit v reklamě s kačenou po francouzských vinicích.... Tohle je opravdová hardcore TV brutka. ODPAD ()

MM_Ramone odpad!

všechny recenze uživatele

Toto je naozaj niečo príšerné. Vrcholne trapné. Totálne idiotské. Komediálny seriál? Kdeže! Absolutná chujovina. Televízny kreténizmus. Nemá to ani hlavu, ani pätu. Kolekcia nezábavných, hlúpych vtipov. Ona - Kateřina Brožová - stará, skaredá čarodejnica a On - stárnucí seladon Marek Vašut. Maximálne nesympatická dvojica hereckých skrachovancov. S týmto prostoduchým projektom klesli až na úplné dno. Dvaja úbožiaci. On - odpad a Ona - ešte väčší odpad! ()

rikitiki odpad!

všechny recenze uživatele

Dobrá - přiznávám, hodnotím poté, co jsem viděla 10 minut, protože víc už vidět nehodlám.Tahle věc a hlavně její tvůrci neměli ani špetku ambice, ani trochu snahy. Leda tak vydělat nějaké peníze. Což se jim povedlo a je tedy zbytečné se na to dívat. Měl to být asi sled skečů, jenomže ani jeden z nich nemá pointu. Je to dost mizerně zahrané, to se ale hercům vyčítat nedá, protože prostě nemají co hrát. /10. 9. 13./ ()

Galerie (4)

Reklama

Reklama