Pyramida

Divy starověkého světa dlouhou dobu proklínaly své objevitele, kteří se odvážili odhalit jejich tajemství. Na skupinu amerických archeologů však čeká větší překvapení, než si kdy dovedli představit, když narazí na ztracenou pyramidu, které se žádná jiná v Egyptě nevyrovná. Jakmile odkryjí hrůzná tajemství pohřbená v jejích útrobách, uvědomí si, že jsou nejen v pasti, ale že je navíc cosi děsivého pronásleduje. (HBO Europe)

Emil69

vše důležité už tu bylo řečeno, jinak nejvíc jsem se lekl, když při prozkoumávání jedné díry povolil v kuchyni pečící plech v odkápavači na nádobí....to povolily svěrače i manželce a dceří. příště až se rozhodnu, že se chci bát , tak si raději pustím Ať žijí duchové ()

PavelPros

Ztracená pyramida skýtala zajimavý děj, ale nekonal se. Je to záležitost, u které čekáte, kdy příjde už konečně stabilně kvalitní děj, ale od výskytu tvorů v pyramidě se až dokonce nic nemění a vše zasahuje až do průměrnosti nebo podprůměrnosti. ()

u_vox odpad!

Jedna z hlavních postav zde objevně pronese, že nikde necítil větší puch a na žádném místě neviděl tolik hoven. A má pravdu. Co nezazdil prachmizerný scénář, dětinské dialogy, případně ženský afekt, dorazil český dabing. Nefunguje nic, ale ze všeho nejvíce logika a atmosféra. Ale určitě se najdou i tací, jimž tyto dvě, v rámci žánru "dozajista zhola zbytečné" ingredience, nijak chybět nebudou, že...? A když tomu takoví drsňáci můžou dát čtyři, pak já si zase nemusím dělat násilí s vlastním pojetím věci. ()

kak2s

Bídné herecké výkony, jestli se to jako výkon dá nazvat. Na horor velmi nudné, táhlé a ospalé. Napětí nulové, děj také žádný, ale hezká pyramida za to jednu hvězdu zaslouží. Škoda že to bylo tak mizerně zpracované a s tak mizernými herci, ale to už poznáte na začátku než se do pyramidy dostanou. ()

LukeB67

Nic jsem od toho nečekal a dostal jsem celkem slušný horor. Žádné nesmyslné ambice, efekty slušný a lekačky taky naurazily. Malinko lepší casting a byla by tam třetí hvězda. ()

Thane

Bylo to takovy normalni v sice znamem ale atraktivnim kabate. Misty nejakej nesmysl na kterej se ale dalo celkem zapomenout a pak zaver kterej me teda hodne potesil. Nevim kdy naposled jsem byl u odhaleni v hororu tak spokojenej. Samotny divny finale (uplny) to sice malem zaslapalo zase niz ale ne uplne. Tohle si dost mozna jeste nekdy pustim znova. Po prvnim shlednuti na to chut mam. ()