poster

Valley of Love (festivalový název)

 • Francie

  Valley of Love

 • ruština

  Долина любви

  (festivalový název)

Drama

Francie, 2015, 91 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • 1frida2
  *****

  Jak je možný, ze takovéj starej, tlustej paprda ma takový charisma, nevím, ale je to tak. S jakou jiskrou a laskou se dival na svou bejvalku. O Huppert ani psát nebudu, tam je to se vším všudy. Konverzacka + příběh+ příroda k tomu no a jsem nadmíru spokojena. A ještě se ,jako blbecek, potutelne usmivam. ....pouta!(7.11.2016)

 • kakadu
  *****

  V tomto snímku dominují nestoři francouzské kinematografie (Isabelle Huppert a Gérard Depardieu), kteří zde předvedli nezapomenutelný herecký výkon. Rozvedený manželský pár, Gérard (Gérard Depardieu) a Elle (Isabelle Huppert) svedou opět dohromady obdržené a záhadné dopisy od jejich syna Paula, který již není mezi živými, neboť před nějakým časem spáchal sebevraždu.V obdržených dopisech, které byly patrně napsány až po Paulově smrti se vyznává z lásky k nim a nacházejí zde další pokyny, vedoucí ke vzájemnému setkání. Paul by totiž své rodiče moc rád naposledy spatřil…Doporučuji fanouškům i staré francouzské kinematografie, kteří již novodobé snímky předem zatracují. Líbilo se moc.(1.4.2016)

 • brumbrum
  *

  Tak po inziniersky: hodny maglajs!.. Dvaja rozhadani ex-manzelia s rozosratymi osudmi sa zidu v prdeli sveta, nakolko im pise ich zasebevrazdeny syn, aby tam boli, ze sa im proste ukaze. Tazive, puste, domotane, akoze zahadne, s nulovou vypovednou hodnotou. Uz to, ze tam sli, je super kravina - keby mi niekto pisal zo zahrobia, tak sa zan pomodlim a urcite sa nenecham manipulovat umrlcimi planmi - bud je to totiz podfuk, alebo ta horsia alternativa, ale obe su komplet zle. Je to tak na 1*; vyzraty vyzity oplzly a v Rusku sporiaci Depardieu hra stale moc dobre, takze si to tu 1* urcite zasluzi, aj kamera je vyborna, rezia zvlada urdrzat zaujem, aj ked sa vlastne nic nedeje. Ale to vsetko nezalata tu choru myslienky. Ako v super restike, so super casnikmi, v super obleku - a na super tanieri je velke lajno. PS: ak to dakoho bantuje: anglicky/cesko/slovensky sme to nezohnali, ale vo vybornej kvalite sa to da zohnat ako "Tal der Liebe" ;-).(22.11.2016)

 • PAGE
  *****

  Za závěr, který asi ne každý pochopí, dávám plný počet. Jsem rád, že takoví herci jakými jsou Huppertová a Depardieu existují, protože kvůli nim a ještě pár jiným, kteří zbyli, mě pořád baví, se na nové filmy dívat.(22.3.2016)

 • sochoking
  ****

  Mno... dva krát mi telom prebehli nepríjemné zimomriavky. Až som mal chvíľu pocit, že pozerám Lyncha.(13.12.2016)