Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Jak název napovídá, zápletka seriálu se točí kolem nájemníků jednoho na první pohled obyčejného domu. Tommy Wiseau tentokrát ztvárnil dvojroli – vymahače dluhů Rickyho Ricka a správce domu Charlieho, jehož nájemníci svými neustálými stížnostmi dohánějí k šílenství. (L_O_U_S)

Recenze (3)

L_O_U_S odpad!

všechny recenze uživatele

Pokud jste si mysleli, že mistr Wiseau své dílo Pokoj / The Room nemůže překonat co do špatnosti, že se poučí, že konečně začne točit něco, co aspoň vzdáleně připomíná filmovou/seriálovou tvorbu, spletli jste se. Pokud mu při natáčení Pokoje asistoval aspoň trochu profesionální štáb, The Neighbors jsou čistá amatéřina. Hloupá, uřvaná, debilní, formálně otřesná amatéřina. Tentokrát už na Tommyho nedohlížel žádný Sandy Schklair, aby z jeho produktů vlhkých a horečnatých snů vykouzlil sice trapný, zato alespoň trochu sevřený a smysl dávající produkt. Tenhle seriál ze všeho nejvíc i formální kvalitou připomíná porno, ze kterého někdo vystříhal ty nejlepší části (byť jen asi dvě herečky jsou relativně použitelné v rámci P-žánru). Úplně všechno je mimo, úplně všechno je tu špatně – opakující se ustavující záběry s šílenou animací, hnusné ozvučení, maximálně trapný product placement, otravné a idiotsky se chovající postavy a hlavní herec / režisér neschopný správně vyslovit vlastní repliky a režírovat tak, aby jeho režisérské pokyny nebyly ve finálním sestřihu slyšet (na druhou stranu, třeba je to tak schválně, aby Tommy ukázal, že to tentokrát režíroval opravdu sám). Pro milovníky bizáru povinnost, pro fandy (a „fandy“) Tommyho Wiseau memento, kam až je schopný brakový filmař dojít v rámci své nesoudnosti a exhibicionismu. (1 224.) ()

ComicGuy 

všechny recenze uživatele

Tommy znovu ukázal ,že dokáže natočiť ešte lepšiu ,vtipnejšiu a najmä šialenejšiu vec ako The Room! Takto dlho som sa už dlho na takto absurdnej veci nezasmial! Dávam tomu (znovu) plné hodnotenie!! ()

Reklama

Xenthia 

všechny recenze uživatele

Tommy Wiseau je unikat. Jeho reziserske neschopnosti se vyrovna jedine jeho neschopnost herecka. U vaznych scen se valite smichy, zatimco vtipy jsou k placi. Dej nedava smysl. Kulisy jsou tak lacine, ze by se za ne stydeli i ucinkujici besidky zakladni skoly. Presto - a nebo prave proto - se u jeho filmu clovek vzdycky vyborne pobavi. Tenhle serial neni zadna vyjimka. Pokud mate ironicky radi The Room, tak tohle budete milovat. Je to samozrejme odpad, ale o zabavu tu rozhodne neni nouze. ()

Galerie (16)

Zajímavosti (3)

  • Seriál se dočkal premiéry 26. září 2014 v rámci půlnočního představení snímku The Room (2003) a sklidil výhradně záporné recenze a označení „nejhorší sitcom všech dob“. (L_O_U_S)
  • Na seriálu se mělo podílet i komediální duo Eric Wareheim a Tim Heidecker, které mělo pomoct s publikací sitcomu. Oba baviči z projektu vycouvali, protože od nich Tommy Wiseau vyžadoval příliš velkou tvůrčí aktivitu. Podle Tommyho Wiseau však spolupráce selhala z důvodu, že Tim a Eric žárlí na jeho úspěchy. (L_O_U_S)
  • Pilotní díl byl natočen již v roce 2004, avšak nebyl nikdy odvysílán. Když se o několik let později znovu rozběhly práce na seriálu, musel být pilot natočen znovu. (L_O_U_S)

Reklama

Reklama