poster

Manželská lest (TV film)

 • Kanada

  A Wife's Nightmare

Drama / Mysteriózní / Thriller

Kanada, 2014, 85 min

Režie:

Vic Sarin

Scénář:

Blake Corbet

Kamera:

Vic Sarin

Producenti:

Tina Pehme, Kim Roberts

Střih:

Austin Andrews

Scénografie:

Rick Willoughby

Kostýmy:

Allisa Swanson
(další profese)
 • Rodriguez
  **

  Klasické televizní klišé, kdy od začátku víte, o čem je zápletka a jak to celé dopadne :-( Smutné, ale přesto zábavné. 30%(22.2.2015)

 • Ryuuhei
  **

  Zpracováním je to jasně levný, televizní film, s čímž jde ruku v ruce i zbytek. Námět dívky, která se najednou vetře do už tak nepříliš funkční rodiny jako „ztracená dcera“, byl už od upoutávek atraktivní, ale ve výsledku se jednalo o až příliš předvídatelnou dějovou linii, kde jeden křičel na druhého, jeden obviňoval toho druhého a zdálo se, že kromě hrdinky v roli matky každý z nich trpí nějakou psychickou nemocí. I tak vše bylo dostatečně napínavé, drama vyplulo napovrch hlavně ke konci a po celou dobu byla atmosféra nejasná a snažící se diváka zmást, leč nepříliš dobře. Ale co, ve výsledku se na to koukat dalo, nenudilo to a i když nepřineslo kdo ví jaký „wow“ efekt, je to ideální film o napjatějším očekávání, jestli bude pravda taková, jaká se po celou dobu zdá. 50%(12.1.2017)

 • zdenny
  **

  „Ďábelský plán“ v béčkovém hábitu. Neříkám, že jsem dějem nebyl zaujmut, jenže k lepšímu hodnocení mi chyběla větší „opravdovost“. Takhle to byl fakt jen televizní film. PS: SPOILER: Docela zajímavá situace pro manželku, která nachytá svého manžela oddávajícího se sexuálním radovánkám s „jeho“ dcerou.(11.8.2018)

 • NICOX
  **

  Spíš sem pokukovala než že bych to sledovala. Není to žádný filmový zázrak, ale nemohla jsem jít spát bez toho, aniž bych věděla, jak to dopadne :D 45 %(3.1.2017)

 • triatlet
  **

  Bez Jennifer Beals by byl příběh tuctový. Závěrečná rvačka působí jako nepovedená parodie.(7.1.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace