Zlomyslnost

Scénografie:

Ezio Altieri

Kostýmy:

Ezio Altieri

Taková blbůstka, kde jsou otec a synové všichni nadržení na mladou služku. Docela mě to bavilo a je tam celkem příjemný humor. Starej fotr si jí chce vzít za ženu a pubescentní syn, který je do ní též zamilován, se to snaží překazit. Když zjistí, že jí nemůže mít, tak se jí různě mstí. Na konci se to zvrtne a Laura Antonelli tam pobíhá nahá po baráku. Celé je to natočeno v takovém laškovném, lechtivém duchu. Klidně se vsadím, že na to v době vzniku spousta Italů chodilo místo porna.(9.5.2015)

Cha, vždycky jsem myslel, že erotický film znamená jen jiný název pro film soft-pornografický (tedy pokrytecky pornografický - jehož typickým představitelem je Emanuela), ale tento film se tomuto zařazení vymyká. Ne že by půvaby Laury Antonelli (a její podvazky) zde nehrály důležitou roli, ale ten film je opravdu vtipný a utahuje si z mužské nadrženosti obecně a z italského machismu zvláště (jakož i potažmo z pokrytectví "srdečných" příbuzenských vztahů). "Happy end" je opravdu ironický.(20.9.2011)

Jako, uplne pitomy to neni a je tam krasna Laura (a taky treba Tina Aumont), ale...... Prvni pulka (kdy se chlapi dvorej krasny Laure) vypadala na prijemnou lehce erotickou komedii, ale druha pulka (kdy se zacnou chovat agresivne a vlastnicky, a Lauru vlastne neustale ponizuji) me nejak znechutila. Takze napr., kdyz trinactiletej pubertak porouci dospely sluzce at se svlikne, a ona ho na slovo posloucha...nevim nevim. Tenhle druh "legrace" me moc nebavi. (nejde o vekovy rozdil, ale o to chovani..) A to pomijim podivnou vlastnost Laury v tom, ze si flirtuje zcela dobrovolne s celym muzskym osazenstvem domu, cili 8-60let...??? Nakonec udeluju podprumer, mozna jsem to nepochopil, nevim...je mi to jedno. Myslim, ze treba Edwige ma ve sve filmografii lepsi komedie, a taky bez prehnanych perverzit. 3-(17.5.2014)

Opravdu zvláštní dílo. No že je tady uvedeno jako komedie to člověka asi zmate a že to je erotický film jsem se dozvěděl až po shlédnutí při čtení komentáře od Flego. Nepopírám že jsou tam scény nabité erotičnem, ale také musí člověka zaujmout psychologie hlavních dvou postav. Trochu mi to připomíná Knoflíkáře. Každý má svou úchylku. Opravdu zvláštní film. 80%(18.1.2010)

Salvatore Samperi nakrútil film, ktorý je radosť pozerať- videl som ho už viac razy- nemyslím si, že je to soft porno. Je to sondáž do malomeštiackej duše v menších talianskych mestách, kde pokrytectvo, chlipnosť, prezentovanie ženy ako človeka druhej triedy je bežným javom. "Frajerina" Ninucca (Turi Ferro) a submisívnosť krásnej dobrej herečky Laury Antonelliovej v úlohe Angely je príznačná pre také prostredie. V istom zmysle aj všade na svete. Laura Antonelliová je charakterová herečka a pritom krásna. Prekvapujúca pointa v závere filmu vyrazí divákovi dych. Je to dobrá zábava a pritom má aj obsahové kvality. Dávam 4...(28.1.2016)