Jacqueline Kennedyová (TV film)

• Kanada

Jacqueline Kennedy - Jackie: Power and Style

• Kanada

Jackie Kennedy, une femme de style

Dokumentární

Kanada, 1999, 52 min

Jacqueline Kennedy (a.z.), John F. Kennedy (a.z.), Aristotle Onassis (a.z.)

Místy blábolivý dokument o ženě, která není pro mne nijak zajímavá...(29.1.2018)

Poměrně povrchní dokument, který bohužel nejde do hloubky. Neřekne jak si mohla jacqueline dovolit studovat ve Francii, když otec promrhal spousty peněz v hazardu, jak se dostala k práci fotografky v novinách atd.(26.6.2018)

Když přetrpíte / vynecháte první čtvrthodinu (prázdnou kolovrátkovou ódu na výjimečnost Jackie), tak se dozvíte PROČ VLASTNĚ byla pro Američany tak výjimečná. Mně osobně k tomu poznání ale dopomohlo i nedávné zhlédnutí filmu Královský víkend.(13.3.2016)

• ta*jemna*

...jestli bylo cílem dokumentu ukázat, že J. Kennedy byla úplně obyčejná martnivá zlatokopka, tak se to povedlo.(21.12.2015)

Tradičně vedený životopisný dokument, který zcela nebulvárně zachycuje život Jackie Kennedyové od malička až do smrti. Jde o střihový dokument s autentickými záběry a fotkami, které se prolínají s rozhovory s žijícími osobami, které se s J. K. dříve setkali. Myslím, že český divák neznalý až tolik obrazového materiálu o J. K., bude překvapen spoustou autentických záběrů dokumentujících její život. Podařený dokument. Hudba: Christopher Dedrick(15.5.2015)