poster

Neporazitelná Kristy

 • Hong Kong

  Cui hua kuang mo

 • Hong Kong

  摧花狂魔

 • Hong Kong

  皇家師姐之摧花狂魔

 • anglický

  Undefeatable

 • anglický

  Bloody Mary Killer

 • Slovensko

  Neporaziteľná Kristy

Akční / Krimi / Thriller

Hong Kong, 1993, 90 min

Režie:

Godfrey Ho
 • Compadre
  ***

  Ultrazábavný béčko, který si fakt na nic nehraje. je úplně blbý s blbým dějem, blbýma hercema, blbým režisérem...jediný o co tady jde jsou bitky. To měl režisér jako jediný na paměti, na vymýšlení příběhu už jaksi neměl čas. Tři hvězdy dávám za docela zábavný hlášky a jednu naprosto šílenou ŠÍLENOU rvačku na konci. Ta je k posrání..(23.9.2012)

 • Rudinsky
  ***

  Film videný v dávnych dobách na fungujúcej TVT v postkomunistickom bytíku mojích starých rodičov na TESLE, ovplývajúcej farebným rozhraním 16 farieb. Fantastický zážitok pre malého chlapca. Brutálny a zlý záporák(kde ho vzali?:D), masakre a samozrejme, akcia v tej najnemožnejšej forme. Ale po čase skvelá nostalgická zábava. Jednoducho nemôžem dať odpad.(19.7.2009)

 • LION-MR.T
  *****

  Po skvělém Čest a sláva v režii Godfrey Ho se Cynthií Rothrock a Johnem Millerem je tu podobné herecké obsazení. Je to lepší než jejich předcházející film. Dobrá choreagrafie se skvělou hudbou, s dobře vybraným záporákem,dobrou zápletkou,skvělými hlášky. Je to další z filmů na,které nedám dopustit. Závěrečná bitka je skvělá v tom,že je tak jednoduchá mlátička. Rejnok je slizký jak má být,vydloubávaní očí je skvělý poznávacký znak psychopata,znáslnění. Každý jak to u Godfrey je zvykem,každý se tu umí prát a Cynthie coby pouliční gladiátorka je také skvělá. A vzkaz pro Redix. TY JSI VIDĚL POUZE ZÁVĚREČNOU SCÉNU FILMU A,UŽ HO HODNOTÍŠ? KOLIK FILMŮ JSI TAKHLE OHODNOTIL? DÍVÁŠ SE TY FILMY VŮBEC? KDYBY JSI TO VIDĚL A DAL ODPAD,NEVADÍ,ALE VIDĚL JSI TO. JÁ S HODNOCENÍ VIDĚL VŠECHNO A JSEM NA TO HRDEJ. UDĚLAT SI NÁZOR NA FILM ZE 3 MINUT? HM?(18.5.2007)

 • Pedestrian
  odpad!

  Když akceptujete fakt, že prakticky každý (od psycholožky po náhodnou kolemjdoucí) účinkující ve filmu ovládá kung-fu, brutální slizoun přezdívaný Rejnok vydloubává lidem oči z důlků, všichni herci nechutně přehrávají a Cynthia Rothrock není dvakrát sympatická, budete se bavit. Kdyby se celý film odehrával v duchu zde upomínaných závěrečných tří minut, bavil bych se pravděpodobně také. Jenže ten film je 85 minut jenom špatný a zábavný je až ve své poslední pětiminutovce.(20.8.2007)

 • c.tucker
  ***

  Celý film, je béčkový až hanba, ale svou špatností umí rozesmát a to se cení. Také není až tak nudný jako jiné podobně laděné špatné filmy. Akce je přehršle a Don Niam je neuvěřitelně úžasně psychopatický (ale šiml si někdo, že občas je dokonale rozumný, jako že přijde v klidu do nemocnice a převlíkne se za doktora, a občas je úplný magor, který vidí všude svou ženu). Že umí každý nějaký styl bojového umění, je věc, která je jasná a děje se úplně běžně. Je to protkané hláškami typu: Máte právo nevypovídat, tak držte huby!!! Neuvěřitelná závěrečná bojová scéna, u které jsem se málem posral smíchy.(24.7.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace