Mladá žena naváže vztah s nejoblíbenějším hudebníkem svého nemocného bratra. (Filmbox)

Monggol

Dalo sa z toho vyťažiť oveľa viac... Chýbali tomu skutočné emócie a reálnejšie správanie a motivácia postáv. Na Aničku je totiž veľmi pekný pohľad a keby sa tam sama promenádovala tých 80 minút aj tak by sa na to dalo pozerať. Mohol to byt dobrý film, ale takto je to presne ako ten popisok Filmboxu: Mladá žena naváže vztah s nejoblíbenějším hudebníkem svého nemocného bratra. Bodka ()

LencaN

Vzhledem k tomu, že jsem Song One viděla cca před 5 dny a už teď mi z něho utkvělo velice málo, nemůže být ani moje hodnocení závratně vysoké. Koukání je to pomalé, takové rozevláté, romantické, snové s krásnou hudbou. To chození po různých představeních, koncertech a barech hodně napomohlo ke stavbě atmosféry filmu. Hlavní hrdinka totiž musí opustit svůj výzkum v Maroku, protože její bratr doma skončil pod koly auta a je v komatu. Tak začne chodit po místech, která měl rád a tak se také seznámí s jeho oblíbeným zpěvákem, do kterého se "překvapivě" zamiluje. To je vlastně celý film. Jeden by řekl, že to na film nestačí, ale možná kdyby se to správně okořenilo, byla tam nějaká životní moudra, která sice byla naznačena, ale nakonec neměla nijak valného ražení, tak by to bylo hned o něčem jiném. Tohle je jinak naprosto průměrným, až podprůměrným snímkem. ()

ludovit14

Ja som toto dielo po 45 minútach vzdal, veľmi sucho podaný príbeh od babráčky Kate Barker-Froyland - je síce fakt že tiež príbeh nestal za veľa, ale určite to išlo lepšie podať, keďže mala k dispozícii skvelú herečku - Anne Hathaway! Ona sa síce snažila ale túto nudnú záležitosť zachrániť nedokázala a vôbec sa jej čudujem že sa do tejto kraviny pustila! Strašne slabé, či už po dejovej alebo hudobnej stránke. HOD:20%.PS: Veľká škoda času! ()

esmoke

Nízkorozpočtová romance v hlavní roli s Anne Hathaway. Pomalá nuda, nic moc romantika ani žádné velké drama. Pouze pro velké fanoušky velkých kukadel Anne Hathaway. (2D dabing) Rozpočet: $6 miliónů, Tržby: $32 miliónů. ()