poster

Britney Spears: Oops!... I Did It Again (hudební videoklip)

Krátkometrážní / Hudební

USA, 2000, 5 min

Režie:

Nigel Dick

Hrají:

Britney Spears
 • fredisek
  **

  Oops! ... I dod it again...věta, kterou pronášíte někdy těsně po probuzení po té, co jste absolvovali nějaký bujarý večírek. Zápis Britney do lidového povědomí stoprocentní, hudba holčičí standard, video (z dnešního pohledu) retro žrádlo.(30.12.2013)

 • Hornet.CZ
  **

  38% / Když se na většinu pro mě známých klipů od této zpěvačky koukám po cca 2/3 letech pauzy tak si opravdu říkám, že ty videa jsou z velké části opravdu katastrofa a tady to na žádnou výjimku nevypadá. Hudba se mi ovšem libí více než její starší mnohonásobně ohranější sestra ...Baby One More Time, ale aj tak text mi připadá celkem stupidní ale když to někde uslyším nemám problém to nějak strávit.(25.10.2018)

 • corpsy
  ***

  Klasický prístup, ku klasickej módnej speváckej hviezdičke. Nasunúť ju do priliehavého kostýmu. Áno, pubertálny chlapci to majú radi. Napísať text a zhudobniť ho, aby aj dvanástky mali cnenie po láske. Komercia non plus ultra.(3.4.2018)

 • kingik
  ***

  Výrazné a přesto naivně prázdné? A kdo za to může? Britney! Kdepak. Je to především jasná ukázka sexy revolučního pojetí klipu jedné úspěšné zpěvačky. Nasoukat jí do rudého latexu znamenalo rovnou popřít kvality songu, který je jedním z těch zářných příkladů, že v kombinaci s interpretkou funguje dobře. Tvůrci si dali práci, že to jen Britney neodtančila, ale připojil se příběh, kdy jakýsi kosmonaut objeví na planetě Mars divu, do které se zamiluje. A nyní už celý klip spočívá na Britney a její umělé mimice, za kterou bych ji na ten Mars vystřelil. Do toho, bohužel, ty její zdeformované uši a nastavené a viditelně umělé vlasy. Scéna klipu solidně navodí nějaký kosmický prostor s vesmírnou krajinou a vizuálně se takovým klipem na začátku milénia mohl pochlubit jen málokterý mainstreamový interpret. Všichni kolem téhle bloncky se mohli přetrhnout, aby klip od klipu vypadalo všechno lépe a lépe a hlavně nákladně. Je to i případ tohoto jejího videa, které je tak cíleně provokativní a sexy, až to všechno trochu zavání prvoplánovostí. Ještě, že hudební kvality nikdo od Britney neočekával. Bylo by úplně jedno, kdyby na vizuální ztvárnění hrála jakákoliv její jiná písníčka, stejně by to dopadlo obdobně. A vlastně bylo po všech těch provokativních outfitech jen otázkou času, kdy už Britney přijde na trh oděna jen ve vlastní kůži. A skutečně se tak i v jednom z pozdějších klipů stalo. Britney trošku chybí přirozenost a to až do současnosti, ale v jejím afektovaném projevu je jakési zvláštní a originální kouzlo. It´s Britney Bitch! Mé hodnocení: 60%(8.8.2014)

 • Marek1991
  odpad!

  Dievča sexi, úplne rozpaľujúce oblečenia má na sebe, konečne využili tie jej umelé zmeny hlasu do vesmírneho videoklipu, dokonca tam bola aj akási pocta Michaelovi Jacksonovi, ale ten text a spev, to je niečo otrasné a klip trápny, toto bola ďalšia zbytočnosť alebo lepšie povedané premrhaná príležitosť.(27.11.2013)

 • - Píseň byla také parodována finskou metalovou skupinou Children of Bodom ve stejnojmenném singlu "Oops!... I Did It". Again (Dlee)

 • - Samotné natáčení nepatří k těm, které bude zpěvačka s nadšením líčit svým vnoučatům. Červený latexový obleček jí byl natolik těsný, že podle svých slov během natáčení trpěla jako pes, navíc všudypřítomné horko z reflektorů jí na spokojenosti také nepřidalo. Aby toho nebylo málo, jako suvenýr do dalších let si odnesla z natáčení čtyři stehy na hlavě, protože jí na hlavu spadla jedna z kamer. (Dlee)

 • - Fráze "Oops!I Did It Again" se vžila i mezi lid a stala se používanou a oblíbenou v médiích i mezi lidmi. Píseň je také malou předzvěstí sexuální image Britney Spears. (Dlee)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace