Epizody(12)

Buntaro je mladý chlapec, který přemýšlí nad svou budoucí kariérou, ale stále neví, kterým směrem se dát. Vše se změní, když si ho vyhlídne jeho spolužačka Sayuki, která ho již delší dobu sleduje, protože se jí líbil scénář, který Buntaro napsal pro dramatický kroužek. Sayuki se totiž rozhodla, že vytvoří počítačovou hru a Buntaro je pro ní ideálním adeptem pro napsání scénáře. Buntaro toho však o počítačových hrách příliš neví a aby toho nebylo málo, musí ještě najít někoho, kdo se ujme kresby, programování a nadabování postav. (Jeoffrey)

Recenze uživatele Jeoffrey k tomuto seriálu (1)

Šódžotači wa kója o mezasu (2016)

Jo, z tohohle fakt, že je to podle nějakého dating simulátoru opravdu čiší, v tom má Goku pravdu. Anime na téma "pojďme vytvořit hru" jsem už taky pár viděl (hentai zatím ne, asi bych si měl doplnit vzdělání...). Postavy jsou zase jisté stereotypy, naštěstí ale ne ty, co by mě extrémně štvaly. Ta jeho energická kámoška je vážně asi nejzajímavější, ale bohužel nedostává moc prostoru, což je škoda. Animace slabší, hudba nic moc. No nakonec jsem vydržel zhruba do poloviny, což znamená, že úplně marné to není, ale musím přiznat, že jsem se do sledování musel docela nutit a že mě to místy solidně nudilo. Když navíc autoři vytasí klišé o tom, že se členka týmu nepohodne s jinou, naštve a odejde a hlavní hrdina jí musí s ostatními přesvědčit aby se vrátila a tohle klišé použijí 2x během prvních pěti dílů, pak už mě to přestane bavit úplně. Navíc šestá episoda vypadá podle upoutávek jako klasický plavkový díl a na tyhle klišé nemám poslední dobou náladu vůbec. Takže u mě drop po 5. díle. 3/10 ()