poster

Žárlivost

 • španělský

  Celos

 • anglický

  Jealousy

Drama

Španělsko, 1999, 105 min

Komentáře uživatelů k filmu (3)

 • Djkoma
  ****

  Výborně natočený a napsaný snímek o žárlivosti. Skvělé ukazaný měnící se charakter může veřícího své nastavající. Ze štastného muže až na pokraj sil a rozpolcenosti. Trápení se minulostí nevede nikdy k dobrému. Moc krásný poslední záběr z pohledu padajících vodních kapek. Dobré herecké výkony a zajímavé pohledy kamery(rozpůlený pohled na detail obličeje a pohybem za ním). Drama v kterém každý na určitou chvíli pozná sám sebe.(28.12.2004)

 • kajas
  ***

  Našemu školnímu literárnímu semináři vděčím za to, že se dostanu k filmům, které nejsou tak všeobecně známé (nepochází z americké produkce), přesto mají něco do sebe. "Žárlivost" je film s dobrými herci, krásnými záběry (ten déšť!), přesto mi dějová linka přišla málo rozvětvená a z přihlédnutím k závěru filmu docela nereálná. Kdyby každý partner řešil fotky svých protějšků tímto způsobem, jak by to asi na světě vypadalo...(9.3.2012)

 • Pedro
  ***

  V pravdě průměrný film, o který jsem zavadil jen díky tomu, že byl vysílán v originále s titulky. Popravdě, za to nejzajímavější na něm považuji právě tu mnou milovanou španělštinu.(20.3.2005)