Reklama

Reklama

Chci tě

(studentský film)
Krátkometrážní / Komedie / Romantický
Česko, 2014, 5 min

Obsahy(1)

Příběh, nad kterým bude někomu stát rozum - a pak si sedne. Groteskně zbabrané vyvrcholení večera, které má svůj dopad na nekonečně bohatý koktejl lásky, výčitek, trapnosti a nepochopení. (jiri.cesak)

Recenze (7)

lubospoti 

všechny recenze uživatele

Hodně zajímavý a originální příběh, který ovšem sráží jistá topornost při dialozích. Naštěstí jde tedy víceméně jen o jeden dialog (ještě lépe možná monolog).. Bohužel jde ale o pasáž, která je pointou celého snímku. ()

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Pěkná hudba ze začátku – vážně se mi docela líbila – tedy mnohem víc než ten bordel v kabelce a představitelka hlavní ženské role. Každopádně jsem i já očekával další nudnou podívanou, ale to finální zakokrhání a otevření lahváče si ty dvě hvězdy zcela oprávněně zaslouží… ()

Tom_Lachtan 

všechny recenze uživatele

Ja vohl, povedené, obzvlášť když vezmu v potaz, že tohle není film studenta filmové školy, ale Kyberny, řemeslo funguje, hlavní hrdinka má náležitou porci krásy (i s červeným nosem, hm) a finále má fungující závěr s něčím, co by se dalo nazvat pointou. Jo, tohle bohatě stačí na povedenej kraťas, kterej je lepší, než většina produkce amatérů a studentů nižších ročníků. [ Kyberna ; cvičení druhého ročníku] ()

Galerie (2)

Zajímavosti (2)

  • Film získal řadu ocenění, mezi nimi i cenu, za nejlepší krátký komediální film na Novoměstském hrnci smíchu. (jiri.cesak)
  • Scéna, ve které se ústřední dvojice zahrnuje polibky, se natáčela pět hodin v kuse. Obě postavy byly ke konci kolem úst už rudé. (jiri.cesak)

Reklama

Reklama