Reklama

Reklama

La novia ensangrentada

  • angličtina The Blood Spattered Bride (více)

Recenze (8)

ARI50 

všechny recenze uživatele

Mě tyhle ženy ve filmu ala příběh horor nic neříká, jemný nádech krvavého masakru může tot vše. ()

corpsy 

všechny recenze uživatele

Eurohoror, ako vyšitý. Myseľ a telo krásky so vzorovým bobríkom, sa dostáva do zovretia Carmilli ( Mircalli Karnstein ). Obstojná atmosféra a skvelá výprava. Na fajnšmekerský hororový večer postačujúce. ()

Reklama

Mariin 

všechny recenze uživatele

Velmi vzdáleně na motivy Sheridana Le Fanu "Carmila". Zasazeno do současnosti; charakteristické jsou krvavé a erotické detaily. Ani se nedivím, že takový škvár, lacině se podbízející upadlému vkusu, se u nás za socialismu nepromítal. S lehounkými náznaky a tajemnou atmosférou 19. století v literární Carmille to nemá nic společného. ()

kaylin 

všechny recenze uživatele

Španělské pojetí je celkem zajímavé, je ve své přirozenosti a sklonu k mírnému naturalismu hodně podobné tomu italskému. To rozhodně není na škodu. Tenhle film se nestydí zobrazovat to, co vidí. To je dobře. To, že finále je pak trochu slabší a možná až moc protahované, to už je věc druhá. Nepomáhá tomu ani podivná hudba, která mi přijde až televizního charakteru. Snímek ale má myšlenku a daří se mu ji prezentovat zajímavým způsobem, bohužel už ji neumí vypointovat. ()

Pokryvac 

všechny recenze uživatele

Vizuálne pôsobivá variácia na román Carmila s jemne erotickým nádychom a španielskou hororovou princeznou Maribel Martin, ktorej to v tomto filme naozaj "sekne". O miere nadprirodzena necháva film diváka polemizovať a tak by sa dala snímka čítať aj ako psychologický thriller s mysterióznym podtónom. Krv ani nahé ženy s neoholeným prirodzením nechýbajú ,všetko však dávkuje v rozumnej miere (možno až na intenzitu ženského ochlpenia) a tak budú zrejme kinofili prahnúci po krvi a sexe sklamaní. To však nič nemení na fakte, že je Krvavá nevesta pozoruhodným filmom s peknými vizuálnymi nápadmi a efektným využitím červenej alebo ak chcete - krvavej farby. ()

Galerie (13)

Reklama

Reklama