Zánik

• Španělsko Extinction (více)

Svět ovládla zombie apokalypsa. Při přesunu lidí na letiště je jeden z autobusů napaden. Jack (Jeffrey Donovan) cestuje se svojí manželkou, dcerkou Lu a přítelem Patrickem (Matthew Fox). Bohužel jeho manželka útok nepřežije. Po devíti letech se ocitáme uprostřed další zkázy. Na Zemi vládne tuhá zima. Vypadá to, že přežilo jenom velmi málo lidí. Jack s Patrickem, ač sousedi, se nestýkají. Zombie se adaptovali na zimu a jdou si pro ně. (PROCESOR)

Pitryx odpad!

Proč někdo točí o něčem stále dokolečka dokola. Nota bene takhle nudným způsobem. Neustále se kafrá, žvaní a kecá. Akce se jen občas mihne, sem a tam, aby se neřeklo. Hlavně, že se zde pečlivě rozebírají vztahy. Nemohl jsem se dočkat konce. Ano do toho konce, který zde všichni velebí. No, ještě že ten konec přišel. Byl stejně blbý jako celý snímek. ()

regentor

Krkolomné rodinné drama na pozadí post-apo světa ovládaného zombie.Pokud jste příznivci biblických motivů na téma vina-trest-odpuštění mixnutého příběhem dua Kain a Ábel pak je to přesně vaše parketa.Snímek sice s ponurou atmosférou ale totálně bez akce, zápletky nebo gradace, pokud tedy nepovažujete několik Albíno-hopsalů za něco "echt".Film natočený někde na samotě u lesa s hereckým ansámblem menším než je fotbalová jedenáctka .Takové komorní drama u svíček při chladných dnech a studených nocích.Nic nového nebo dokonce objevného v rámci žánru ani vykreslení těch několika málo postav nestojí za řeč a tak lze snímek shrnout jako nezáživnou patlaninu kterou není třeba vidět víc než jednou. ()

kacir

Už mi leziete na nervy s tým ako trepete a ako vykrádate jedného užívateľa a hráte sa na inteligentov. Prečítam si tu desať komentov a akoby som čítal vždy ten istý, ale sú v ňom poprehadzované slová. Trapoši. Nemáte vlastný rozum! Celý film nuda.. Za koniec dve hviezdy. A celý čas ma tam sralo to extrémne nesympatické malé dievča. ()

DonBraso

Film jsem viděl nadvakrát a nejspíš udělal dobře.Jelikož stopáž na tohle téma bylo trochu velký luxus,který nemůžou utáhnout jen tři herci.Bohužel jsem se díky bohu mýlil.Bylo vidět,že peněz není nazbyt,někdy byl obraz jako kdyby ho někdo maloval štětcem či nějaká PC adventura zabloudila do filmu(Syberia - sníh).První půlka je těžký sousto a tam se láme chleba.Tak od 45 minuty, ale už je to dobré a je snad pomalu nejlepší rovnou začít někde tam,protože i bezmozek asi ví jaká se tu hraje hra.Konec byl samozřejmě nejlepší,nápad ze zombie neslyšící partou je fajn,sice hlavu patu to ve výsledku stejně nemá,když si najdou z toho všeho zrovna nějaký barák a zrovna tam chtěj jít,ale budiž.Nějakou náplň to má,nebát se trochu ve střižně trávit víc času,mě přijde,že film měl určitě i tři hodiny snad a trochu nehrát na vážnou dramatickou linku,které zde nebyla zrovna úplně tak kvalitní,ale zase tak trochu pomalé Post Apocalypse proč ne,jen člověk nesmí chtít nějakýho Mad Maxe hned :) ()

J.Mayen

Spanelska vykradacka vseho moznyho od 28 dnu pote, po REC, 30 dnu dlouhy noci, Cesta a spousta jiných, splácaný do jednoho myšmaše,ale neříkám, že špatnýho, jen ty dlouhý, nudný, táhlý, trapný rádoby srdceryvný dialogy si mohli odpustit, to je na přetáčení.., ale potenciál to má. ()

zuzulatomas

Moc ma to nezaujalo podla mna bez deja ... Začiatok 0 bodov nebolo povedane ze co sa vlastne stalo , stred filmu pomerne sa dal a koniec ... Naco ich sirl odlakat ? Mohol skúsiť doliat naftu do agregátu a zapla by sa hudba a potom ich postupne pozabijat ... ()

m.xFuck

V pohodě, ale ten potenciál je opravdu nevyužitý. Navíc tam několikrát popřou to co o mrtvácívh sami řekli a to mi vadí. Jinak na jedno zkouknutí nemůže urazit. ()

mivr

Veľmi mám rád postapokalyptickú budúcnosť a podobné filmy s tou témou, bolo to napínavé, atmosfére sa darilo veľmi dobre, trochu škoda špeciálnych efektov v niektorých záberoch, ale filmu to až tak neuškodilo. Jeffrey Donovan sa celkom hodil ale možno by som vymenil role s Matthew Foxom. 80% ()

djbarrel

Je vidět, že Španěláci prostě zombie uměj, o tom žádná. Kromě úvodu a závěrečné řežby si film probíhá v poklidném tempu a je to fajn. Je to takový ten klasický "obléhací" film, jen tam po většinu času zombíci chybí. Trošku tradiční a trošku zas netradiční. Každopádně hezký počin za shlédnutí určitě stojí. 65 % ()

wowylgu313

Po delší době film ae Zombie tématikou. Krásných 60-65% dávám. Hned po úvodní scéně alá autobus jsem se dostal do světa Last of Us. A to bylo moc fajn. Koukat na pár přeživších z pochmurnou minulostí mezi sebou. Kord když to jsou "sousedi" takový jednoduchý příběh a jedna dána tématika na skoro celý film. Obsazení přijatelný. Jen ten konec nedopadl tak jak jsem si zrovna přál. Ten co zemřel měl žít a ten co nezemřel by si zasloužil popravit na místě protože byl absolutně k ničemu. Pohodový filmek na jedno zkouknuti a za pár let úplnou náhodou třeba i znova. ;) ()

Brodequin

SPOILERY! Bohužel. Tenhle film vlastně ani nemůže dostat víc jak dvě hvězdy. Ono by to nebylo špatný, kdyby tam nebylo tolik nesmyslů. Nevadí mi fantasy nesmysly...ale hrozně mi vadí nesmyslné chování postav. Například holčička, která dělala vždycky opak toho, co jí bylo řečeno. A to všechno nuceně a uměle nastaveno tak, aby to jako bylo napínavé. Čelo jsem měl červené od neustálého plácání dlaní a z kroucení hlavou mě bolí krk ještě dneska. Přitom to nemuselo být vůbec špatný. Režisér také místy dle mého názoru nevyužil potenciálu dobré atmosféry, což je škoda. Ale to chování postav...to mě tak iritovalo. Trojce totálně nepochopitelná, aneb "Vedle v baráku žije moje dcera, ale já, jako otec, jsem jí nechal kamarádovi a devět let jsem na ní kašlal". Tamten blbeček nejdřív jak jí chránil před tím otcem a pak šlo do tuhého a on už s pistolí na ní. :-D No konec prostě. A nebo příkazy holčičce: "Stůj tady a ani se nehni." Po 5 ti vteřinách už se samozřejmě dívenka vydá na průzkum, v opuštěném ochoďáku, kde příšery koukaj spoza každého rohu. Nebo pustí rádio, příšerky se můžou zbláznit, ale jak dohraje, tak je nenapadne mlátit do hrnců a tak podobně. Prostě inteligence tohoto filmu klesá hodně hluboko a mě nezbývá nic jiného, než vás o tom informovat. ()

Maraboy

Taková hororová jednohubka ,neurazilo ale ani nějak nenadchlo. To nelíbivé digitální prostředí a průměrné herecké výkony. Tak proč na to koukat ? Od nástupu zmutovaných (slušně vizuálně spracovaných) zombie je to docela koukatelné,na lekačky taky dojde i když některé jsou až moc předvídatelné,tak se efekt leknutí nedostaví. Nicméně závěr filmu je asi ta nejlepší část a trochu ten film vylepšila na lepší hodnocení. ()

Ondrew

Totalny podpriemer, becko najbeckovejsie, skratka v zasade celkom slusna blbost, ktoru uplne bohate staci vidiet raz a v zasade mozem konstatovat, ze uplne idealne by bolo nevidiet to vobec. Nevyrazna kravina pozliepana zo vsetkych moznych i nemoznych diel, ktore tu boli davno pred touto "velekompilaciou" a zabavili divaka 100x viac, nez pohlad na rachitickeho Matthewa Foxa, ktory zrejme od skoncenia serialu "Lost" nedokaze zabudnut, ze tam dostal priestoru viac nez dost, zatial co v snimkach, ako je tato, vyfasoval akurat tak rolu "severskeho trolla" (minimalne do chvile, kym sa neostrihal/neoholil ;)). Jedno pozretie... ok, lez akekolvek dalsie opakovania... ani keby mi za to platili. 30%. ()

RedAntCZ

Film se mi moc líbil, opravdu dobrý příběh, dobrá zápletka a obsazení herců nebylo vůbec špatné! Žánr přímo pro mě dělaný a proto dávám /90%/ ()

ludovit14

Tato asi vidím Čínu: Vskutku slušné dielo, príbehovo viac ako zaujímavé- dobrí posun smerom k Zombíkom, takisto slušná réžia a herecké výkony boli tiež dostačujúce, hlavne malá LU bola cool. Úvodna polovička síce nebola bohvie aká ale záverečná 40 minutovka šľape dobre.HOD:60%.PS: Dobrá oddychová záležitosť! ()

Ace.A.T.L.

Tak teď jsem zmatenej. Začalo to jako apokalyptickej film, přeneslo se to na zombie film, potom na post apo život a nakonec to došlo k mutantům. Nebyla vysvětlená změna počasí, mutace "zombie" a ani stav světa. To hodně snižuje pocit z filmu, což mě mrzí. Celkově to působí, jako béčkovej rádoby horor, splácanej ze Silent Hillu, zombie bubákovin a kdoví čeho. Mělo to potenciál, ale když tenhle počin utopí člověka ve 2 hodinách snahy o nahnání strachu, což se nedaří, tak to na víc, jak 3* nemá. Takže za mě 3* a DOPORUČUJU ()

hony23

Snaha natočit trochu netypický zombie film se cení, ale co je to platné, když se to vleče jako eidam vytažený z friťáku a postrádá to napětí i brutalitu... ()

MiniRecenze

Po delším čase stráveného u tohoto filmu by se Vám mohlo zdát,že sledujete pokračování snímku The Colony (2013).Není tomu tak.To si jen tento film vypujčuje pár nápadu a i chyb. Už od začátku film zaujme a přes delší stopáž máte čas na to se "seznámit" s hlavními hrdiny a jejich osudy.Scénář je napsaný dobře a dělá děj napínavým.Sem tam nějaká ta momentka a dobře namaskované potvory .Tohle všechno Vám nebude kazit špatná digitálně zpracovaná zima,která zde vůbec nepasuje.Zkrátka a dobře jedná se o : PŘEKVAPENÍ!!! ()

Španělé, kam se podíváš

Španělé, kam se podíváš