Nájemného vraha, který pověsil řemeslo na hřebík, dostihne jeho minulost, a tak se z něho opět musí stát krutý zabiják. Je nucen ještě jednou, naposledy vraždit, aby napravil jistou chybu z dřívějška. (Film+)

Cinematrix

Indonéská verze sedmi statečných bez šesti zbývajících. Jen jsem si nebyl jistý, zda (pro mne zcela neznámý Paul O´Brien) študoval na herce nebo na řezníka. Každopádně porcovat malajské piráty mu šlo docela dobře, jen si zákazník místního uzenářství (rozuměj divák), musel chvíli počkat, než přijde dodávka čerstvého masa, což za "bolševika" trvalo týden, v tomto případě to bylo asi 45 minut :-D ()

Johny M.

Snaží se to bejt drsný jak Rambo, ale necharismatickej neherec a i na tenhle typ filmu dost bídný dialogy tohle béčko dost srážej... ()

Acrobat

Nuz scenarova bieda s este horsi indonezsky statisti. Mlcanlivy hrdina je skor do korejskej filmografie, tito pirati s hnusnymi ksichtami potrebuju kus pokecat. Snaha ist v slapajach Evansovho Raidu je ocividna a volu fandit davaju bodne rany. Lenze ten zabijak (vlastne nikto nikdy nepovie nic) musi stale vracat sa spat. A zasa mastit vsetkych tych statistov sta John Wick. Pearson dobre opozeral z oboch veci a dodava niekedy smrnc, ale cele to ide az nemiestne do prazdna. Skratka ostrov, ryby, dobri miestni, zli tamti, jeden medzi nimi tajomny, vsevidiaci. Jemu patri slava a odvaha, divakovi nutnost sa len pobavit. Ale osudovo unudit. (Videne 16.3.2021, filmplus archiv) ()

DJ Kritik

Dobre spracovaný akčný film, kde tajomný cudzinec bojuje s organizáciou terorizujúcou celú oblasť. Postupne vychádzajú na povrch niektoré čriepky minulosti. ()

Solverino

Těžce průměrná záležitost s dost podprůměrným hlavním hrdinou... takovej retardovanej mlčenlivej Bob.... docela nesympatickej. Chvílemi až docela směšné, ale jednou se to vidět dá. No prostě se mlčenlivej Bob neohrabaně "přátelí" s malým klukem, poněvadž chce smočit s jedlou asijatkou, no nakonec nesmočí, tak si aspoň zastřílí z kuličkovky za doprovodu stříkanců digitální krve... ()

stanyko

1 * za haro hlavneho hrdinu. Ale inac totalna sprostost uz od 5tej minuty. Film vhodny ako pozadie ku domacim pracam.. ()

mdf

Indonésie ten styl nezapře,průměrný akční film,ze začátku zdlouhavé vyprávění a pak nějaká ta akce.Kouknout a pustit z hlavy. ()