Krotitelé duchů (2016)

Musim se priznat, ze kdyz sel tenhle film poprve do kin, byla jsem jedna z tech ovci, co vykrikovaly, ze to stejne bude stat za ho*no, a film jsem odsoudila driv, nez jsem ho vubec videla. Dneska, o 2 roky pozdeji, jsem se konecne odhodlala ho shlednout na Netflixu, a popravde to nebyla takova hruza, jak jsem cekala. Puvodni Krotitele duchu se mi nikdy zas tak nelibili (milovala jsem hlavne dvojku a je mi uplne jedno, jestli vetsina populace povazuje jednicku za kultovni klasiku), takze jsem nemela problem s ruzovyma brejlickama a nostalgii, coz nejspis dost pomohlo. Cekala jsem remake 1:1, akorat s rozdilnym pohlavim protagonistu, ale bylo tu dost odlisnosti na to, aby film udrzel moji pozornost cele 2 hodiny. Spousta vtipku a odkazu na original jsou samozrejmosti, a osazenstvo puvodniho filmu se tu a tam ukaze v nejake miniroli. Film konci jasnym cliffhangerem a zminkou o Zuulovi, a uprimne musim rict, ze me mrzi, ze se dalsi dily konat nebudou. Docela by me zajimalo, jak by remake prvniho filmu vypadal s timhle obsazenim, protoze hlavni hrdinky me docela dost bavily, nicmene to se uz nedozvime. Film totalne propadnul a Krotitele jakozto serii ceka dalsi reboot. R.I.P.

Agentky D.E.B.S. (2004)

Absolutni becko, co si na nic nehraje. CGI efekty vypadaji lacine, zapletka je primitivni - a je to skvela zabava (a Jordana Brewster je fakt kus, pokud vas pohled na ni necha chladnymi, tak s vami neni neco v poradku). Nekdo to popsal jako Spy Kids pro lesby, a mne nezbyva nez souhlasit. Nevim proc, ale hodne mi to pripominalo But I'm a Cheerleader. Pokud chcete jednoduchou komedii se sympatickym obsazenim, D.E.B.S. je super. Pokud jste pseudo-intelektual, co do toho jde jen kvuli lesbam a sexu, budete zklamani stejne jako vetsina tech inteligentu, co tu tenhle film hodnotili.

Šílenci (2019) (seriál)

Dalsi paradni serial, na kterem si fanousci Chrise Lilleyho smlsnou. Tenhle chlapek je proste genius, a nezalezi na tom, jestli hraje chlapa a nebo pubertalni holku, vzdycky je naprosto presvedcivy. Jak je zvykem, i tentokrat si strihnul vic nez jednu postavu, a ackoliv se vsechny velice lisi, jedna vec je spojuje: jsou to svym zpusobem magori. Quentin je arogantni realitni makler s nadmerne velkym pozadim. Keith majitel upadajiciho obchodu s modou, jehoz fetis ohrozuje jeho manzelstvi. Jana je extravagantni senzibilka, ktera se specializuje na telepatickou komunikaci s dusevne nemocnymi mazlicky (a jeji jihoafricky prizvuk je naprosto perfektni!). Nezdolna optimistka Becky se snazi zapadnout mezi svoje vrstevniky navzdory sve extremni vysce. Joyce je byvala pornohvezda, ktere na stara kolena preskocilo, a ted travi dny hovory s imaginarnimi prateli a vybiranim popelnic. A nakonec je tu Gavin, otravny trinactilety spratek, co ze sebe sype tolik slangovych vyrazu a vulgarismu, ze i ti sprostejsi z nas se u toho cervenaji. Chris exceluje v kazde roli. Scenar (ktery taktez napsal Chris) je super a vyborne jsem se zasmala. Celkem me zarazi nizka hodnoceni ostatnich uzivatelu. Uvedomuji si vubec, jak genialni parodie to je, a nebo vidi jen dospeleho chlapa v paruce, jak opakovane vykrikuje "dope as fuck"? Doporucuji vsem, co oceni dobrou (a vulgarni) komedii a hlavne flexibilni herce, kteri zvladnou zahrat jakoukoliv postavu bez ohledu na pohlavi a vek. Pokud neco vite o Australii a jejich lidech, pochopite, proc je tenhle serial tak vyborny.

Batman a Harley Quinn (2017)

Batman the Animated Series je jeden z mych nejoblibenejsich serialu, Harley Quinn a Poison Ivy miluju, ale tenhle film se nevydaril. V prvni rade si je treba uvedomit, ze puvodni serial byl urceny pro deti. Tomu odpovida i jednoduchy design postav a celkovy dojem. V tomhle filmu se ale scenaristi snazi ukazat, jak jsou hrozne vyspeli, takze tam nacpali vulgarni vyrazy, krev, natrasajici se poprsi a zadky, a dokonce i sex. Nejsem zadna puritanka a nadavam v jednom kuse, ale sem se to proste nehodi, a nikdo mi to nevymluvi. 2 hvezdy za Kevina Conroye, ktery i po letech zustava tim nejlepsim Batmanem na svete, a za ucast meho idola Bruce Timma. Harley bez originalniho hlasu Arleen Sorkin ale nestoji za nic. Bida s nouzi!

Kakegurui - Season 1 (2018) (série)

Tohle me prekvapive bavilo vic nez anime adaptace. Je tu vic humoru, Suzui je sympatictejsi nez byl v anime verzi, Yumeko je sexy, a cele to ma ten klasicky anime feel - prehnane grimasy, dramaticka gesta and spousta kriku. Az na par detailu docela verna adaptace. Jestli mate radi over-the-top herectvi a/nebo anime, tohle se vam musi libit.

Paradise PD (2018) (seriál)

Priserna blbost. Kdyby mi bylo 13, tak se u toho valim smichy, ale takhle jsem jen nevericne kroutila hlavou, co vsechno se dneska povazuje za humor. Serial kopiruje dalsi animovanou hovadinu, Family Guy, nicmene u Family Guy se clovek aspon obcas zasmal. Par vtipu bylo povedenych, ale celkove me to nebavilo.

The Neighbors (2014) (seriál)

Tommy Wiseau je unikat. Jeho reziserske neschopnosti se vyrovna jedine jeho neschopnost herecka. U vaznych scen se valite smichy, zatimco vtipy jsou k placi. Dej nedava smysl. Kulisy jsou tak lacine, ze by se za ne stydeli i ucinkujici besidky zakladni skoly. Presto - a nebo prave proto - se u jeho filmu clovek vzdycky vyborne pobavi. Tenhle serial neni zadna vyjimka. Pokud mate ironicky radi The Room, tak tohle budete milovat. Je to samozrejme odpad, ale o zabavu tu rozhodne neni nouze.

Znamení (2002)

U tohohle filmu je nutno vypnout mozek, protoze jakmile se nad dejem moc zamyslite, rozpadne se jak domecek z karet. Proc si pokrocila mimozemska rasa vybrala k osidleni planetu, kterou tvori prevazne voda, kdyz je pro ne smrtelne nebezpecna? Proc neumi otevrit drevene dvere a okenice? Pochybny dej nepocitaje, film ma solidni herecke vykony, paradni hutnou atmosferu a nekolik slusnych lekacek. Za shlednuti rozhodne stoji.

V zajetí démonů (2013) odpad!

Jedna z nejvetsich blbosti, co jsem kdy videla. Znami na to peli chvalu, tvrdili, jak se u toho budu krasne bat, ale skutek utek. Atmosfera zadna, postavy nestoji za nic, a o strachu neni ani rec. Skoro jsem u toho usnula nudou. Skutecne nechapu, co se na tom lidem tak libi.

Below Her Mouth (2016) odpad!

Zacalo to slibne, ale asi v pulce se to zvrtne a pak uz je to jen nuda, nuda, nuda.