poster

Bez slitování

 • Itálie

  Senza nessuna pietà

Drama

Itálie, 2014, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Enšpígl
  ***

  Na jednu stranu je zřejmý, že jako divák jsem měl tu čest s filmovýma profíkama jak za kamerou, tak před kamerou, tak před pultíkem s notičkama. Některé záběry (koupání v moři ) byly až něžně romantické, jenže druhá strana má ve svém nadpisu "příběh" a tady teda rovnou zapomeňte na nějakou gangsterku, plnou akce, násilí nebo sexu. Příběh se soustředí hlavně na dva hlavní hrdiny a jejich vnitřní osamocenost, která je k sobě přitáhne. Bohužel jsem ve filmu postrádal dramatický prvky, emoce tam asi jsou, ale je dost těžký je adoptovat, protože hlavní hrdinové nejsou nějak podrobně napsány a za celý film se toho o nich příliš nedovíme. Viděno v rámci projektu Challenge tour 2014 jako film číslo 21.(13.4.2015)

 • slunicko2
  **

  Další gangsterská balada...(7.12.2016)

 • Aurorka
  ****

  Spíše komorně laděný snímek, ve kterém hrají prim dvě ústřední postavy nacházející si k sobě postupně cestu. On je charismatický, je na něj spoleh a k ženám má úctu. Ona je krásná, křehká, ale zároveň potížistka. Oba jsou obklopeni lidmi a přitom osamoceni. Podaří se jim nalézt společný směr na cestě životem?(13.4.2015)

 • claudel
  ***

  Viděno během Challenge Tour 2015: 30 dní se světovou kinematografií. Film číslo 13 - Itálie. Film pěkný po formální stránce - kamera a hudba, ale obsahová stránka šla zcela do kytek. Děj je naprosto bezduchý, prázdný a bez špetky nápadu. Zakaboněný dobrák a lehkomyslná kráska tvoří sympatické ústřední duo, ale nenabízí toho příliš. Chybí nějaká zásadní záporná postava, která by jim byla protihráčem. Párek debilních mafiánů a kvarteto černošských imigrantek to nevytrhnou.(12.4.2015)