Zrodila se legenda

• Hongkong Huang fei hong zhi ying xiong you meng (více)

Aby si naklonil svého zlotřilého šéfa, vydává se osiřelý kung fu génius sejmout vůdce nepřátelského gangu. Plán, který má, je ale ve skutečnosti o hodně nebezpečnější. (Netflix)

marcoss91

Prvních 20 minut naláká na zajímavý příběh a výbornou choreografii, ovšem poté se vše tak nějak začne táhnout, děj přestává být zajímavý, postavy zšednou a korunu tomu nasadí závěreční souboj, plný digitálního ohně. Škoda toho nevyužitého potenciálu co film měl. ()

hujerita

Čínsky Juro Jánošík, len na rozdiel od Jura používa namiesto valašky len päste a ruky a je trochen viac namakaný. Choreografia super a chlapci sa búchali a rezali jedna radosť. Krv lietala chlapci skákali ešte vyššie ako celá Jánošikova družina a príbeh bol tiež fajn. Síce to bola klasická pomsta, ale len trocha inak prerozprávaná. Akurát mi na konci vadila tá digi vatra a digi ohníčky. Mám rád čínskeho Jánošíka :) ()

mdf

Není to až tak špatný historický film s dobrou výpravou,ale až někdy hodně přepálenou lacinou akcí i když nápaditá kamera dávala pohled i z jiných úhlů,celkový dojem to nezachránila. ()

blazenX

Film mě nijak extra nenadchl. Příběh nebyl špatný, ale také nijak překvapivý. Všechny souboje snad používají slow motion, což je na pohled efektivní a zábavné. Kostýmy se velmi povedly a hlavní postavy jsou na pohled krásné. ()