Der fast perfekte Mann

Der perfekte Mann

Dokonalý muž

Komedie / Romantický

Německo, 2013, 90 min

Neznášam nemecké filmy,muž sa mi smial, že už som fakt klesla na samé dno filmového plátna, keď toto kukám a nakoniec sa tak do toho zapozeral, že skončil film ani nevedel ako. Mne sa to páčilo, teda na to, že to bol nemecký film. Plus sa mi páčila hudba,za mňa a muža 3*😃(19.5.2016)

Oproti americkým filmům příjemná změna. Přesto ale spíše průměrná...(10.2.2018)

• Arsenal83

Hlavný predstaviteľ vyzerá ako Reinhard Heydrich a to teda nevzbudzuje sympatie. Ide takmer o nemecký pokus urobiť Sandlerovho Veľkého tatu, ale bez vtipu. Navyše s trápnym záverom.(28.3.2017)

• Martin741

Je to pekny film. Fuckt je! Taky farebny, furt sa tam nieco hybe, kulisy su tam, travicka, stromceky ... no a dokonca herci vedia rozpravat. Summa Sumarum, za prispenia vsetkych svatych a s odretymi usami vydalo za 5 %(22.9.2015)

• Generi

Dvě hvězdy jen za aktuálnost tohoto tématu. Ale jinak bych přerazila toho rozmazleného 12 letého fracka, ke kterému se všichni chovali jako k 5 letému, mrněti, a on se pak choval přesně tak. Nevím, jestli režisérka někdy viděla 12 letého puberťáka. Téma přerodu sobeckých individualistů na citlivé lidi by si zasloužilo lepší zpracování(19.5.2016)