German Angst

Snímka skladajúca sa z troch hororových poviedok od troch odlišných režisérov.
I. Final Girl: Mladé dievča trpiace prehnanou starostlivosťou o domáce morské prasiatko z času na čas prepadá zvrátenej chuti týrať svoje mužské obete.
II. Make a Wish: Nemý, zamilovaný pár poľskej národnosti disponuje zázračným amuletom, ktorý plní neobvyklé priania. O jeho sile sa presvedčí aj skupinka nemeckých neonacistov.
III. Alraune: Talentovaný fotograf jedného večera navštívi špecifický klub pre uzavretú spoločnosť, kde vyskúša doposiaľ nepoznanú drogu. Po jej konzumácii len sťažka rozlíši sen od reality. (*CARNIFEX*)

Ygnor

Nic pro slabé žaludky. Jednička Antikrist (Trier) po Německu, dvojka Saló (Pasolini) po Německu trojka (Rosemary)Polanski po Německu.Ne samože úplně avšak inspirace není nasnadě. ()

BlondJames

1.FINAL GIRL - (ne)obyčejná špína tahleta girl, až se mi zvedl žaludek z toho jejího doupěte.Ale aspoň jsem se jedný scéně zasmála. 2.MAKE A WISH - Martina Schöne-Radunski mi připomíná takovou mladší Harley Quinn, což se mi líbilo. 3.ALRAUNE - tahle povídka byla určitě nejlepší. Sexy, psycho a hlavně skvěle udělaná. takže celkově 65% ()

Snakefinger

Tři nezávislé příběhy od nezávislých scénáristů. Cekal jsem bohužel nějakou linku, která by všemi příběhy prostupovala, ale bohužel jsem se nedočkal. První příběh, čistý explotation byl námětem i zpracováním velmi slabý, druhý o hluchoněmém polském páru lepší a třetí o návštěvě erotického klubu pro vyvolené opravdu asi nejzdařilejší. Na jedné shlédnutí opravdu velmi doporučuji. ()

vinducha

3 režiséři s podobným pohledem na věc . Evidentně si pánové dobře rozuměli. Za mě  3 , 2 , 1 od nejlepší k nejmíň zajímavé. ()

serbero

Dosť brutálne psycho. Tretia poviedka je skôr fantasy, ale je najviac taká temná, že človek čaká čo sa bude diať, drží diváka v napätí. Dobrá hudba, pekne natočené, niektoré scény sú až nechutné a každá poviedka má svoju pointu, to sa mi páčilo najviac. Nebolo to bezduché vyvražďovanie. PS: prvá poviedka je o symboloch , to morčiatko je dievča. Na konci poviedky rozpráva ako sa morčaťu nepáči, keď ho hladia, ale vie že sa neubráni a preto ticho stojí a čaká, keď ho vrátia späť do jej koterca. Väčšina z komentárov je tu o tom, že dievča má prehnanú starostlivosť o morča a sem tam zabije chlapa. To je hovadina. Ten chlap bol jej otec a preto mu urobila to čo urobila. ()

lahvi

Necekejte tam nejakou myslenku. Jde jen o to zfilmovat neco bizar. Prvni dve celkem o nicem. Druha jen nasili. Jako v urcitym slova smyslu je to dobry, je to jiny a je treba proto to ocenit. Ale potreboval bych se vratit o 10 let zpatky, kdy sme se sjizdeli halucinogenama na vejsce. Dneska uz sem na to starej. Treti byla zajimava. ()