Prstýnek (studentský film)

Česko, 2012, 18 min

Matěj Pichler

Matěj Pichler

Michal Hůla

Komentáře uživatelů k studentskému filmu (2)

Tak nějak je potřeba přijmout fakt, že je-li snímek de facto romantický, jsou sci-fi prvky, jako že například hlavního hrdinu by chtěla pohledem ojet nejspíš každá žena v dosahu, ale tady mi to přišlo mnohdy už dost přes čárů a například vilná zrzavá kolegyně nemá nejspíš jiného účelu, než jen aby přibil další záběr na nohy v minisukni, kéž by to však byl jediný zbytečný záběr, takových je tam docela dost, což je u krátkometrážního filmu věc značně nelibá. Přitom jako celek to nijak zvlášť špatné není, jenom.. Je to hrozně předvídatelné, mající přetaženou délku a chybí tomu nějaký opravdu zábavný moment, například kdyby se ukázalo, že Kristýna Leichtová je inkarnace papeže ještěřích lidí.. Film viděti dá se po kliknutí zde.(24.5.2014)

• juvelinokivi

Možno shlédnout na: http://filmovka.cz/famo/cs/ukazky-filmu/112-prstynek . Předloha: Michal Viewegh.(29.1.2014)