Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Černá díra ve sluneční soustavě se nezadržitelně blíží. Představuje hrozbu zániku planety Země a celého lidstva. Pro vyvolenou hrstku lidí se připravuje únik v narychlo postavené vesmírné lodi. Naprostá většina lidstva, v řádech miliard, je však odsouzena k záhubě. Vyskytnou se ale tací, kteří věří, že záchranu naleznou v troskách mayského chrámu. Ukrývá se ve dvanácti starodávných lebkách síla, kterou lze apokalypsu zažehnat? (Universal Channel)

(více)

Recenze (19)

Terva 

všechny recenze uživatele

CITÁT - Shromažďuje lebky, zjistil, že spolu mají moc........... Již z úvodních dialogů je poznat, že to bude síla. Tedy myslím silný podprůměrný snímek, ale dám tomu šanci. Hudební doprovod je příšerný, za to bych vraždil. CITÁT - Nenechám ho zvracet na svůj nový oblek............ Herecké obsazení je béčkové a televizní, kamera průměrná a triky špatné. Obsahově, je to velmi zajímavá myšlenka, ale velmi špatně zpracovaná. CITÁT - Já umírám............ ()

Magika82 odpad!

všechny recenze uživatele

Kterak ze světoznámého artefaktu - o jehož pravosti se stále vedou spory - dostal do katastrofického filmu. Navíc 12 atjených, ačkoli ta jediná Křišťálová, je opravdu jen jedna. Inu, kde nic není, ani čert nebere. Takže ve zkratce: Smysluplnější zpracování o křišťálové lebce se nachází v jednom dílu seriálu Hvězdná brána. A to už je co říci. Do Odpadu a bez debat. ()

Reklama

Ondrew odpad!

všechny recenze uživatele

A do prde.... ehm. No nic. Podla popisu som uz dopredu ocakaval urcitu hruuuuuzu (TV produkcia ma v tom len podpichovala) a musim konstatovat, ze napokon to bola TOTALNA KRAVINA a to sa este vyjadrujem maximalne slusne. Ak je vam 90 minut vasho zivota milych, urobte to ako ja... prinajhorsom si to pustite, ale dej sledujte priebezne len cca kazdych 15 minut... Mozete si byt isti, ze medzicasom vobec o nic nepridete a usetrite si "krce na mozgu". Sakra... toto uz nikdy viac, ani keby mi za to mali platit!!! 0%. ()

MickeyStuma odpad!

všechny recenze uživatele

Podivný televizní snímek s naprosto nepochopitelným dějem. Snůška nesmyslů rozehrává jakýsi příběh, kde se využívá moc křišťálových lebek. Za pozornost tu nestojí naprosto vůbec nic. Logika a nějaké vysvětlení tu chybí, takže nad mnohými situacemi tu nechává rozum stát. Námět není špatný, ale když je děravý scénář obsahující čítankové dialogy plných dlouhých vět, k tomu zpracování za použití levných vizuálních efektů a nic neříkající atmosféra, nemůže vzniknou dílo které by alespoň náznakem uchvátilo. ()

karnifex

všechny recenze uživatele

Áááá, bezva! Klasické déčko se všemi atributy, které k tomu náleží - laciná produkce, kulisy a kostýmy jak z TV filmu osmdesátých let, scénář plný nelogičností atd. Prostě přesně ten typ filmu, u kterého pak hlavně přemýšlíte, proč ho vůbec někdo natočil (osobně mě napadl jediný důvod - praní peněz získaných z prodeje drog). Ale ať nekřivdím - herecké výkony byly slušné. A hlavně je to tak blbé, že to aspoň pobaví! Spoiler: Jo, a to že nakonec všechno dobře dopadne tady máte už od začátku posichrované, protože triky jsou na tak mizerné úrovni, že poučený divák brzo odhadne, že případná scéna "konce světa" by byla vysoko nad reálnými možnostmi tohoto filmu. ()

Galerie (13)

Reklama

Reklama