Hotel Inferno 2: The Cathedral of Pain

Odsouzen ke shnití v pekle po krví nasáklých událostech v Hotelu Inferno (2013) zkušený profesionální vrah Frank Zimosa, zjistí, že se proplétá temnou mystickou říší vyhrazenou okultistům a vyšším démonům. Proti zdánlivě nekonečným vlnám démonických přisluhovačů a zlých strážců očistce se Frank a jeho nečekaný spojenec – zatracená středověká čarodějnice – vydali na odsouzenou misi, aby využili čisté elementární energie nesmrtelné duše: Frankova poslední šance získat zpět svou smrtelnou podobu. Utekl však někdy někdo z nepochopitelné katedrály bolesti? (JasonCZ)

vinducha

Je jasně vidět , že to vzniklo jako crowfundingová záležitost díky nadšencům ,a to že je to převedená počítačová hra je taky nad slunce jasné , ale kupodivu mě to oproti docela ubohé 1dničce dost bavilo , mrknu i na 3 , jak si povede Frank dál. ()

Marcecek

O niečo lepšie ako jednotka. Doom vo filmovej podobe, bavil som sa. A veľmi sa mi páčila hudba, dotvárala atmosféru ()

pendrek200

Upřímně jsem se na druhé pokračování velmi těšil, ale nemůžu říci, že bych byl nějak ohromen. Bohužel. Pokud vše porovnám s dílem prvním, tak je to v podstatě stejné. Co musím pochválit, tak je ta atmosféra, hudba a prostředí. Tímto se opravdu vyznamenali. Co se gore týče, tak to je opět parádní. To, co mi vadilo, byly některé zdlouhavé pasáže, kde jsem měl velkou tendenci se nudit, bohužel tomu tak bylo i u jedničky. Úkoly se stávaly delšími, což byl hlavní kámen úrazu. Také mi vadilo, kolik tam nacpali těch počítačových efektů. Zejména ty létající hlavy byly opravdu směšné. Jak jsem již zmínil, tak vraždy byly šťavnaté, což ale bohužel nekorespondovalo s mrtvými těly, hlavami. Bylo velmi zřetelně vidět, že to jsou gumové/latexové repliky. Uvažoval jsem nad třemi hvězdami, ale myslím si, že ty čtyři si to zaslouží, zejména kvůli prostředí, atmosféře a hudbě. ()

Caviar

Výborný filmeček, zábavný a zajímavě zpracovaný, z celé trilogie zatím nejlepší, uvidíme co přinese čtyřka. Doslova jsem po dodívání dostal chuť si znovu zahrát Doom. Všem fans. doporučuji. ()