Zánik

• Španělsko Extinction (více)

Svět ovládla zombie apokalypsa. Při přesunu lidí na letiště je jeden z autobusů napaden. Jack (Jeffrey Donovan) cestuje se svojí manželkou, dcerkou Lu a přítelem Patrickem (Matthew Fox). Bohužel jeho manželka útok nepřežije. Po devíti letech se ocitáme uprostřed další zkázy. Na Zemi vládne tuhá zima. Vypadá to, že přežilo jenom velmi málo lidí. Jack s Patrickem, ač sousedi, se nestýkají. Zombie se adaptovali na zimu a jdou si pro ně. (PROCESOR)

Final

Představte si, že máte před sebou celý život, který musíte strávit uvnitř jednoho domu. Podmínkou ovšem je, že téměř všichni lidé zemřeli a vaší jedinou společností je soused, o kterém by jste chtěli, aby byl ten poslední, který by měl bydlet vedle vás. A on opravdu poslední nejspíše je. Zánik se nese ve stylu nízkorozpočtové Já, legendy, nebo podobných postapokalyptických filmů. Ale oproti nim, je Zánik naprosto prázdnou skořápkou. Zajímavý úvod a celkem slušný závěr nějak nevyplní zbylých 90 minut filmu, kde se vlastně nic neděje. Ani samotná izolace od civilizace není pojata tak, aby přenesla na diváka jakoukoli emoci. Nízkorozpočtoví herci nejsou v tomto filmu zrovna překážkou. Sice zde hrají všeho všudy čtyři až pět herců, ale film je tak prázdný, že v něm ani není co pokazit. Tím spíše si je ovšem nepustí k tělu, což je problém, kdy se snažíte vzbudit v divákovi city. Líto mi z celého filmu bylo asi jen pejska, kterému dali jen poloviční roli a jistě tak dostal jen poloviční dávku granulí... ()

Lubikem

1 * za prvých 10 a posledných 20 minút, inak by som dal hodnotenie ako odpad! To sa mi málo stáva, aby som film pretáčal, ale inak sa nedalo. Nuda, nuda, nuda. ()

lineker

Extreriéry jak z Ladových pohádek. Silná nelogika chování hlavních postav plus jejich vztahový spletenec. Tenhle film umírá na tom hlavním a to je scénář a režie. ()

skipik12 odpad!

Vetsi blbost jsem uz dlouho nevidel. Reseni stupidniho problemu dvou kamaradu a jedne urvane holky. cely film se nic nedeje, nedozvite se poradne proc ty dva "kamosi" spolu nemluvej. Po 15 min filmu jsem skakal po 10sec az skoro do konce. I tak uplna ztrata casu!! ()

Necrophobic

Při letmém pohledu na má hodnocení filmů jsem zjistil ,že jsem už celkem dlouho neskočil na špek.Až ted.Jedno vím jistě tenhle kousek už bych nerad viděl a to ani pod vlivem návykových látek všeho druhu.Ten film se dost táhne ,většinu času je to rodinné drama .V pár momentech tam vyskočí plastelínoví zombíci na grafickém trikovém pozadí PS3 her.2-3 lekačky nic nezachrání ,pocit "strachu" byl u mě nulový.A to hlavně z důvodu ,že jsem pořád koumal proč je ten film tak debilní.Všechno bych zkousl ,ale tu hloupost filmu ne.Hororová klišé,scénář děravý jak řešeto a do nebe volající hloupost všech zúčastněných mě iritovala tak ,že jsem to dokoukal jen silou vůle.A herci ? Úplně fuk, tohle by nezachránil ani De Niro s Al Pacinem.Jak tomu někdo mohl dát 4 hvězdy je pro mě záhadou. ()

goodridge

Príjemne stráviteľné B-čko ktoré je skôr drámou ako hororom. Dvaja dospelý herci príjemne potešili, podali slušné výkony. Na vizuály a efektoch sa dalo vidieť, že nejde o film s veľkým rozpočtom. Ale to vôbec nevadilo. ()

vrch07256732

Veľmi depresívna a ponurá záleťitosť ale výborne zvládnutá. Ako spomenul goodridge skôr dráma ako horor - paradoxom je, že amíci chcú natočiť dobrý horor a natočia dobrú drámu, japonci naopak chcú natočiť drámu a vylezie im z toho dobrý horor. Ale späť k filmu: Po hororovej stránke záverečné sekvencie ozaj šlapú naplno, zombíci sú dosť desivý a najmä súčasní - chvalabohu že tam nepostavili kečupom postriekaných vidlákov s vypúlenými očami. Flashbacky dotvárajú dejovú líniu skôr po tej osudovej stránke ale zapadnú do deja, sú krátke a neotravujú. Dal by som aj za 5 hviezd, ale v porovnaní s nedávnym HIDDEN vyhráva Hidden o Level vyššie. + Koniec som nejak nepochopil - asi som intelektuálny orangutan. ()

Sarkyss

Tři hvězdičky dávám jen proto, že jsem se docela zasmála. Béčkový horor. Nějaká ta pořádná akce je jen trošku na začátku, prostředek se vleče a kde nic tu nic, a pak trošku napínák na konci. ()

sobol1

je to můj žánr tak mě to vcelku uspokojilo ale po 9 letech žití někde v pustině z dvouma frajérama a plnýn světem hladových potvůrek se 9 letá děvčička vydá ven bez dovolení tatíka položit kytky tak to jim nikdo nesežere jinak dobrý ()

lahvi

Nemam rád filmy, kde vítězí práce ve studiu nad reálnou scénou. A tady bohužel šlo až moc o počítače. Chvílema ta grafika byla fakt slabá. Jak intro do nějaký pc hry 10 let zpět. K tomu promrhaná šance po celkem nadějné úvodní scéně. ()

megacik

Nič moc teda.... nuda, smiešne príšerky a rodinná dráma, ktorej chýba akákoľvek logika. Zo slušne začínajúcej zombie apokalypsy sa stal boj o prežitie s evolučnými zombie, ktorí sa mi teda ani zamak nepáčia. Skvelá atmosféra, to bezpochyby, ale úplne premrhaný potenciál. 20% ()

Španělé, kam se podíváš

Španělé, kam se podíváš