Zkáza Pompejí

Kes Bonnet

Kostýmy:

Nikolai Kirilov
  • corpsy

V časoch mojej školou povinnej dochádzky, som si aj ja predstavoval scenáre rôznorodých fiktívnych, alebo ináč podaných, vtedy premiérovaných trhákov. Keď som pri svojom ,,režijnom,, talente niečo ,,natočil,, pomyslel som si, aký som originálny a ako perfektne by to vyzeralo na veľkom plátne. Niečo podobné prežívajú ľudkovia s The Asylum štúdia s tým, že síce na to majú určitý obnos peňazí, ale svoje fantázie do filmových obrázkov dať nevedia.(6.5.2016)

• MartinezZ

Prostě Asylum :) Blbé triky, hrozní herci, děsný scénář, imbecilní dialogy, sem tam nějaký známý ksicht, který si už jinde neškrtá. Problém je, že to celý je jen ultralevné a blbé. Ale není to tak ultrablbé, aby to bylo zábavné. Proto to není na odpad, protože u Asylumu je Odpad! tím nejlepším hodnocením.(8.3.2014)

• beso74

Ak sa už raz človek rozhodne pozrieť niečo od borcov známych pod obchodnou značkou THE ASYLUM, asi by mal vedieť, do akého sveta vstupuje. Svet, ktorý s realitou nemá nič spoločné,kde sa nič nedá brať vážne a kde niet neriešiteľnej situácie. Tentokrát nám moji starí známi predkladajú ďalšiu lahôdku. Po tom, čo sa tohoto roku zviezli na Robocopovi s Android Copom, na Maleficent so Sleeping Beauty a plánujú aj SVOJHO Hercula, pohroma neobišla ani Pompeje. Samozrejme, vyrobiť antický veľkofilm v štýle mockbuster je vec trošku ošemetná aj pre ľudí, čo nechávajú pršať žralokov z nebies a tak sa rozhodli pre malú fintu a nalákali len na tie Pompeje súčasnosti. Rambo sa oženil a tak sa s manželkou a mladou slečnou Rambovou (asi členkou MENSY a držiteľkou doktorátu z vulkanológie) vydal do Neapola a Pompeji. Škoda, že si otecka strihol Mr. Drevo alias Adrian Paul, ktorý mi už kedysi dávno sprotivil televízneho Highlandera. mamička aj s dcérkou celkom ujdú, akurát mať doma okrem starej aj mladú, čo má stále pravdu, v kombinácii so služobnou zbraňou, buď by dievča bolo polosirotu alebo... Radšej nič. Škoda, že na azylákov to bolo príliš suché, bolo to LEN blbé, nedosiahlo to kvality megablbosti, ktorá by to všetko mohla zachrániť a na smiech obrátiť. Zopár chuťoviek v podobe lávy štverajúca sa hore po schodoch, tepelnej vlny, ktorej pôsobením vzbĺknu ľudské telá, nechá listy na stromoch sýtozelenej farby, či krádeže helikoptéry z vojenského letiska, blamáž už neodvráti.(9.7.2014)

• Renie42

Proboha, co to je? Tvůrci měli dostat větší rozpočet a film mohl bý lepší. Téma se mi líbí, ale takový absurdity svět neviděl jako např. proč je tráva stále zelená, když těch pár týpků, co utekli, jsou ugrilovaní, jakto že skleněné dveře vydrželi tlak popela a že vojanda po pás v lávě klidným hlasem říká, at ji nechají být. To je snad provokace na téma Vesuv a Pompeje.(6.3.2016)

• kaylin

Když jde do kin něco nového, katastrofického, je velká pravděpodobnost, že se objeví levnější verze takového snímku. Béčková, se špatným scénářem a většinou nudná. Vzhledem k tomu, že Paul W. S. Anderson vyslal do kin "Pompeje", nenechala na sebe nízkorozpočtová verze dlouho čekat. Rozdíl je ale mimo jiné i v tom, že "Apocalypse Pompeii" se odehrává v současnosti, nikoli v době skutečného výbuchu Vesuvu. Dostanete přesně to, co čekáte. Kvalita je strašná, ale místy je to stejně zábava.(24.4.2014)