Mara

Kate (Olga Kurylenko) je přivolána detektivem McCarthym (Lance E. Nichols) k případu, kde došlo k podivnému úmrtí muže a hlavní podezřelou je manželka Helena (Rosie Fellner). Má se s ní pokusit promluvit, ale předtím se seznámí s dcerou Sophií (Mackenzie Imsand). Ta jí prvně řekne o tajemné ženě. Kate na vše nahlíží jako "profík" v oboru psychologie, a tak vše bere s nadhledem. Postupem času se ale jasné důkazy mění v hořké poznání reality. To už je však pozdě, protože démon "Mara" (Javier Botet) si bere to, pro co přišla! (Rodriguez)

J.Mayen

Velmi nadprumerne becko, ze bych byl ochotnej hodnotit i vys, presto se budu drzet spis pri zemi. Je to takova Nocni Mura v Elm Street, jen misto Freddieho je tu podivna vychrtla, hnaty krive,ale pekne zpracovana. Urcite pokud jeste nekdy budu mit moznost, stoji opet za podivani. ()

Kushina

Maro jdi do prdele! Nemohla sis ty poslední 2 minuty odpustit a jít zabíjet někam do píče mimo záběr kamery a nezkurvit tak skvěle rozjetý film? Nesnáším tyhle rádoby scary dojezdovky, kde navíc hlavní hororová postava vypadá jak kus zkrouceného a zlámaného hovna, kterému křupou klouby jak starému důchodci. No prostě námět dobrý ale ten finální sračka mě vytočila na tolik, že jdu o hvězdu dolů. 45% ()

Naghavi

Dobrý to bylo... Člověk se i něco nového dozví (spánková paralýza), herci dobří, děj i spád to mělo, závan hrůzy taky...Oblíbený ztvárnitel nadpřirozených bytostí svou další roli skvěle zvládnul... ()

Hopeman

A tak mě se ten hajzl líbil ...nebyl tak děsivej jako ho mívám ve svých snech já, ale na druhou stranu je to královská disciplína a ty hvězdy si zaslouží i za to téma.....bo vo spánku a snech toho stále víme velký kulový. ()

Mukade

s Olgou za 3, bez nej by som to bez preskakovnia nevydržal sledovať dlho sledovať (a bolo by to za 2 nanajvýš) ()

leo8111

... pokud může hrát Olga může hrát už každý - té holce bych nevěřil ani "Dobrý den" je tak šíleně nepřirozená-prkenná.Každá jiná profi herečka by tenhle snímek posunula o 3 patra výš. Žel jsou mezi náma tací, kterým se z nejakých scifi důvodů na ní kouká dobře (což odpovídá dnešní komercí prohnilé době). Film je taký jaká je i Olga - šíleně nudný. ()

Accuphose

Kdy už autorům (některým) dojde, že se nebudeme bát něčeho, co vidíme 3 minuty v jednom záběru, ale budeme se bát proto, že nevíme co se stane, co se tam třeba vůbec děje, nebo je to opravdu strašlivé a aplikované po dávkách. A nebo si vymyslí jednoduchou zápletku a vlastně je nezajímá proč a co. Třebaže lidi v zelený bundě, bude napadat nějaký nový typ vetřelce. To tu ještě nebylo. To poslední se Mary naštěstí netýká. Úplně z plezíru se tam ten démon nemotá, a skoro do konce si to drží nějakou úroveň, trošku napětí... A pak se chtěl režisér vytáhnout a šťoural se v tom, jak nějakej vágus v odpadcích, co dám před barák na odvoz. Bývale bych dal tři hvězdy, ale na víc než na dvě to nemá. ()

tonysawer

Přepálená stopáž, pokud si pointu domyslíte v prvních 20 minutách. Až jsem se těšil, že usnu a třeba s tím démonem pokecám. Bohužel, mě to neděsilo ani trochu. ()

Wiceman

Mám rád filmy, kde hlavním bubákem je ošklivá ženská v otrhanejch hadrech a dlouhýma prstama (čau Mámo a škvarku z Lights out). Přidejte do toho ještě trhavý pohyby a Olgu Kurylenko a máte na světě celkem povedenej horor o snovym démonovi a spánkový paralýze. Párkrát jsem i docela nadskočil i když teda člověk to očekává (hudba přestane hrát, dloooouhej pohled mezi hlavní hrdinkou a bubákem atd.) I přesto se člověk příjemně lekne. Pokud na to koukáte v noci a zrovna u toho usínáte, tak dobrou chuť Vám přeje Vitana :D 4 *. ()

KarlN

Mně to tedy strašidelné nepřišlo...a to mě hodně mrzí, dost jsem se na tento film těšil. Ale jednak se to hróóózně vleče a druhak antiherečka Kurylenko a její omezené nonverbální schopnosti ( z poslední doby např. Room) opět předvádí že, alespoň pro mě, není někým komu bych mohl roli uvěřit. Zvláště její etuda v domě pana Takahashiho je děsivá, ale z jiného důvodu. Jestliže si jako příměr zvolím např. Ženu v černém (pokud nepočítám pokus o mystický začátek skokem tří dívek z okna, ten se vážně nepovedl) a její výbornou scénu kde Daniel sleduje postupně zhasínání lamp v prvním patře...paráda! Takové napětí mi tady prostě schází a jediné co je v tomto filmu děsivé, je hysterické přehrávání nesympatické blondýny v roli matky. ()