Neporazitelná Kristy

Akční / Krimi / Thriller

Hong Kong, 1993, 90 min

Godfrey Ho
  • JASON_X

Dost možná nejhorší akční film všech dob... Každopádně obsahuje nejhorší bojovou scénu všeh dob (viz i můj deníček). Před zhlédnutím téhle děsivé fantasmagorie doporučuju skočit si nejdřív na malou, abyste se při jejím sledování nepourinovali smíchy. Je to tak extrémně špatně natočený i špatně zahraný film, že je vlastně extrémně zábavný, aspoň tedy pro nestandardního diváka.(13.2.2016)

• Drnqonovic

Naprosto a totálně béčková sračička, s krásně přehrávajícími herci. Úžasný záporák, nechápu, jak ho mohla Oscarová komise tehdy přehlédnout! Nebýt záverečného souboje (který mimo jiné zvládne Cynthia jednou rukou), musel bych dát odpad, protože Undefeatable je něco, na co nemůžete koukat střízliví a/nebo příčetní.(31.10.2009)

Ultrazábavný béčko, který si fakt na nic nehraje. je úplně blbý s blbým dějem, blbýma hercema, blbým režisérem...jediný o co tady jde jsou bitky. To měl režisér jako jediný na paměti, na vymýšlení příběhu už jaksi neměl čas. Tři hvězdy dávám za docela zábavný hlášky a jednu naprosto šílenou ŠÍLENOU rvačku na konci. Ta je k posrání..(23.9.2012)

Ne Paule nemám na to náladu... No tak ji ty čubko dostaň, než zkazíš tu mou! Ne tohle nejde hodnotit objektivně. Je to samozřejmě ukrutná sračka. Souboje stojí vesměs za prd mimo těch v podání zabijáka rejnoka. Cynthie už předvedla víc, tady to rozhodně není žádná sláva. Nula Miller selhává jako herec i v bitkách pro jistotu. No a ten magor Don Niam přehrává jak o život, ale jeho bojový styl je ultimátní. Po herecké stránce z toho paradoxně nejlíp vychází Cynthie. Scéna kdy musí identifikovat mrtvou sestru z vypíchnutýma očima je dokonalá. Jinak to s dobrým filmem nemá co dělat, ale s dobrým trashem to má hodně co dělat a jak už jsem zmínil psychopat rejnok nemá chybu. Takže s dobrou náladou umocněnou nějakým tím drinkem s chutí do toho. Já se i po letech bavil a hodnocení měnit nehodlám ani náhodou.60%(30.1.2018)

• Jara.Cimrman.jr

"Bezvadný. Tak zrzavá holka v kytkovaných šatech je v nebezpečí." Všechny Anny jsou zkrátka v nebezpečí, protože Rejnok vyrazil na lov jejich očí. Já se tedy musím přiznat, že slaměný vdovec Rejnok mě docela bavil svým vykrývání úderů čelem, znuděným zmasakrováním mistra světa v karate i "přátelským" pohledem. Ovšem tím to končilo, protože Kristi mě zaujala jenom roznožkou, Nick zase "náhodným" projížděním kolem bitek a o studujícím gangu se mi snad ani nechce psát. Tohle je prostě céčko mezi béčky a jeho hodnota je pro mě spíše nostalgická.(11.4.2018)