Reklama

Reklama

Zkáza Pompejí

  • USA Apocalypse Pompeii (více)
Trailer

Pompeje, současnost. Bývalý velitel speciálních jednotek přichází do ruin starověkého města. Jeho manželku a dceru tu znenadání uvězní sopka Vesuv, která vybuchne s nepředstavitelnou silou, kterou žádný z vulkanologů nepředvídal. Jeho rodina bojuje o přežití pod smrtelnou vrstvou horké lávy a popela, zatímco on se snaží získat pomoc členů bývalého týmu a společně s nimi uskutečnit odvážnou operaci pod tentokrát již zcela zničenými Pompejemi. (TV Barrandov)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (16)

beso74 

všechny recenze uživatele

Ak sa už raz človek rozhodne pozrieť niečo od borcov známych pod obchodnou značkou THE ASYLUM, asi by mal vedieť, do akého sveta vstupuje. Svet, ktorý s realitou nemá nič spoločné,kde sa nič nedá brať vážne a kde niet neriešiteľnej situácie. Tentokrát nám moji starí známi predkladajú ďalšiu lahôdku. Po tom, čo sa tohoto roku zviezli na Robocopovi s Android Copom, na Maleficent so Sleeping Beauty a plánujú aj SVOJHO Hercula, pohroma neobišla ani Pompeje. Samozrejme, vyrobiť antický veľkofilm v štýle mockbuster je vec trošku ošemetná aj pre ľudí, čo nechávajú pršať žralokov z nebies a tak sa rozhodli pre malú fintu a nalákali len na tie Pompeje súčasnosti. Rambo sa oženil a tak sa s manželkou a mladou slečnou Rambovou (asi členkou MENSY a držiteľkou doktorátu z vulkanológie) vydal do Neapola a Pompeji. Škoda, že si otecka strihol Mr. Drevo alias Adrian Paul, ktorý mi už kedysi dávno sprotivil televízneho Highlandera. mamička aj s dcérkou celkom ujdú, akurát mať doma okrem starej aj mladú, čo má stále pravdu, v kombinácii so služobnou zbraňou, buď by dievča bolo polosirotu alebo... Radšej nič. Škoda, že na azylákov to bolo príliš suché, bolo to LEN blbé, nedosiahlo to kvality megablbosti, ktorá by to všetko mohla zachrániť a na smiech obrátiť. Zopár chuťoviek v podobe lávy štverajúca sa hore po schodoch, tepelnej vlny, ktorej pôsobením vzbĺknu ľudské telá, nechá listy na stromoch sýtozelenej farby, či krádeže helikoptéry z vojenského letiska, blamáž už neodvráti. ()

SeBig odpad!

všechny recenze uživatele

Turisti s blbýma kecama na cestě k sopce co vybuchne levně a skoro to nikdo nezaznamená. Pak se tam hraje na floor je láva a všichni se ji snaží vyhýbat, ale až posledních 5 minut filmu.. předtim jenom blbý kecy. Jo a zajímavost tohle je sequel k 100 degrees below zero, takže to musím taky dohnat tento skvost. ()

Reklama

Honzulik 

všechny recenze uživatele

Apocalypse Pompeii - tak tento film asi měl být potenciální trhák, nicméně ve skutečnosti se to režisérovi Benu Demareemu všechno nějak zvrtlo. Film je určitě horší, než se očekávalo. Děj neobsahuje žádné převratné inovace v historii a vše je lehce předvidatelné, klišé a stereotypní. Jednoduchý příběh o americké rodině, která se přestěhovala do Itálie. Jednoho dne se rodinka rozhodla navštívit ruiny Pompejí. Následuje výbuch Vesuvu a přírodní katastrofa. Rodina i další turisté musejí tvrdě bojovat o život. Toto je v podstatě celý příběh, který se dá shrnout do pár řádků. Ve filmu není žádné překvapení a herecké výkony odpovídají filmu tohoto kalibru. Film doporučuji pouze v případě, že nemáte nic lepšího po ruce, nebo opravdu nic lepšího na práci...1* ()

MartinezZ 

všechny recenze uživatele

Prostě Asylum :) Blbé triky, hrozní herci, děsný scénář, imbecilní dialogy, sem tam nějaký známý ksicht, který si už jinde neškrtá. Problém je, že to celý je jen ultralevné a blbé. Ale není to tak ultrablbé, aby to bylo zábavné. Proto to není na odpad, protože u Asylumu je Odpad! tím nejlepším hodnocením. ()

Renie42 

všechny recenze uživatele

Proboha, co to je? Tvůrci měli dostat větší rozpočet a film mohl bý lepší. Téma se mi líbí, ale takový absurdity svět neviděl jako např. proč je tráva stále zelená, když těch pár týpků, co utekli, jsou ugrilovaní, jakto že skleněné dveře vydrželi tlak popela a že vojanda po pás v lávě klidným hlasem říká, at ji nechají být. To je snad provokace na téma Vesuv a Pompeje. ()

Galerie (8)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama