John (Todd Lowe) stratil pred tromi mesiacmi svoju milovanú manželku. Aby mu to všetko neustále nepripomínalo, rozhodol sa spolu so svojimi tromi deťmi presťahovať do krásneho starého domu z viktoriánskej éry. Netuší, že dom má svoje temné tajomstvo. V roku 1891 sa tu pri jednej špiritistickej seanse udiala tragédia. Predmety použité pri tejto príležitosti sú pritom doteraz skryté v dome. V okamihu, ako ich Johnove deti objavia, začnú dotyčné starožitnosti postupne ovládať členov ťažko skúšanej rodiny. Nájdu v sebe silu vzoprieť sa silám zla, alebo ich zlo nachádzajúce sa v dome zahubí? (beso74)

Deratizer

Jak přes kopírák s obrovskou řadou jiných hororů. Diváka už nemá co překvapit, k tomu se tam toho moc neděje, celkově slabota a rutina a dějově to je nestabilní ve vývoji postav... Nejstarší dcera je mimo, nějaké nadpřirozeno a podivnosti v domě nevnímá a netuší a když démona poprvé nečekaně spatří v akci, tak ji to nijak neudivuje, přitom se jí strašení za celý dosavadní děj naprosto vyhýbalo. Naopak reaguje, jakoby už s nadpřirozenou mocí v domě byla dávno seznámena a bez údivu ze zjevení pošle démona rázně do prdele...Jakoby kus meziděje ve vývoji postav z filmu vystřihli. Rutinně a odflákle natočený Amityville horor. ()

Katcat

To bylo tak hrozně podprůměrné, až je mi z toho smutno. Naprosto projebaný čas. Děj neměl hlavu ani patu, žádnou posloupnost. Všichni byli spíš pošahaní a měli by se léčit. Herci nesympatičtí. Pubertální punkerka, blbá, malá, rádoby chytrá holčička a introvertní malej pablb s jejich cholerickým fotrem, co byl buď posedlý nebo debilní, těžko odhadnout. Propadák jak blázen. ()

intro

Naprosto zbytečný horor. Podobných duchařin je spousta, a tenhle nemá nic čim by vybočoval z podprůměru. Ztráta času. ()

jkpj22

Upřímně nechápu, jak mohli ricci.s, Marceloo a sochoking téhle srágoře dát tři hvězdy. Hrozné herecké výkony už od prvních sekund to zaručeně zabíjí. Jedna celkem vydařená lekačka (díval jsem se v noci po tmě). Celou dobu se nic neděje, ke konci konečně něco málo. Dvě hvězdy. ()

Veto_01

Průměrnější film o strašidelném domě jsem snad neviděl. O hlavní roli se postaral herec z Pravé krve, který vypadá duševně mrtvý a jeho nejstarší dceru hraje holka, která tak moc připomíná pornoherečku, že jsem celou dobu čekal až se svlíkne a začne si cpát věci do řitě. Pak jsou tam ještě jeho dvě nesympatické male děti. Tahle skvadra se přestěhuje do starého domu, kde se překvapivě začnou dít "strašidelné" věci. Nečekejte žádnou pointu, dějový zvrat, nebo cokoliv jiného, díky čemu byste si tenhle film zapamatovali. Spíš si ho ani nepouštějte, nestojí to za váš čas. ()

Lucienne6 odpad!

Bacha spoilery/nespiilery... Rodinka se nastěhuje do nového domu po smrti matky/manželky a vůbec jim není divné, že v domě straší už od prvního dne...ano... Ve dne...děti jsou jak zfetované - posedlé... Starší dcera nezájem, co by taky měla mit, když je v pubertě a její přehrávané herecké výkony jsou šílené.. stejne jako jejich otce, který dělá, že se nic neděje a nechápe vůbec nic a pak najednou se začne strašně zajímat, ikdyz mu to muselo být od začátku jasné takže se díváte celý film na jeho nechápavý vyraz.... A to uřvané médium raději nekomentuji....viděla jsem, přežila jsem, usinam... ()

v0jt1s3k

Takhle špatné herecké výkony v celkem atmosférickém filmu jsem jž dlouho neviděl. Postarší herečce v roli dospívající dcery bych radila aby se věnovala práci jakékoliv, ale jiné. ()

Martin29

Vím, že duchařských hororů už je tolik, že přijít s něčím originálním je těžké, ale co je moc to je moc. Pan Bella na to šel chytře na svůj debutový horor skopíroval jiné. Takže tu máme chlápka co přišel o manželku a koupí levný dům (3:15 Zemřeš). V tomto domě, ale straší (3:15 Zemřeš, V Zajetí Démonů 1,2 a x dalších hororů) démon, který vznikl z nepovedené seance (Insidious) . Strašení probíhá v 03:00 ráno (3:15 zemřeš jen je to posunuté) a probíhá i přes panenku (Anabelle, V Zajetí Démonů) na konci se nám objeví vraždící děti (Sinister,Sinister 2) Nejhorší na celém filmu jsou, ale herci. Hlavní chlápek je uvěřitelný asi tak jako Putinovo prohlášení, že na Krymu není žádný ruský voják jeho starší dcera se celou dobu chová jako by tam byla omylem a vše jí bylo totálně u zadnice, aby na konci říkala, že má všechny ráda a ostatní jeho děti jsou tak protivné, že bych jim přál návštěvu Fritzla. Při sledování doporučuji rychloposuvné funkce po cca 10 minutách na začátku se tam nic nestane jen se tam občas mihne nějaká postava a něco se stane až zhruba 30 minut před koncem. ()