Premier - Hrobař (hudební videoklip)

Krátkometrážní / Hudební / Horor / Komedie

Česko, 1994, 3 min

Filip Renč

Komentáře uživatelů k hudebnímu videoklipu (8)

Zlínska hudobná skupina Premier v roku 1994 zažiarila ako kometa. Vypustila do Česko-Slovenska chytľavú rockovú odrhovačku "Hrobař". Stal sa z toho sezónny rádiový hit. Potom sa po Premieroch zľahla zem. Už po nich ani pes neštekol. Vyparili sa. Ich pätnásť minút slávy skončilo. No v tom deväťdesiatom štvrtom boli chvíľu fakt populárni. S dosť dobre natočeným fun cemetary video klipom vysoko bodovali v teenagerskej hudobnej relácii "Eso". ***(16.2.2016)

Další „ultra drsný hororový videoklip“, nicméně nostalgie mého mládí a písnička, na které jsem vyrůstal a miloval ji. Snad proto, že mi v té době bylo deset, snad proto že tam účinkoval Škopek (Tříska) z trilogie Slunce seno. Každopádně Filip Renč se vyřádil, klip je vtipný, hudba i text dobrá, takže jednu hvězdu přidávám za ty vzpomínky…(29.12.2019)

Štúdiová výprava tomu dala akýsi svojský lesk. A potom do toho odviazaná zábava, ktorá možno nebude chutiť každému.(6.11.2018)

Pokud by se dala nějaká skladba začátku devadesátých let označit slovem "megahit", tak jím určitě bude takhle bláznivá písnička. A klip jí v té bláznivosti šlape na paty.(28.2.2016)

Prvá pieseň, ktorú som sa naučil hrať na gitare.(17.7.2018)

Nikdo nikdy potom nenatočil víc "spooky" klip, než Renčův Hrobař. Výborná práce!!(27.8.2019)

Ku dobrej pesničke patrí aj dobrý klip. Tento klip, ktorý tuším režíroval Filip Renč, bol vyslovene dobrý. 85%(18.1.2017)

Nadčasová písnička - megahit z první poloviny devadesátek, má i nadčasovej videoklip. Přestože písničku znám už 25 let, videoklip jsem viděl až dnes a byl jsem překvapenej jeho úrovní. Hned jsem si na ČSFD dohledal bližší info, pokýval jsem hlavou, že chápu, a udělil čtyři hvězdy. :)(17.3.2019)