Neporazitelná Kristy

• Hongkong Cui hua kuang mo (více)
Trailer

Jedinou věcí, kterou Kristi Jones ovládá dokonale je bojové umění, nejčastěji demonstrované přímo na ulici. Stará se o sestru Karen, které chce zajistit lepší život prostřednictvím studia medicíny. Dříve nežli se tato ambice stihne naplnit, je Karen brutálně zavražděna. Kristi rozzuřena a současně rozlítostněna, identifikuje na jejím krku stopu tygřího spáru. Na vlstní pěst začne hledat neznámého zabijáka. I tvrdý policista Nic DiMarco pátrá po masovém vrahovi, kterého počet obětí roste každým dnem. Po několika prudkých střetech se Kristi a Nick rozhodnou spojit vlastní síly... (oficiální text distributora)

Trailer

MM_Ramone

Tak a je to tu! Cynthia Rothrocková sa definitívne prekopala do môjho rebríčku najobľúbenejších herečiek. V poslednej dobe som si zvykol spestriť svoju pravidelnú konzumáciu filmov nejakým tým starým titulom, v ktorom stvárnila hlavnú úlohu táto neohrozená, neporaziteľná karate tigrica. Mám slabosť pre tie jej béčkové, lacné, akčné video filmy. Dnes som vytiahol zo svojho video archívu snímok "Neporaziteľná Kristy" (Cui hua kuang mo). Bol natočený v roku 1993 v exotickej hongkongskej produkcii. Režíroval ho Godfrey Ho. Cynthia Rothrock v ňom stvárnila mladú sympatickú ženu Kristy Jonesovú, ktorá sa zaprisahá pomstiť smrť svojej sestry Karen, ktorá bola chladnokrvne zavraždená. Kristy dokonale ovláda bojové umenie a je plná hnevu. Brutálny, psychicky narušený vrah jej sestry je cieľ, ktorý si nenechá uniknúť. Cynthia Rothrocková znova raz rozpúta nekompromisné revenge peklo. *** ()

c.tucker

Celý film, je béčkový až hanba, ale svou špatností umí rozesmát a to se cení. Také není až tak nudný jako jiné podobně laděné špatné filmy. Akce je přehršle a Don Niam je neuvěřitelně úžasně psychopatický (ale šiml si někdo, že občas je dokonale rozumný, jako že přijde v klidu do nemocnice a převlíkne se za doktora, a občas je úplný magor, který vidí všude svou ženu). Že umí každý nějaký styl bojového umění, je věc, která je jasná a děje se úplně běžně. Je to protkané hláškami typu: Máte právo nevypovídat, tak držte huby!!! Neuvěřitelná závěrečná bojová scéna, u které jsem se málem posral smíchy. ()

kurcatovium odpad!

Příšerně slátaný příběh, tragicky vykreslené charaktery a oškliví herci, kteří ani neumí hrát. Co je ale horší, všechny akční scény působí naprosto debilně, což je u kung fu béčka docela průšvih. Člověka pak už nepřekvapí ani kung fu ovládající psycholožka nebo student medicíny. Co víc k filmu dodat? "Máte právo mlčet, tak držte hubu!" ()

MikO_NR_1909

Kristy (chcene) dopláca na absurdnú účelovosť. Koho to "poteší", sú akurát tak karatisti či nadšení bojovníci. Klasická nezábava, plná zhôd, náhod, až sa zastavuje rozum. Odhliadnuc od logiky, že :D či žena či chlap sa vedia pobiť a vytvárať nové štýly tanečných-akrobatických kreácií vypichujúc si pritom oči z hlavy, nedokážete počas tejto maškarády zaspať. ()

Pedestrian odpad!

Když akceptujete fakt, že prakticky každý (od psycholožky po náhodnou kolemjdoucí) účinkující ve filmu ovládá kung-fu, brutální slizoun přezdívaný Rejnok vydloubává lidem oči z důlků, všichni herci nechutně přehrávají a Cynthia Rothrock není dvakrát sympatická, budete se bavit. Kdyby se celý film odehrával v duchu zde upomínaných závěrečných tří minut, bavil bych se pravděpodobně také. Jenže ten film je 85 minut jenom špatný a zábavný je až ve své poslední pětiminutovce. ()