Dobrodružství malé pandy

Jack N. Green

William Ross

Jack Hofstra

Scénografie:

John Willett, Clive Thomasson (set dekoratér)
  • jarmik

1* za záběry krásné přírody a živé pandy. Jinak to je katastrofa. Záběr na kaskadéra čtyřicátníka padajícího z vodopádu místo malého 10letého chlapce, příliš mnoho záběrů s plyšovou nebo "živou" plyšovou pandou, zbytečně mnoho akčních scén, které tvůrci absolutně nezvládli. Dějová linie je jednoduchá a od takového filmu by taky málokdo čekal složitější, ale těch chyb a stupidního chování postav bylo prostě příliš. Ti dva "padouši" neschopní pohybovat se rychleji než 2 děti nesoucí pandu v náručí v tomto ohledu kralovali.(1.1.2016)

Ale jo. Jako malý jsem to viděl celé a tohle byly přesně filmy pro mě. Příroda, záchrana zvířete a malej americkej kluk, kterej pochopí, že život nejsou jen počítače. Teď už to sice takovou sílu nemá, ale pořád je to můj styl a něco, na co se vždycky rád podívám. Sakra, asi jsem ještě pořád dítě a to mi bude 23.(26.12.2010)

• kritiklon

Trošku nevím co tím chtěl básník říct... byla podstata o odloučení otce a syna? Možná! A nebo záchrana pand/y? Kdo ví! Každopádně hned co se objeví malý, roztomilý, černobílý klubíčko - strhává na sebe veškerou pozornost a původní myšlenka se kamsi vytrácí! Pro děti dobré. Vše dobře dopadne atd. atd. atd. Ale pro dospělé SAMOZŘEJMĚ nabírá na intenzitě přehnaná infantilnost, která leze ke konci na nervy. Ale jasně, je to hlavně pro děti! Proto je to přeslazený až to kape. 2,5* za 44%(9.11.2014)

• Lilloos

Přestože jsou děcka a pandy neskutečně neobratné a padají z čeho můžou, mají minimálně 10 životů, takže můžou padat (popřípadě se topit) znova. Prostředí horské Číny je kouzelné, panda roztomilá, ale nudný děj společně s otřesným nesympatickým hlavním...amíkem stahuje film pod průměr. A co se hudby týče, i ten nejpovedenější motiv opakovaný každých 5 minut brzo začne štvát.(25.9.2013)

• Rorie

příběh na nedělní dopoledne fajn..nicméně protivný představitel hlavního dětského hrdiny, by sám o sobě srazil tento film na ohodnocení odpad! !! Ještě že vše zachraňuje malá malinká roztomilá pandička, která je na konci nahrazena jakousi mechanickou napodobeninou (což plně chápu a jsem ráda že si z natáčení neodnesla psychickou újmu) ...co k tomu dodat..**(29.9.2006)

• - Natáčanie snímky prebiehalo v juhočínskom meste Chengdu a v kanadskom Vancouveri. (MikaelSVK)

• - Alternatívnymi názvami snímky boli aj Little Panda či The Amazing Panda Rescue. (MikaelSVK)