poster

Slave Girls

 • Velká Británie

  Prehistoric Women

Dobrodružný / Fantasy

Velká Británie, 1967, 90 min

Scénář:

Michael Carreras

Kamera:

Michael Reed

Producenti:

Michael Carreras

Kostýmy:

Carl Toms
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • dopitak
  odpad!

  Kompars druhořadých britských modelek a zároveň zřejmě i soutěž o nejpitomější účes. Existují filmy s dobře napsaným scénářem, s napsaným scénářem a se špatně napsaným scénářem. Váhám, jestli Prehistoric women nezařadit nejlépe do škatulky s neexistujícím scénářem, a to dokonce ani po natočení. Amatérismus od Hammerů, na hony vzdálený jejich excelentním gotickým hororům. Snímek se snaží sledovat hned čtyři světy – moderní existující zastoupený lovci v džungli, domorodý kmen, amazonky a nakonec jejich mužské otroky. Logika prostupů mezi jednotlivými sférami zůstává utajená až do konce a bohužel film nelze označit ani jako onanismus mužského oka, protože herečky - pravěké ženy jsou vesměs ošklivé, vůbec nic zajímavého neukáží, a neherecké projevy tu nejsou žádnou výjimkou.(1.2.2011)

 • p6qwre
  ***

  Příběh, zápletka, to zde není vůbec důležité. Hlavní je, že 80% z celkového trvání filmu jsou na plátně pouze modelky (a několik hereček) v bikinách z kožešin:) Hlavní zápornou hrdinku dobře hraje Martine Beswick, která mne zaujala už svým výkonem v dalším Hammer filmu Dr. Jekyll and Sister Hyde (1971). Posledních dvacet minut mne to už trochu nudilo, přeci jenom bylo dlouho dopředu jasné, jak to celé dopadne.(22.1.2007)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace