Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Tato série vypráví o tom, že láska a touha mohou mít smrtelné následky. V první epizodě uvidíme, jak se milionář Werner Hartmann seznámil s Debrou Stoverovou. Okouzlen jejím půvabem se s mladou kráskou brzy oženil. Jejich romance je však dostala na strašidelnou dráhu, když se na scéně objevil mladý profesionální tenista a milenci brzy začali spřádat plány na téměř dokonalou vraždu. Jerry Cassadav, šéf kasina v nevadském městě Reno, se bezhlavě zamiluje do sexy krásky Sharee Miller. Jejich silně erotická internetová aféra se zkomplikuje, když Sharee Jerrymu řekne, že je vdaná za gangstera, který se o jejích milostných záletech právě dozvěděl. Linda Henning poznala muže svých snů Dr. Diaziena Houssencoffta. Sympatický lékař je však uprostřed hořkého rozvodu a říká, že jeho bývalá žena má v úmyslu jeho nový vztah za každou cenu zničit. Žádný z těchto příběhů nemá pohádkový konec. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (2)

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Celkovo natočených 32 epizód s Quintonom Flynnom ako rozprávačom v anglickom znení. Seriál má ale podľa mňa nepochopiteľnú rockovú znelku, ktorá vôbec nepasuje do kontextu toho, čo seriál ponúka. Inak ale z dielne ID jeden z priemernejších seriálov, oni vedia lepšie a špičkovo. ()

contreras 

všechny recenze uživatele

Informative Murder Porn ve své nejlepší formě. Peter Mullen věděl o čem referuje, když se snažil varovat South park před sračkama tohohle ražení. Vůbec ničím to neupoutá, úroveň kabelovky je vizuálně drahá a kvalitní, jenže obsah je katastrofální. Slovo dramatizace se stalo sprostým už dávno, právě díky těmto pořadům. ()

Reklama

Galerie (4)

Reklama

Reklama