Zkáza Pompejí

• USA Apocalypse Pompeii (více)

Pompeje, současnost. Bývalý velitel speciálních jednotek přichází do ruin starověkého města. Jeho manželku a dceru tu znenadání uvězní sopka Vesuv, která vybuchne s nepředstavitelnou silou, kterou žádný z vulkanologů nepředvídal. Jeho rodina bojuje o přežití pod smrtelnou vrstvou horké lávy a popela, zatímco on se snaží získat pomoc členů bývalého týmu a společně s nimi uskutečnit odvážnou operaci pod tentokrát již zcela zničenými Pompejemi. (TV Barrandov)

mateas.matt odpad!

Tak jsem zase o hodinu a par drobnejch starsi, snad i obohacenej, kdybych nahodou byl u sopky, ktera by se rozhodla po mne hazet sutraky a prdet na me plyn, o nejake ty informace, tepelnou vlnu a nejaky ty zplynovany sutraky, co si to sinou 450 mil/h, ale jinak film o nicem a tentokrat bych dal za pravdu otcoj, ze zabijim cas kravinama. Jak pise LIVINGDEAD, obal dvd je pekny, ale to je tak vse. Taky byste sverili nabiflovane holce svuj zivot? ()

corpsy

V časoch mojej školou povinnej dochádzky, som si aj ja predstavoval scenáre rôznorodých fiktívnych, alebo ináč podaných, vtedy premiérovaných trhákov. Keď som pri svojom ,,režijnom,, talente niečo ,,natočil,, pomyslel som si, aký som originálny a ako perfektne by to vyzeralo na veľkom plátne. Niečo podobné prežívajú ľudkovia s The Asylum štúdia s tým, že síce na to majú určitý obnos peňazí, ale svoje fantázie do filmových obrázkov dať nevedia. ()

SeBig odpad!

Turisti s blbýma kecama na cestě k sopce co vybuchne levně a skoro to nikdo nezaznamená. Pak se tam hraje na floor je láva a všichni se ji snaží vyhýbat, ale až posledních 5 minut filmu.. předtim jenom blbý kecy. Jo a zajímavost tohle je sequel k 100 degrees below zero, takže to musím taky dohnat tento skvost. ()

MartinezZ

Prostě Asylum :) Blbé triky, hrozní herci, děsný scénář, imbecilní dialogy, sem tam nějaký známý ksicht, který si už jinde neškrtá. Problém je, že to celý je jen ultralevné a blbé. Ale není to tak ultrablbé, aby to bylo zábavné. Proto to není na odpad, protože u Asylumu je Odpad! tím nejlepším hodnocením. ()

kaylin

Když jde do kin něco nového, katastrofického, je velká pravděpodobnost, že se objeví levnější verze takového snímku. Béčková, se špatným scénářem a většinou nudná. Vzhledem k tomu, že Paul W. S. Anderson vyslal do kin "Pompeje", nenechala na sebe nízkorozpočtová verze dlouho čekat. Rozdíl je ale mimo jiné i v tom, že "Apocalypse Pompeii" se odehrává v současnosti, nikoli v době skutečného výbuchu Vesuvu. Dostanete přesně to, co čekáte. Kvalita je strašná, ale místy je to stejně zábava. ()