poster

Premier - Hrobař (hudební videoklip)

Krátkometrážní / Hudební / Horor / Komedie

Česko, 1994, 3 min

Režie:

Filip Renč

Komentáře uživatelů k hudebnímu videoklipu (8)

 • MM_Ramone
  ***

  Zlínska hudobná skupina Premier v roku 1994 zažiarila ako kometa. Vypustila do Česko-Slovenska chytľavú rockovú odrhovačku "Hrobař". Stal sa z toho sezónny rádiový hit. Potom sa po Premieroch zľahla zem. Už po nich ani pes neštekol. Vyparili sa. Ich pätnásť minút slávy skončilo. No v tom deväťdesiatom štvrtom boli chvíľu fakt populárni. S dosť dobre natočeným fun cemetary video klipom vysoko bodovali v teenagerskej hudobnej relácii "Eso". ***(16.2.2016)

 • SOLOM.
  ****

  Další „ultra drsný hororový videoklip“, nicméně nostalgie mého mládí a písnička, na které jsem vyrůstal a miloval ji. Snad proto, že mi v té době bylo deset, snad proto že tam účinkoval Škopek (Tříska) z trilogie Slunce seno. Každopádně Filip Renč se vyřádil, klip je vtipný, hudba i text dobrá, takže jednu hvězdu přidávám za ty vzpomínky…(29.12.2019)

 • corpsy
  ***

  Štúdiová výprava tomu dala akýsi svojský lesk. A potom do toho odviazaná zábava, ktorá možno nebude chutiť každému.(6.11.2018)

 • lubospoti
  ****

  Pokud by se dala nějaká skladba začátku devadesátých let označit slovem "megahit", tak jím určitě bude takhle bláznivá písnička. A klip jí v té bláznivosti šlape na paty.(28.2.2016)

 • giaruj
  ****

  Prvá pieseň, ktorú som sa naučil hrať na gitare.(17.7.2018)

 • ing.man
  *****

  Nikdo nikdy potom nenatočil víc "spooky" klip, než Renčův Hrobař. Výborná práce!!(27.8.2019)

 • Jard
  ****

  Ku dobrej pesničke patrí aj dobrý klip. Tento klip, ktorý tuším režíroval Filip Renč, bol vyslovene dobrý. 85%(18.1.2017)

 • vasosak
  ****

  Nadčasová písnička - megahit z první poloviny devadesátek, má i nadčasovej videoklip. Přestože písničku znám už 25 let, videoklip jsem viděl až dnes a byl jsem překvapenej jeho úrovní. Hned jsem si na ČSFD dohledal bližší info, pokýval jsem hlavou, že chápu, a udělil čtyři hvězdy. :)(17.3.2019)