Neporazitelná Kristy

Akční / Krimi / Thriller

Hong Kong, 1993, 90 min

Godfrey Ho
  • kurcatovium

Příšerně slátaný příběh, tragicky vykreslené charaktery a oškliví herci, kteří ani neumí hrát. Co je ale horší, všechny akční scény působí naprosto debilně, což je u kung fu béčka docela průšvih. Člověka pak už nepřekvapí ani kung fu ovládající psycholožka nebo student medicíny. Co víc k filmu dodat? "Máte právo mlčet, tak držte hubu!"(12.2.2010)

• Drnqonovic

Naprosto a totálně béčková sračička, s krásně přehrávajícími herci. Úžasný záporák, nechápu, jak ho mohla Oscarová komise tehdy přehlédnout! Nebýt záverečného souboje (který mimo jiné zvládne Cynthia jednou rukou), musel bych dát odpad, protože Undefeatable je něco, na co nemůžete koukat střízliví a/nebo příčetní.(31.10.2009)

• JASON_X

Dost možná nejhorší akční film všech dob... Každopádně obsahuje nejhorší bojovou scénu všeh dob (viz i můj deníček). Před zhlédnutím téhle děsivé fantasmagorie doporučuju skočit si nejdřív na malou, abyste se při jejím sledování nepourinovali smíchy. Je to tak extrémně špatně natočený i špatně zahraný film, že je vlastně extrémně zábavný, aspoň tedy pro nestandardního diváka.(13.2.2016)

Brutálnímu, oidipovským komplexem stiženému bijci, který bojuje v arénách smrti, uteče manželka, jeho chytne rapl a začne zabíjet všechny jí trochu podobné ženy. Které shodou okolností mají všechny za partnery kung fu mistry, takže každé takové vraždě předchází souboj. Nevím, co mě na tomhle pozdním dílku Godfrey Ho (ukrytého pod pseudonymem Godfrey Hall) bere víc, jestli jeho úchvatná logika nebo extrémně legrační herecké výkony, zejména představitelů policajta a hlavního záporáka. Na každý pád se tu nachází jedno z řady filmových znásilnění, které mě v pubertě zásadně poznamenaly. Od bitek jsem víc ani nečekal, počet vydloubnutých očí je víc než uspokojivý a tu a tam padne i pěkná hláška. Kolem a kolem, velmi zábavná sračka.(20.11.2008)

Ultrazábavný béčko, který si fakt na nic nehraje. je úplně blbý s blbým dějem, blbýma hercema, blbým režisérem...jediný o co tady jde jsou bitky. To měl režisér jako jediný na paměti, na vymýšlení příběhu už jaksi neměl čas. Tři hvězdy dávám za docela zábavný hlášky a jednu naprosto šílenou ŠÍLENOU rvačku na konci. Ta je k posrání..(23.9.2012)