Reklama

Reklama

Gekidžóban Tiger & Bunny: The Beginning

  • Japonsko 劇場版 TIGER & BUNNY -The Beginning- (více)

Obsahy(1)

Ve městě Sternbild žijí lidé mnoha ras, někteří mají zvláštní schopnosti a jsou nazýváni „next". Klid ve městě a pro policii nezvládnutelné kriminální případy má na starost několik „next" sponzorovaných velkými firmami, kteří musejí být připraveni kdykoli na zavolání z televize Hero TV dorazit ve svém speciálním kostýmu na místo přímého přenosu, splnit požadovaný úkol a udělat reklamu svým sponzorům. Za polapení zločinců a záchranu obyčejných lidí dostávají v této podivné reality show body, jejichž počet rozhoduje o titulu „král hrdinů".

Kotetsu T. Kaburagi, vystupující jako superhrdina Divoký tygr (Wild Tiger), už má svá nejúspěšnější léta za sebou a osobní život v troskách: je vdovec, dceru vychovává jeho matka a on se s nimi téměř nestýká, protože televize musí mít vždy přednost, aby nepřišel o práci. Když jeho zaměstnavatel ukončí sponzoring, je Kotetsu nucen přejít k jiné firmě, kde je přiřazen jako pomocník mladého začínajícího superhrdiny Barnabyho Brookse Jr., který se k úžasu všech objevuje v Hero TV pod svým pravým jménem a ukazuje svůj obličej. Protože jsou Kotetsu a Barnaby sóloví hráči a jeden druhým pohrdají (Kotetsu nazývá Barnabyho Bunny, tj. králíček), je jejich spolupráce značně problematická a společné výsledky tragické... (bergenia)

(více)

Recenze (1)

SonGokussj 

všechny recenze uživatele

Prakticky jen opakování původního Tigen & Bunny s nadmírou CGI evektů, které celé všechno kazí... Ale možná byly i v originále? Kdo ví. Už je to pár let :-) Film jsem však dokoukal a to asi mluví za své... Jen kvůli "zbytečnému" opakování prvních pár dílů snižuji o hvězdu. 65% ()

Reklama

Reklama