Neporazitelná Kristy

• Hongkong Cui hua kuang mo (více)
Akční / Krimi / Thriller
Hongkong, 1993, 90 min

Jedinou věcí, kterou Kristi Jones ovládá dokonale je bojové umění, nejčastěji demonstrované přímo na ulici. Stará se o sestru Karen, které chce zajistit lepší život prostřednictvím studia medicíny. Dříve nežli se tato ambice stihne naplnit, je Karen brutálně zavražděna. Kristi rozzuřena a současně rozlítostněna, identifikuje na jejím krku stopu tygřího spáru. Na vlstní pěst začne hledat neznámého zabijáka. I tvrdý policista Nic DiMarco pátrá po masovém vrahovi, kterého počet obětí roste každým dnem. Po několika prudkých střetech se Kristi a Nick rozhodnou spojit vlastní síly... (oficiální text distributora)

Jara.Cimrman.jr

"Bezvadný. Tak zrzavá holka v kytkovaných šatech je v nebezpečí." Všechny Anny jsou zkrátka v nebezpečí, protože Rejnok vyrazil na lov jejich očí. Já se tedy musím přiznat, že slaměný vdovec Rejnok mě docela bavil svým vykrývání úderů čelem, znuděným zmasakrováním mistra světa v karate i "přátelským" pohledem. Ovšem tím to končilo, protože Kristi mě zaujala jenom roznožkou, Nick zase "náhodným" projížděním kolem bitek a o studujícím gangu se mi snad ani nechce psát. Tohle je prostě céčko mezi béčky a jeho hodnota je pro mě spíše nostalgická. ()

choze

Brutálnímu, oidipovským komplexem stiženému bijci, který bojuje v arénách smrti, uteče manželka, jeho chytne rapl a začne zabíjet všechny jí trochu podobné ženy. Které shodou okolností mají všechny za partnery kung fu mistry, takže každé takové vraždě předchází souboj. Nevím, co mě na tomhle pozdním dílku Godfrey Ho (ukrytého pod pseudonymem Godfrey Hall) bere víc, jestli jeho úchvatná logika nebo extrémně legrační herecké výkony, zejména představitelů policajta a hlavního záporáka. Na každý pád se tu nachází jedno z řady filmových znásilnění, které mě v pubertě zásadně poznamenaly. Od bitek jsem víc ani nečekal, počet vydloubnutých očí je víc než uspokojivý a tu a tam padne i pěkná hláška. Kolem a kolem, velmi zábavná sračka. ()

LION-MR.T

Po skvělém Čest a sláva v režii Godfrey Ho se Cynthií Rothrock a Johnem Millerem je tu podobné herecké obsazení. Je to lepší než jejich předcházející film. Dobrá choreagrafie se skvělou hudbou, s dobře vybraným záporákem,dobrou zápletkou,skvělými hlášky. Je to další z filmů na,které nedám dopustit. Závěrečná bitka je skvělá v tom,že je tak jednoduchá mlátička. Rejnok je slizký jak má být,vydloubávaní očí je skvělý poznávacký znak psychopata,znáslnění. Každý jak to u Godfrey je zvykem,každý se tu umí prát a Cynthie coby pouliční gladiátorka je také skvělá. A vzkaz pro Redix. TY JSI VIDĚL POUZE ZÁVĚREČNOU SCÉNU FILMU A,UŽ HO HODNOTÍŠ? KOLIK FILMŮ JSI TAKHLE OHODNOTIL? DÍVÁŠ SE TY FILMY VŮBEC? KDYBY JSI TO VIDĚL A DAL ODPAD,NEVADÍ,ALE VIDĚL JSI TO. JÁ S HODNOCENÍ VIDĚL VŠECHNO A JSEM NA TO HRDEJ. UDĚLAT SI NÁZOR NA FILM ZE 3 MINUT? HM? ()

Wacoslav1

Ne Paule nemám na to náladu... No tak ji ty čubko dostaň, než zkazíš tu mou! Ne tohle nejde hodnotit objektivně. Je to samozřejmě ukrutná sračka. Souboje stojí vesměs za prd mimo těch v podání zabijáka rejnoka. Cynthie už předvedla víc, tady to rozhodně není žádná sláva. Nula Miller selhává jako herec i v bitkách pro jistotu. No a ten magor Don Niam přehrává jak o život, ale jeho bojový styl je ultimátní. Po herecké stránce z toho paradoxně nejlíp vychází Cynthie. Scéna kdy musí identifikovat mrtvou sestru z vypíchnutýma očima je dokonalá. Jinak to s dobrým filmem nemá co dělat, ale s dobrým trashem to má hodně co dělat a jak už jsem zmínil psychopat rejnok nemá chybu. Takže s dobrou náladou umocněnou nějakým tím drinkem s chutí do toho. Já se i po letech bavil a hodnocení měnit nehodlám ani náhodou.60% ()

MM_Ramone

Tak a je to tu! Cynthia Rothrocková sa definitívne prekopala do môjho rebríčku najobľúbenejších herečiek. V poslednej dobe som si zvykol spestriť svoju pravidelnú konzumáciu filmov nejakým tým starým titulom, v ktorom stvárnila hlavnú úlohu táto neohrozená, neporaziteľná karate tigrica. Mám slabosť pre tie jej béčkové, lacné, akčné video filmy. Dnes som vytiahol zo svojho video archívu snímok "Neporaziteľná Kristy" (Cui hua kuang mo). Bol natočený v roku 1993 v exotickej hongkongskej produkcii. Režíroval ho Godfrey Ho. Cynthia Rothrock v ňom stvárnila mladú sympatickú ženu Kristy Jonesovú, ktorá sa zaprisahá pomstiť smrť svojej sestry Karen, ktorá bola chladnokrvne zavraždená. Kristy dokonale ovláda bojové umenie a je plná hnevu. Brutálny, psychicky narušený vrah jej sestry je cieľ, ktorý si nenechá uniknúť. Cynthia Rothrocková znova raz rozpúta nekompromisné revenge peklo. *** ()