zdepapepa

Od stejných producentů jako například Frakenstein MD. A když už jsem takto "náhodou" zmínil Frankensteina, jak to tak bývá, tak spíš zde máme hlavní postavu jako takovou "mad scientist" než je Victoria Frankenstein. Obsazení se povedlo na jedničku, zejména co se týče ústřední čtveřice (z pochopitelných důvodů je z mého pohledu samozřejmě nejlepší Marriet). Akorát Alex mohl být trochu jiný, vzhledem i mluvou mi konstantně evokuje Johna Greena (někomu pro změnu Hanka Greena, trochu má i příchuť Johna Krasinskiho). Ne že by to tedy byla nějaká špatná věc nebo že bych (vlog)bratry nějak neměl rád, mám. Koneckonců bez nich by některé tyto "seriály" ani možná neexistovaly. Alespoň ne v takové podobě, jaké jsou. A jak už je tradicí u sérii od Pemberley Digital, tak i zde je opět hezká provázanost s diváky, kdy kromě ústředních vlogů jsou tu i vedlejší doplňující věci, byť v menší míře. Bohužel mě ale z realističnosti pravidelně vytrhává občasná "televiznost" - množství záběrů a střihů. Každopádně ani po těch několika desítkách dílů mě nepřestává bavit, že Emma vždy kouká do prázdna (nebo do objektivu kamery), když k ní do místnosti někdo přijde, zpravidla, když na někoho čeká. ()

Sammya

Po shlédnutí The Lizzie Bennet Diaries jsem musela vidět Emma Approved, protože Emma je jeden z mých nejoblíbenějších románů Austenové. Ze začátku mi Emma nebyla sympatická a nejradši bych ji nakopala. Zněla mnohem otravněji než její knižní předloha. Ale rychle se mi dostala po kůži, jako i Knightley, který byl fanstastický. Harriet i Martin byli super, i ostatní vedlejší postavy mě bavily, dokonce i Jane Fairfax mi byla správně protivná tak jako v knize. Frank byl až moc energickej, ale takovej on je. Dokonce je tam i nečekané cameo jedné postavy z LBD. Ale funguje to. Samozřejmě jsem se na konci málem rozpustila. Co víc říct, tenhle seriál je rozhodně "very Emma Approved" :) ()