Míň je víc

Česko, 2015, 26 min

Režie:

Pavel Hejnal

Účinkují:

Petr Svoboda, Jan Smetana (moderátor)

Nová zábavná vědomostní soutěž, kde vyhrává nejnižší skóre. Česká verze úspěšné zábavné britské kvízové show Pointless. Soutěžící se snaží získat co nejméně bodů tím, že se noří do hlubin svého všeobecného přehledu, aby vyrukovali s odpověďmi, o nichž se domnívají, že nikoho jiného nemohou napadnout.
Každá otázka již byla před natočením pořadu položena skupině 100 lidí, aby se zjistilo, které odpovědi jsou nejběžnější a které naopak co nejméně obvyklé. Dvojicím soutěžících jde o peněžní výhru. Snaží se přijít na co nejméně obvyklé odpovědi a získat tak co nejmenší počet bodů. Počet bodů odpovídá počtu lidí, kteří v průzkumu uvedli danou odpověď.
Naprosto nejlepší je správná odpověď za nulový počet bodů, na kterou ze stovky dotázaných nikdo nepřišel. Pokud soutěžící dokáže na tuto odpověď přijít v krátkém vymezeném čase, získává nulový počet bodů. Jestliže naopak odpoví stejně jako velký počet dotázaných, padne na jeho hlavu spousta bodů a riskuje vyřazení. Peněžitou odměnu a trofej si nakonec odnese soutěžící, který ve finále alespoň jedním ze tří pokusů trefí takovou správnou odpověď na otázku, na kterou si nevzpomněl nikdo ze sta dotázaných. (Česká televize)

AxelWers

Mierne nezáživná súťaž založená na tipovaní, treba však aj trochu rozmýšľať. Na prvý pohľad sa to tak zdá, ale po pár pozretých epizódach dám predsa len jednu * navyše, niektoré otázky sú dosť ťažké a vedieť trafiť správnu odpoveď, ktorú uhádlo čo najmenej opýtaných, tak to vyžaduje nielen fakt dobré vedomosti, ale aj kus šťastia. ()

Cipinho88

Když už jsem tam byl, tak musím dát aspon ty 3 hvězdy :D. Ale jistě by se tu dalo spousta věcí vylepšit. V první řadě formát soutěže. I do té půlhodiny by se dalo vměstnat o hodně víc otázek, místo kokotin co ze sebe vypouští Honza Smetana. A taky aspoň cestu by mohli zaplatit, když už se člověk dostane do finále a vleče se tam přes půl republiky. ()

tančísvlky odpad!

Prečo ťahať z Británie takýto koncept hry. Tak tomuto projektu dávam maximálne dva mesiace.Dúfam, že sa vedenie spamätá a zakáže toto utrpenie. Pre mňa asi najhoršia súťaž, čo som kedy videl . AZ kvíz je o oproti tomuto asi tri poschodia vysoko ... ()

Boris. odpad!

To je hrozná blbost. Vydržel se to asi 10 minut a musel sem to vypnout. Takovou debilní soutěž sem už dlouho neviděl. Navic to moderuje hroznej blb, tak na tohle koukat fakt nebudu. ()

Oonika

Je pravda, že ten koncept nedává úplně smysl. Na druhou stranu, myslím si, že už tu byly mnohem horší a stupidnější soutěže. ()

HonzaMag

Moderátor si zcela jistě musel něco šlehnout... Na druhou stranu se mu vzhledem k tragické úrovni tohoto "zábavného" pořadu ani nedivím. ()

Hannibal1913

Smetano Smetano... Branky body se s tebou nedají sledovat, v tomhle pořadu vypadáš tak nepřirozeně, že mi je tě až líto. Navíc ten název - do prdele neříká se snad "méně je více"? Naučte se alespoň na veřejnoprávní stanici mluvit spisovnou češtinou! ()

hero_bk odpad!

Bože můj, vždyť ta soutěž vůbec nedává smysl! Otázky naprosto nejasně zadaný (Nejlidnatější města ČR - kolik nelidnatějších prozradí až při vyhodnocení), téměř nulová šance vyhrát jackpot, který je stejně směšný, trapný moderátor a otravné zvukové schéma, nikdy víc! Zlatý AZ Kvíz. ()

marek29

Moderátor Honzík Smetana je přes svůj roztomilý xichtík soutěži spíše na škodu. Z jeho rádobyvtipů jsem byl nejednou během posledního, ani ne 30min dlouhého, dílu uveden do rozpaků a to nemám rád..! Koncept je zajímavý a pochopit pravidla chce dávku inteligence a není to pro každého hňupa, který čučel na Kolotoč -_- S podivem jsou ale i odpovědi respondentů. Reprezentativnost onoho vzorku lze stejně dobře zpochybnit asi jako výsledky detektoru lži v soutěži Nic než pravda s holohlavcem Petrem Šiškou. Koncept na jedničku, stopáž krásná, provedení a zpochybnitelnost spolu s nepříjemným moderátorem to uzavírají na 2 z 5. Když to potkám, tak přepínat pryč nebudu, ale prostor pro zlepšení tu určitě je. :( ()

Havala

Běžte vy chytrolíni do prdele. Hlavně že z riskuj jste byli posraní deset roků. Konečně alespoň jiný u nás originální formát. ()

budha.j odpad!

Tahle soutěž je hodně zoufalá a nejzoufalejší na tom je moderátor. Snad Honza Smetana zůstane u moderování týhle kraviny a přestane kazit sportovní přenosy. ()

Travinho odpad!

Základní myšlenka je dobrá, ale zdlouhavé provedení, nulové ceny a zoufalý moderátor, který se směje soutěžícím do ksichtu mi nedá možnost hodnotit jinak než Odpad! ()

pekas

Co to tu je za hodnocení? Nechápu. Po dlouhé době zase jedna velice koukatelná a neotřelá soutěž, komentátor do ní sedí skvěle a sleduju každý den, kdy se k televizi dostanu. 92% ()