Ója-san wa šišunki! (TV seriál)

• Japonsko

大家さんは思春期!

• Japonsko

Ōya-san wa shishunki!

Ooya-san wa Shishunki!

Animovaný / Komedie

Japonsko, 2016, 12x2 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (2)

Svět anime je asi jediným místem, kde vaší bytnou může být roztomilá holčička a ještě vám k tomu přihodí sympatickou sousedku - hned bych se nastěhoval... Každopádně lolitka je velmi roztomilá a tak se mi to docela líbilo a vlastně mě i štve že to nemělo normální délku. Tuhle sezónu jsem neměl nic roztomilého na sledování a 3 minuty týdně mě prostě nestačili. Díky hlavní hrdince lepší průměr a klidně bych si dal další, třeba i delší díly. 6/10(11.1.2016)

• SonGokussj

First Impressions: Dát do 3 minutového anime 30sekundový opening, to chce nervy ze železa. :-D Naštěstí žádný ending. Samotný příběh byl, ... viděl jsem to včera a už ani nevim. Malá základoškolačka fungující jako nájemnice, se přivítá s nájemníkem, asi středoškolákem. Tomu všemu dává korunku prsata asi vysokoškolačka? Necháme se překvapit. 2,5 minuty týdně nejsou zas tak moc, abych tu show hned dropnul :-) 50% || 3EP: Pokud se něco pořád moc opakuje a netrvá to dlouho ani na to, abych si zapamatoval postavy, které nejsou zas tak vtipné, tak i 2,5 minuty týdně jsou vcelku zbytečné. Není to zlé, ničím to však nezajímá. 2,5 minutové shoty průměrné zábavy. 3EP drop Fádních 40%(11.1.2016)