Těžko zabráníte vstoupit něčemu, co už je dávno uvnitř. Michael Vartan, Erin Moriartyová a Nadine Velazquezová hrají v hlavních rolích vdovce, jeho dcery a nové ženy, kteří jsou připraveni začít nový život poté, co se přestěhují na poklidné předměstí. Když se ale kolem nich začnou dít podivné věci, vyjde najevo, že s jejich zdánlivě dokonalým domovem něco není v pořádku. Něco, co se skrývá uvnitř domu a v jeho zdech. Jakmile odhalí smrtící tajemství svého nového domova, riskují, že se stanou další kapitolou jeho děsivé historie v tomto psychologickém thrilleru, který vás přiměje dobře zvážit, kam se příště nastěhujete. (HBO Europe)

danielosbourne

Tenhle film rozhodně překvapil. Napřed to moc nevypadalo, ale posledních 40 minut pro mě bylo opravdu náročných. Podobnou zápletku jsem sice už párkrát zpracovanou viděl, ale tady to skvěle fungovalo. Místy až zneklidňující. Dnes se mi lehko spát nebude. ()

Michalechal

Kdyby vypustili poslednich 5 minut, mel bych s tema 4* vetsi klid na dusi. Ale, ze budu napnutej u filmu s 56 % temer celou dobu, to jsem necekal. ()

t.mon

Hahah, klasický případ nedostatku zkušeností režiséra s tvorbou vážných hororů (Lesbian Vampire Killers nepovažuji za horor). Přitom v první půlce se atmosféra dala krájet a já byl navýsost spokojen, během druhé půlky ale začne předvídatelnost brát za své (spousta lidí tu odkazuje na The Boy a tento se nevyvíjí nikterak nepodobně), ale závěrečná honička je natočená dobře, dynamicky a s přehledem (připomnělo mi to polozapomenutý a poněkud průměrný Fertile Ground), na Erin Moriarty se hezky kouká a role uječené teenky se zhostila parádně. Konec neponechám bez zmínky, opět špatný, nedotažený, plně otevřený, což se například s endingem Flanaganova Hush nedá porovnat, SPOILER smrt Hannah byla asi tak stupidní řešení jako si při nedostatku sexu narvat do análu dřevěný kolík. NOT. Dojem zanechalo, doporučit můžu, ale z podobného šálku si určitě radši pusťe zmiňované The Boy a Hush. ()

qxkamo

Prva polovica filmu vyzyva divaka k zdriemnutiu, no az v tej druhej vysvitne, ze ho mala len naviest tam, kam scenarista chcel a dlho drzane tlacidlo STOP straca opodstatnenie z precitnutia, ze film vobec nie je tym, ako na prvy pohlad vyzera. Vdaka tomu od jednej k trom hviezdickam. ()

Smokey1468

Dnes již klasika - rodina se nastěhuje do nového domu, kde se v minulosti něco stalo. Dcera Hannah začne slýchat nějaké zvuky, začnou se pohybovat věci, zavírat dveře. Ano, tohle všechno bylo moc pěkné, ale strašně neoriginální. Já v tom viděl minimálně The Boy a Housebound. Ačkoliv se ta záporná postavička vyvedla, ze začátku si film držel i slušnou atmosféru, která ke konci vygradovala, pořád to je ale jenom průměr. Škoda. ()

Hernycztek

Už dlouho se mi nestalo, aby mě horor neskutečně nudil a z ničeho nic vtáhl do děje a do titulků nepustil. Začátek působí jako typické ,,Haunted Houses," postupně se to rozbíhá k ,,Home Invasion" v podání skvěle slizkého Ronnie Gene Blevinse, aby se to přehouplo v úplně něco jiného, co nikdo nečekal. Popravdě, i když už by mělo být divákovi jasné, čeho byl v tu chvíli svědkem, já potřeboval ještě pár dalších scén, abych si byl opravdu jistý. S obsazením rodinky nemám problém, sympatičtí byli tak akorát a herecký um dokázali prokázat. SPOILER - V tomhle ,,stylu subžánru" jsem ochotný tolerovat absenci gore, když je to pěkně klaustrofobické, a že ono je, u finále jsem ani nedýchal. Bombastické uličky mezi stěnami, všude tajné vstupy.. to já prostě můžu. Vzhled záporáka je fantazie, vysoký, vyhublý a hlavně ošklivý, takže z něj jde strach. Když se šlo postupně do finále, atmosféra z nejistoty by se dala krájet. Nejednoho hororového nadšence potěší konec, protože to nejede v zaběhlém systému happy endů. ()

wampire23

Slabučký horor, ktorý vyzerá ako jedna z priemernejších epizód X-Files. Dve jemne nadpriemerné ľakačky, inak výrazný a nudný (pod)priemer. Plus koniec, ktorý je najväčšou scenáristickou úbohosťou, akú som za poslednú dobu videl. ()

warrenur

X-krat sfilmovany namet, ktory sa vsak svojim spracovanim pozitivne od ostatnych nelisi. Este prve dve tretiny sli aspon v zauzivanej linii a postavam sa "bezny" zivot dal ako-tak verit. Erin, ako "isckricka" z The Boys som to tu ako teenagerke nezbastil. Chapem vsak, ze ak sa divak stretne prvykrat s tou premisou, moze ho to celkom "dostat". 40% ()

BOURQUE

Musím uznať, že mňa zo začiatku presvedčili o tom, že to bude klasický B-ový horor, ktorých som už videl niekoľko. Až na konci som si uvedomil, že to nie je „úplná“ pravda. Ale aj tak to zostáva B-ovej kategórii. Záver vyrovnáva predchádzajúce pasáže, ktoré sú veľmi pasívne. Osobné hodnotenie: 65% (**) ()

Rathalos

Crawlspace je horor s nametom,ktory som uz videl v inom filme,cize ma to nejako neprekvapilo,lenze bohuzial v tomto je to prevedenie slabsie hlavne kvoli dlhemu rozjazdu,ktory je nudny,aspon,ze herecky boli pekne,bolo na co pozerat,potom pride finale,ktore je samozrejme napinave a ma to grady,no a potesil ma aj zaver,ten bol fajn,cize aspon to zvysilo hodnotenie mojimi ocami...:-) ()

helraiser

Solidní filmek o rodině která se nastěhovala do domu ve kterém nejsou sami. Žádnou originalitu v tom nehledejte, ale poctivou atmosférickou podívanou rozhodně ano. Co se týče závěrečný honičky tak ta rozhodně nemá chybu, závěr se opravdu povedl, to klobouk dolů. Kdyby stejnou kvalitu měli všechny filmy tohoto typu, tak bych byl opravdu spokojenej. V každém případě se jedná o kvalitní strašeníčko na dobrou noc. ()

KUFI odpad!

paneboze co jsem to zase stahnul za picovinu.. mimochodem ten mamrd mi vzhledem silne pripomel Bezejmenyho z Planescape torment ()