Manželská lest (TV film)

Rick Willoughby

Kostýmy:

Allisa Swanson
  • Ryuuhei

Zpracováním je to jasně levný, televizní film, s čímž jde ruku v ruce i zbytek. Námět dívky, která se najednou vetře do už tak nepříliš funkční rodiny jako „ztracená dcera“, byl už od upoutávek atraktivní, ale ve výsledku se jednalo o až příliš předvídatelnou dějovou linii, kde jeden křičel na druhého, jeden obviňoval toho druhého a zdálo se, že kromě hrdinky v roli matky každý z nich trpí nějakou psychickou nemocí. I tak vše bylo dostatečně napínavé, drama vyplulo napovrch hlavně ke konci a po celou dobu byla atmosféra nejasná a snažící se diváka zmást, leč nepříliš dobře. Ale co, ve výsledku se na to koukat dalo, nenudilo to a i když nepřineslo kdo ví jaký „wow“ efekt, je to ideální film o napjatějším očekávání, jestli bude pravda taková, jaká se po celou dobu zdá. 50%(12.1.2017)

• triatlet

Bez Jennifer Beals by byl příběh tuctový. Závěrečná rvačka působí jako nepovedená parodie.(7.1.2017)

Prijateľná oddychovka na tému žiarlivosť , nevera a pošetilosť rodiny, do ktorej sa podľa skutočného prípadu, nečakane votrie nemanželská novo objavená dcéra nešikovného tatíčka. Nový prírastok do rodiny prinesie, nepokoj, intrigy, maniére až do nečakaného rozuzlenia, kde sa stane z talentovanej rockovej hviezdy, bezdomovec. V tejto dobe na tému nevera, je ťažko vymyslieť niečo nové, aby to nejavilo, ako klišé.(29.3.2020)

• zdenny

„Ďábelský plán“ v béčkovém hábitu. Neříkám, že jsem dějem nebyl zaujmut, jenže k lepšímu hodnocení mi chyběla větší „opravdovost“. Takhle to byl fakt jen televizní film. PS: SPOILER: Docela zajímavá situace pro manželku, která nachytá svého manžela oddávajícího se sexuálním radovánkám s „jeho“ dcerou.(11.8.2018)

• Rodriguez

Klasické televizní klišé, kdy od začátku víte, o čem je zápletka a jak to celé dopadne :-( Smutné, ale přesto zábavné. 30%(22.2.2015)