Neporazitelná Kristy

Akční / Krimi / Thriller

Hong Kong, 1993, 90 min

Godfrey Ho
  • Pedestrian

Když akceptujete fakt, že prakticky každý (od psycholožky po náhodnou kolemjdoucí) účinkující ve filmu ovládá kung-fu, brutální slizoun přezdívaný Rejnok vydloubává lidem oči z důlků, všichni herci nechutně přehrávají a Cynthia Rothrock není dvakrát sympatická, budete se bavit. Kdyby se celý film odehrával v duchu zde upomínaných závěrečných tří minut, bavil bych se pravděpodobně také. Jenže ten film je 85 minut jenom špatný a zábavný je až ve své poslední pětiminutovce.(20.8.2007)

Ne Paule nemám na to náladu... No tak ji ty čubko dostaň, než zkazíš tu mou! Ne tohle nejde hodnotit objektivně. Je to samozřejmě ukrutná sračka. Souboje stojí vesměs za prd mimo těch v podání zabijáka rejnoka. Cynthie už předvedla víc, tady to rozhodně není žádná sláva. Nula Miller selhává jako herec i v bitkách pro jistotu. No a ten magor Don Niam přehrává jak o život, ale jeho bojový styl je ultimátní. Po herecké stránce z toho paradoxně nejlíp vychází Cynthie. Scéna kdy musí identifikovat mrtvou sestru z vypíchnutýma očima je dokonalá. Jinak to s dobrým filmem nemá co dělat, ale s dobrým trashem to má hodně co dělat a jak už jsem zmínil psychopat rejnok nemá chybu. Takže s dobrou náladou umocněnou nějakým tím drinkem s chutí do toho. Já se i po letech bavil a hodnocení měnit nehodlám ani náhodou.60%(30.1.2018)

• MikO_NR_1909

Kristy (chcene) dopláca na absurdnú účelovosť. Koho to "poteší", sú akurát tak karatisti či nadšení bojovníci. Klasická nezábava, plná zhôd, náhod, až sa zastavuje rozum. Odhliadnuc od logiky, že :D či žena či chlap sa vedia pobiť a vytvárať nové štýly tanečných-akrobatických kreácií vypichujúc si pritom oči z hlavy, nedokážete počas tejto maškarády zaspať.(30.1.2013)

Po skvělém Čest a sláva v režii Godfrey Ho se Cynthií Rothrock a Johnem Millerem je tu podobné herecké obsazení. Je to lepší než jejich předcházející film. Dobrá choreagrafie se skvělou hudbou, s dobře vybraným záporákem,dobrou zápletkou,skvělými hlášky. Je to další z filmů na,které nedám dopustit. Závěrečná bitka je skvělá v tom,že je tak jednoduchá mlátička. Rejnok je slizký jak má být,vydloubávaní očí je skvělý poznávacký znak psychopata,znáslnění. Každý jak to u Godfrey je zvykem,každý se tu umí prát a Cynthie coby pouliční gladiátorka je také skvělá. A vzkaz pro Redix. TY JSI VIDĚL POUZE ZÁVĚREČNOU SCÉNU FILMU A,UŽ HO HODNOTÍŠ? KOLIK FILMŮ JSI TAKHLE OHODNOTIL? DÍVÁŠ SE TY FILMY VŮBEC? KDYBY JSI TO VIDĚL A DAL ODPAD,NEVADÍ,ALE VIDĚL JSI TO. JÁ S HODNOCENÍ VIDĚL VŠECHNO A JSEM NA TO HRDEJ. UDĚLAT SI NÁZOR NA FILM ZE 3 MINUT? HM?(18.5.2007)

Ultrazábavný béčko, který si fakt na nic nehraje. je úplně blbý s blbým dějem, blbýma hercema, blbým režisérem...jediný o co tady jde jsou bitky. To měl režisér jako jediný na paměti, na vymýšlení příběhu už jaksi neměl čas. Tři hvězdy dávám za docela zábavný hlášky a jednu naprosto šílenou ŠÍLENOU rvačku na konci. Ta je k posrání..(23.9.2012)