poster

Korespondence (studentský film)

Krátkometrážní

Česko, 2013, 4 min

Režie:

Erik Richard H.

Kamera:

Jakub Mahdal
 • Tom_Lachtan
  ****

  Ahá! Skoro se stydím, že sem dal autorovi za jeho amatérský počin odpad, ale zase to krásně dokládá, kterak někdo dokáže svůj talent zúročit, na škole rozvinout a stvořit zajímavou jednohubku, v tomhle případě ovládanou překrásnou kamerou, která kouzlí zajímavé záběry, na které se nechytají ani mnohé celovečerní filmy a dále podmanivým hlasem Achaba Haidlera, ke kterému se ke konci přidá i jeho impozantní obočí a prošedlý vous. Sice jsem trošku nepochopil, co přesně se kdo snaží ve výsledku sdělit, respektive to bylo tróchen zbytečně melodramatické, ale to u studentského cvičení milerád odpustím.(7.11.2013)

 • Rondell
  ***

  Rád bych dal odpad, jak je zvykem v naší "partě" :D ale nebylo by to v tomhle případě vůbec spravedlivý..(5.11.2013)

 • Marek1991
  **

  Nemusím umelecké filmy, ktoré vo mne nič hlbokého nevzbudia. Kamera už na dnešnú dobu nie je nič výnimočné, hudba mi prišla taká obohraná, ako keby som ju už počul v mnohých iných dielach, no hlavne titulky dlhé skoro ako tretina filmu, tak to je moc. Len si ďalej filozofujte, možno raz natočíte aj film pre ľudí.(6.1.2014)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace