poster

Anthony Bourdain: Neznámé končiny (TV seriál)

 • USA

  Anthony Bourdain: Parts Unknown

Dokumentární / Dobrodružný

USA, 2013–2018, 69 h 14 min (Minutáž: 41–58 min)

 • Marze
  ****

  Shlédl jsem na vynikající televizi dokumentárních filmů Prima Zoom. Kuchař na mě působí chladným odtažitým introvertním dojmem, ale lokality a rozhovory či jídla jsou exotické.(15.10.2020)

 • radomiil
  *****

  Kliďas, s nímž bych třeba jako na Okinawě(série 6,část 2) měnil u pochutin hnedka!(16.4.2020)

 • gazogazo
  ****

  Musím říct, že se na to dá v pohodě koukat, plus schopný kameraman. Proč ne... Že by to byla nějaká informační bomba to zase ne, spíš takový žrací trip.(16.9.2018)

 • subic
  ****

  Jídlo, cestování, vaření, kuchaři, cestopis... starej dobrej Anthony tu nevaří, max. se dívá a hlavně se krmí a k tomu se ptá, jak se žije těm či oněm tak i tamhle. No a vidiš to, já do nedávna ani nevěděl, že už si to údajně hodil, což je velká škoda. V podstatě jsou jen 2 další podobné pořady, které sleduju, od francouzkého Canalplus Le Global Cooker s Frédéric Chesneau a potom britský Tisíc chutí ulice s bubákem Ainsley Harriott, ale tihle 2 se pokouší tam či onde něco vařit.(25.8.2020)

 • Yarwen
  ****

  Nečekal jsem od podobných názvů na Prima Zoom nic mimořádného, ale byl jsem velmi příjemně překvapen. Zhlédl jsem díl o Rusku a z hlediska dokumentárního to bylo odvážné a ostré, žádné decentní náznaky či věci, o kterých se nemluví. Pěkně na rovinu a postavit se tématu čelem, tak se mi to líbí.(29.1.2018)