Franny

Andrew Renzi

Andrew Renzi

Joe Anderson
  • anicin

Jak řiká Morfeus, píše se délka 90 minut, jenže asi tak 2190 minut, úplně přesně Vám to neřeknu, protože jsem se různé části filmu snažila prospat. Joe Anderson se před filmováním nejspíš totálně ztripoval protože jak jinak by kameraman Simona Killera zničehonic přišel o zrak? Krom jiných předností je samozřejmě nutno vypíchnout velmi originální scénář o bohatym cápkovi, co je ale fskutočnosti osamělý a bere prášky doma v županu.(27.12.2015)

Příběhově jsem velmi zmatena.. Nejprve to vypadalo na drama - milující rodinný strýček způsobí smrt rodičů a po letech si začne hledat cestu s jejich dcerou.. Potom to vypadalo na nějakou kriminální zápletku - milující strýček zneužíval dceru přítele, milující strýček byl zneužíván dcerou přítele, milující strýček je zloděj, milující strýček tuneluje nadaci, milující strýček se chce zbavit manžela dcery jeho přátel, protože mezi ně vkládá klín aj. Nakonec to bylo jenom o osamělém muži s velkým srdcem naplněným bolestí a morfinem.. Richard Gere válí, ale špatnou režii a děravý scénář herecky nepřemůže.. Škoda.. Dal se z toho hodně dobře pořídit další "Doktor Flastr"..(23.10.2016)

• Olík

Tak dobře, možná ještě Richard Gere……..ale ani jeho herectví není všespásné. Devadesát minut snahy udělat ze sojového buřtu čtyřchodové svatební menu, žonglující se sentimentem, melodramatičnosti a neuspořádaností. Gere – dobrý, Fanning – dobrý, ale nevýrazný, James – dobrý, režie a scénář – na přesdržku.(11.10.2018)

Průměrný omílaný námět vyrovnávání se s vinou obohacený asi pouze hereckým výkonem Richarda Gerea, který ještě ke všemu taky nějak extrémně nevyčnívá. Kupodivu zajímavější je místy vedlejší postava talentovaného Thea Jamese, ale tak či tak je to taková nemastná neslaná jednohubka, od které asi dostanete ještě méně, než čekáte.(24.5.2016)

• kaylin

Richard Gere podává skvělý herecký výkon ve filmu, který si to zrovna moc nezasloužil. Tohle je snímek o tom, který chce ukázat samotu člověka, který je nakažený psychicky, ale i drogou, respektive prášky proti bolesti. Tak nějak už moc ohrané téma, které vám ani skvělý herec nezachrání a nepovznese, pokud scénář nepřinese něco zajímavého.(20.1.2016)

• - Filmovanie prebehlo v štáte Pennsylvania, pričom množstvo scén sa natočilo priamo v jeho hlavnom meste, Philadelphii. (beso74)