Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Akční
  • Animovaný
  • Dobrodružný

Recenze (331)

plakát

Bodyguard (2018) (seriál) 

Wow, tak tohle bylo hodně dobré. Jsem ráda, že jsem měla na sledování čas, protože tohle se nedalo jinak než dokoukat od začátku do konce, jak to bylo napínavé. Zajímavé je, že po shlédnutí mi chybí Londýn ještě víc, přitom vlastně by se mi tam spíš nemělo chtít, když tam tolik hrozí teroristické útoky. Herectví Richarda Maddena je tu prostě fantastické a jednoznačně táhne celou story, byť i jeho kolegové jsou tu velmi dobří a jejich postavy zajímavé.

plakát

Mrtví jako já (2003) (seriál) 

Snažila jsem se, dala jsem tomu tři epizody, protože jsem to měla doporučené přímo od jednoho herce, co v tom hraje, ale je mi to líto, vůbec mě to nebaví. Připomíná mi to seriál Heuréka, který mě taky nebavil. Možná je to tím, že už je to starší seriál, který člověka měl potkat, když byl nový ale nezaujala mě tam ani jedna postava a hlavní hrdinka je neuvěřitelně otravná. Nedokoukám.

plakát

Hawkeye (2021) (seriál) 

Jednoznačně nejlepší Marvel seriál tohoto roku, a to hlavně díky velmi silnému castu a zajímavému příběhu.

plakát

Little Women (1949) 

Filmově tato verze není špatná, celkem mě to bavilo, ale abych dala víc hvězdiček, tak by se musela trochu víc soustředit na příběh ostatních a ne jen na Jo, která mi přišla vždy spíše otravná.

plakát

Vánoční hrad (2021) 

Ještě že se neřídím hodnocením z čsfd. Na mě tento film působil moc příjemně, jako správný vánoční film, bylo tam vše, co mám ráda, Skotsko, enemies to lovers, romantika jako prase....a hlavně to bylo fakt vtipné. Cary Elwes je boží.

plakát

Příběh Popelky (2021) 

Já jsem celkem otevřená všem moderním zpracováním klasických příběhů, o tomhle filmu jsem věděla jen to, že je to moderní, muzikál a hraje tam Minnie Driver, ale nakonec se mi to líbilo. Je to vpravdě hodně moderní a pro někoho určitě až moc, ale na druhou stranu, ten film se vážně nesnaží o nic jiného, nepředstírá, že to chce být klasická pohádka nebo film, který se má brát vážně. Je to muzikálová komedie podke klasického příběhu a hlásí názory, které jsou mi blízké. Songy se mi hodně líbily, jedinou výjimkou je snad jen Pierce, ze kterého si tu dobře udělali srandu. Úplně nejsem nadšena z prince, takový nematný neslaný hezounek, ale aspoň zpívat mu šlo. A líbil se mi jiný než klasický konec, i když jsem ho očekávala.

plakát

Loki (2021) (seriál) 

Mě to bavilo, protože Tom Hiddleston se pro roli Lokiho prostě narodil a jen vidět, jak si tu roli užívá, stálo za to. Příběh nebyl z nejúžasnějších, ale humor a další postavy. hlavně Owen Wilson jako Mobius, mi to vynahradily. Co se týče příběhu se Sylvie, jsem asi nezaujatá, ale byla mi celkem sympatická. Každopádně jsem fakt zvědavá, co bude navazovat na finále seriálu.

plakát

Mamma Mia! Here We Go Again (2018) 

Musím se přiznat, že pokračování mám asi radši než jedničku. Písničky mi přijdou svěžejší, lépe nazpívané, obsazení je spot-on, co se týče podobnosti s původními herci, a příběh je prostě celkově zajímavější.

plakát

Durrellovi (2016) (seriál) 

Ze začátku to bylo takové milé, ale pomalé, a nemohla jsem se rozhodnout, jestli mě to baví. Hlavně ta děcka mi přišla všechna strašně lenivá a nevychovaná. Ale vydržela jsem, a hlavně třetí a čtvrtá řada mě fakt bavily. Poslední díl jsem obrečela, nečekala jsem, že to bude až tak smutné.

plakát

The Falcon and the Winter Soldier (2021) (seriál) 

Jsem rozpolcená, protože jsem chtěla, aby mě to bavilo, a hlavní dva herci jsou skvělí, jsem ráda, že jejich postavy konečně dostaly nějakou hloubku, a jejich špičkování, spolu ještě s Baronem Zemo, nemělo chybu. Akorát v podstatě nevím, o čem to bylo, protože co se týče děje, tak mě to vůbec nebavilo. Zaujalo mě akorát, že tam byl očividný záporák, pak nový Captain America byl vlastně v podstatě villain, a pak se ukázal ještě celkový, skutečný padouch, který se vlastně neukázal. A taky mě bavilo sledovat záběry z Prahy. Příběhově to ale bylo slabé.

Reklama

Reklama