Zánik

• Španělsko Extinction (více)

Svět ovládla zombie apokalypsa. Při přesunu lidí na letiště je jeden z autobusů napaden. Jack (Jeffrey Donovan) cestuje se svojí manželkou, dcerkou Lu a přítelem Patrickem (Matthew Fox). Bohužel jeho manželka útok nepřežije. Po devíti letech se ocitáme uprostřed další zkázy. Na Zemi vládne tuhá zima. Vypadá to, že přežilo jenom velmi málo lidí. Jack s Patrickem, ač sousedi, se nestýkají. Zombie se adaptovali na zimu a jdou si pro ně. (PROCESOR)

krt7236826 odpad!

že film ktorý nejde podle šablon ... veď to bolo ja legenda verzia B- lacnejšie prostredie nie ňú jork ale zapadákov ajtak točený len interiér, herci zadarmo, po objavení miesta kde je zombie a žere práve ulovenú večeru sa pes zakempuje a musia obaja nakoniec bežať von z budovy, zombie len jeden ksicht, miestny sa po uhryznutí radšej nemenili bolo by to náročné, taktiež po jednom dni so ženou hlavná postava umiera, idiotský príbeh kde traja ľudia (všetci ľudia) žijú oproti sebe desať rokov no nebavia sa spolu ako piče petnástky, všade zima nevedno prečo?! boa hlavná myšlienka idiota je že zombie už vykapali ale ostanú v jednom dome bez žranice desať rokov lebo vonku je to nebezpečné. ako náhle sa zjavia zombie páli z domu dopiče bez problému s jedným báglom. kripel režisér nevedel ani natáčať v dome ktorý je obklopený snehom aj ten musel dať zrobiť za svoje vreckové pičiak. sused dlhoročný alkoholik sa raz oholí a vôbec ho neklepe triaška a červený nos jak na vianoce. iba čo som sa vytočil bolo to úplne zlé po všetkých stránkach nechal som sa nachytať idiotmi ktorý hodnotia filmy na tejto stránke. boha začiatok vojak vyjde von kde mu zožrali kamaráta, vyjde von ani sa neobzrie a otočí sa k ľudom že zavrite za mnou. to bol vojak? kkot by ho zastrelili slepý kkti v iraku za prvý deň, kameňom, ktorí ani nehodí len kopne. odpad proste aj dve vyjebané * dávam podstatne lepším filmom. toto je rating iq osemdesiat a menej. mexický sedliak skurv..... ()

TonoM

Velice kvalitní béčkové Zombie-postakop. Ve kterém nám režisér Vivas nabízí krásné stupnování,když z úvodní nudy přichází dobrý střed a skvělá koncovka plná napětí. Dobrá práce v maskách.... Celkově velice slušné béčko od Španělů. 70 % ()

TesterX

Sic jsem měl chvíli problém pobrat fousatého Foxe, nakonec jsem se přes to přenesel a dostal nečekaně kvalitní atmosnímek, u kterého jsem si vzpomněl na Já, Legenda - v dobrém smyslu. Všude kolem spousta sraček, co vás přemlouvá jít do kina a tohle zapadlo mezi čistší hlínu... škoda. Já doporučuju! ()

brasek

Chorý apokalyptický zombie snímok. Nesympatické postavy a ich psychopatický svet, komorný príbeh a nezmyselnosti okolo zombie entít. Začiatok zaujímavý, naplnil ma očakávaním... žiaľ, očakávanie sa veľmi rýchlo vytratilo a naplnilo ma iba zúfalstvo. ()

raxxx

Tohle by mohli předepisovat doktoři v ordinacich misto prášku na spaní , když už tak horko těžko přežijete cca 1,5h filmu tak nakonec musíte fandit zoombikum protože takhne hloupí lide by neměli přežít ! ()

RomaS

I když se většinu času vůbec nic nedělo a děj směroval na psychologické drama, pro mě to byla záživná podívaná. Nedokáži přesně definovat proč. Možná tím nevysvětleným napětím mezi sousedy, které, ale bylo ve výsledku slabé a přehnané. Snad tím zimním feelingem, jehož vznik, ale zůstal nevysvětlen. Nevím. Každopádně slabé efekty neškodily, vykompenzovaly to docela zdařilé masožravé potvory. Pokud bych měl ale do hodnocení promítnout nelogičnosti, musel bych jít hodně dolů. Pozor spoiler. Ze sousedem už do konce života nepromluvím, i když je jediný dospělý široko daleko jen proto, že se ožral a přitom sežrali jeho ženu? Proč bych potom nebydlel někde jinde? Místa je dost. Když tedy byla neustálá zima, co by žrali zajíci a podobná havěť? Do dvou let by všichni pochcípali. Stejně tak by zase neměli co žrát ti bílí tesáci. Místo toho se za 9 let "vyvinuli !!!!!" a hezky rozmnožili do podoby, kdy přestože nevidí a nemají uši, slyší jak netopýři. Dokonce se dokáží pohybovat i bez echolokace (asi slyší i skálu růst). Ano Darwin se musí obracet v hrobě - 9 let! Když se živím lovem a sběrem, předpokládám, že bych se snažil mít doma minimálně malou zbrojnici. V závěru je veškerá munice vystřílena během několika sekund a nezbylo než povinné sebeobětování, protože za staré chyby se prostě musí umírat. Tak si to prostě přál pan scenárista. Na přehlížení těchto věcí si člověk, ale musí vypěstovat schopnost, protože více-méně jsou všude. ()

Catella

Zima, mráz a tři lidi, co přežili konec světa. Malá holka se svým tátou, kterej jak se nakonec dozvíme není tak úplně její táta. No a ten "táta" s "dcerou" si žijou docela v klídku, na můj vkus až oc v klídku na to, že byl konec světa... No ale aby to nebylo jen tak, jakože aby to nebyla jen taková rodinná idylka, tak naproti nim v druhym domě bydlí soused, o kterym se dozvídáme takovou zajímavou věc. A to, že je to skutečnej otec tý holčičky. No a tenhle skutečnej táta je tak trochu debil, páč když se na scéně objeví zombie zmrzvola, tak si ho chytí na vodítko a udělá si z nějhlídače domu. To je blbost. On si toho zombie přiváže k baráku, jakože asi za trest. Jenže zombie řve, vrčí, ječí, vydává divný skřeky, což přivolá další zombíky (to samozřejmě čekal každej, kromě těch třech přiblblů) a pak už je to šup, hop , prásk, bum - pravej taťka se objetuje a zachrání tak dcerku a nepravýho taťku a je konečně koneeec. ()

Astonko

Začiatok bol síce veľmi predvídateľný, ale keby sa celý film niesol v takom béčkovom, no o to akčnejšom duchu, bolo by to lepšie. Lebo takto to aj tak skončilo ako béčko, i keď nechcene. A od tohto začiatku to tiež stratí tempo a už sa to len sunie a sunie a sunie... Bez deja, bez zaujímavej zápletky a až na pár výnimiek bez akcie a napätia. Ale ak to teda chceli takto melancholicky, reflexívne, tak ok ale bolo by treba vymyslieť niečo, kvôli čomu by to divák chcel sledovať a pokračovať v sledovaní. Lebo potenciál na to má, čo dokazuje napríklad aj vo vizuálne a maskách, tí zombíci sa mi na tom páčili najviac 4.7/10 ()

Kalda69

Rozhodne to je zombie film z toho lepsiho soudku a radsi takhle evolvovany zombiky nez ty inteligentni jak bylo z zombie armade, to fakt ne. ()

Brumbambule

Mně se to docela líbilo..Mix filmu "Já legenda" s pro mě tolik očekávaným filmem podle PC hry "The last of us". Celkem slušné napětí, příjemné prostředí, slušné herecké výkony, jen ty efekty..To nebyl žádný zázrak. Sice si film po druhé asi nepustím, ale jinak to opravdu nebylo úplně špatné. ()

NextOne

Dlouho tu nebyl pěkný post-apo film a tenhle je zaručeně povedený. Matthew Fox tomu dodává tu větší šťávu. Nestvůrky vytvořené tak aby mladého diváka postrašily a vypadají vskutku výborně. Očekával bych delší film s více akcemi a bylo by to na jedničku. Nicméně kdybych měl někomu doporučit, který film shlédnout k večeru u brambůrek, tak doporučím tenhle. ()

Mr.Lordi

Další z řady jednohubek, které neurazí ale ani výrazně nepřekvapí...očekával jsem trochu více ale i toto stálo za čas strávený sledováním. Některé animace byly až moc počítačové, ale zpracování vyvinutých zombies bylo na vysoké úrovni již od počátku. 70% ()

StanleyVanH

Výtečná podívaná, takové typy filmů, kde hraje jen několik málo herců, začínám mít čím dál více rád. Zombie byli dost odlišný od klasických zombí filmů, což je u filmu velké plus, jejich slepota a styl, propracovanost, prostě povedený. Doporučuji si film pustit v noci, fakt skvělá atmosféra. ()

Vlkodlak13

První co mě napadlo - Matthew Fox Ztracen v postapokayptické budoucnosti. Příběhově je to vážně dobře natočený film a i přes dramatičnost tam mají situace hlubší význam. ----- ----- Další věty mírně vyzrazují děj filmu, tak raději čtěte až po shlédnutí ----- -----. Jediné co mi nedává smysl je fakt, že při tolika letech vysílání se za tu dobu z toho 80km vzdáleného města nikdo neozval. Taky kde brali těch 9 let jídlo, benzín a naftu (jasně, když tam byli sami) a přitom na nikoho nenarazili.. A co ten záhadný hlas, jasný asi byl z jeho hlavy, ale i tak to mohli vysvětlit. Taky je divný, že za těch několik let se nepokusil poshánět třeba solární panely, baterie a být tak pod proudem i když to nejvíc potřeboval. Což mě přivádí k další scéně, kdy jim musí zrovna jako na potvoru dojít elektřina a jediná akční scéna z celýho filmu, která vypadá nejnadějněji má tak jen 2.5 minuty. Škoda jen, že je nenapadlo dřív pustit gramec, já si říkal už víc jak 5 minut před tím, proč to sakra nepustí aspoň na odlákání, když tam má ty tlampače.. Nemyslím tím, že film se "zombie" nebo něčím podobným musí být komplet celý akční a nechutný, ale vážně té akce mohlo být víc. Jinak co mě tam vážně naštvalo je očekávaná smrt skoro všech v autobuse, potom to jak zastřelil koně (bez těch zvuků by to bylo lepší), jak umřel ten pes a Patrick. ----- Když to tedy shrnu, film má myšlenku a na postapokalyptický film ještě navíc s evolučně zmutovanými "živími mrtvými" je to pojaté z úplně jiného úhlu - že filmařům nezáleželo na akčních a nechutných scénách, ale na pocitech a myšlenkách postav, což je v těchto filmech celkem zajímavý obrat a novinka (když vypustím seriál Živí mrtví, kde se na pocity taky zaměřili, ale ponechali tam nechutnosti). Těch pár skladeb co tam zaznělo z desek byly dobře vybrané. 1 hvězdu sundávám za všechna úmrtí i toho Psa a Patricka, což mě naštvalo. Rozhodně tedy doporučuji film shlédnout. -- Jo a ti co čekali nějakou "hororovou akčňárnu" mají holt smůlu, tento film není jedním z těch tisíců nechutných a násilných blitků, kterých je plno, tak si ty své komentáře o pomalosti a 90minutách nudy odpusťte! ()

Španělé, kam se podíváš

Španělé, kam se podíváš