Americký prezident musí opustit svůj prezidentský letoun, kterému blesk za bouře v oblasti Bermudského trojúhelníku vyřadil z provozu motory. Hvězda filmu Terminátor Linda Hamiltonová hraje prakticky založenou důstojnici amerického námořnictva, která se snaží nalézt únikovou kapsli. Nikoho však ani ve snu nenapadne, že budou bojovat s obrovskou příšerou, která ohrožuje východní pobřeží Ameriky a možná i celý svět. (oficiální text distributora)

jujask

Celkovo na TV film to nie je až také zlé, treba tam hľadať pozitíva, lebo negatív je pod-stane viac. Vidieť ho 15 rokov dozadu tak si to užijem a poviem že wow. Myšlienka dobrá niečo medzi bojovou loďou a Pacific Rim. Možno keby to režíroval Peter Berg alebo Guillermo del Toro bolo by to o level vyššie. slabé 2 ** ()

Pollini

Klišé, že amíci útočí na zlé mimozemšťany, ještě není za zenitem. Velice trapný scénář, ale opravdu musím uznat, že si troufli na velké efekty, byly levné, ale dobře udělané. V jiných filmech to hrozně odbudou, ostříhají a nic není vidět. Tady jsem toho viděla dost. George Stobbart správně poznamenal na zbraně z umělé hmoty a hrozné herce, teda kromě "Sáry Connorové", ta byla fajn. ()

Josef.Svehla odpad!

Něco příšerného,jen to že film pochází z USA dává pochopit, jak vůbec může někdo takovou s....u natočit, na tohle by totiž jinde nepřišli, jasný odpad !!!!!!!!!!!!!!!! ()

Josef.Svejk

Nádherná kravína na pozdní večer :) Bitevní loď se brání samopaly a stíhací bombrardery F/A-18 bojují s obřími červy. Jen bych rád doporučil českým daberum u tohohle a všech dalších filmu překládaných z Angličtiny, že hodnost "Commander" v souvislosti s námořnictvem Spojených Státu a Británie neznamená "velitel", jak to pitomne všichni překládáte, ale podplukovník. Trošku by neškodilo se ten jazyk skutečně naučit, a nepřekládat pomoci Google Translate :) ()

Yerseyna odpad!

Bohužel, směšnější akční sci-fi jsem ještě neviděla.Dost mě mrzí, že se k něčemu takovému Linda Hamilton zavázala.Jen s vypětím všech sil jsem film dokoukala do konce.Pustit si to leda pro trochu pobavení, jinak nedoporučuji.. ()

Hornet.CZ

25% / Po zhlédnutí jakéhokoli filmu od The Asylum budete bud smíchy bez sebe a nebo mít pomyšlení na sebevraždu. Zde je to tak napůl, půlku filmu jsem se smál a půlku usínal. Dementní "herecké" výkony, neexistující spojující scény, mnoho nesmyslů, zastaralé ale i přesto částečně okouzlující CGI a Linda Hamilton, ta tu vypadá jako by ani nevěděla co v tom filmu sakra dělá. Každopádně celkem jsem se pobavil a to u mě na odpad nemá. ()

drobekOfMB

viděl jsem cca 5 lodi s dělovými věžemi a za celý film ani z jednoho nevystřelili. To mě jako trápí kde jen ti dělmistři byli a nebo co admiral neměl tak to udělal. za lindu 1* a john savage 1* -(Vlasy-Hair 1979) ()