GAVIN17

Vynikající dobrodružně-fantastický film, trochu mi připadal ve stylu novodobé verneovky. Čtrnáctiletý Mikel, který se stával terčem vtipů některých svých spolužáků si koupil v čínském vetešnictví oblek, který měl být kouzelný, tak si to alespoň myslel, když se jednoho rána vzbudil a zjistil, když vyšel ze sprchy, že je neviditelný. Napřed se docela polekal, pak ale pochopil, že je to úžasná příležitost, jak se vypořádat s nepříjemnostmi života. Prvních 40 minut bylo předehrou s mnoha veselými momenty a zdálo se, že to bude spíše komedie, než co jiného, pak ovšem únosem mladé baletky, kterou měl rád začalo to pravé dobrodružství chlapce s nadpřirozenými schopnostmi, které zdědil po své biologické matce. Skvělá režie i dramaturgie, výborné výkony všech hlavních postav, nejlepší byla ústřední dvojice Miky a Stella. Doporučit lze všem, kdo mají rádi napětí a velkou fantazii, tento film přináší obojí. Subjektivně mu nemůžu dát méně než plný počet hvězdiček. ()

Packal13

Vemete klasický superhrdinský námět se vším dobrým a špatným co se k němu váže (kdo se opováží tvrdit, že se to nějak liší od marvelovek toho propleskněte), ale místo dospělých herců obsaďte děti, přidejte kvalitní vizuál a skvělej OST a vzejde tohle. Dokonalý pro děti, kterým není 5 ale ještě to nejsou střední školou povinní spratci. ()

• Během závěrečných titulků je možné vidět nepovedené scény a záběry ze zákulisí při vzniku filmu. (vojacekr)