Hloubka ostrosti

(amatérský film)
  • angličtina Depth of Field
Krátkometrážní / Akční
Česko, 2016, 23 min

Příběh je o fotografovi, který se ráno probudí zbitý doma a díky flashbackům se mu vybavuje, že ho někdo v noci přepadl. Vyjde najevo, že fotograf byl najat, aby pořídil důkazy o nevěře jednoho zámožného podnikatele. To se samozřejmě podnikatelovi nelíbí ... (oficiální text distributora)

ArsenalEagle

Nebudu rozebírat rozhovory, které byly občas tak trochu mimo, akce byla skvěle zvládnutá (krom pár úseků, kde byly znát "falešné údery"), děj i když docela rozházený se po nějaké době vysvětlil. Na české poměry jeden z nejlepších akčních kraťasů, a to i na profi scéně. ()

Goumen

Zajímavý projekt, kterých u nás moc není. Dokud hlavní hrdina bojuje, tak je to super, ale jak začne mluvit, už je to podstatně horší. Ale tohle není film o hereckých výkonech, ale spíše o akci a ta je na české poměry dost povedená. Bohužel jsem měl pocit, že je tam těch efektů někdy až zbytečně moc. ()

Allica

Není to vůbec špatné. Technicky je to zvládnuté. I když místy by více světla neuškodilo, ale to je detail. Na co bacha potom - co máte zrovna v záběru, párkrát se vám tam objevují tašky od foťáků nebo stativy. Bohužel se mi ale od vás líbili víc ty krátké filmy, které byli zvládnuté i obrazově mnohem líp. Tady mi přišlo, že už nebylo příliš času se s tím tak vymazlit. ()

HIPHOPer

Na české poměry velmi slušný a zajimavý film.České špičky v Muay thai,nechybí troška humoru a skvělý efekty....na tenhle krátkometrážní film jsem se těšil dlouho a vyplatilo se.Od začátku do konce jsem se bavil ale má jednu chybu,velkou chybu a to,že je strašně krátký ale snad se to uchytí natolik,že Lukáš spolu s Jaroslavem a celá špička Muay thai se dohodnou na nějakem pokračováním,nebo spíše jiný druh děje filmu a natočí celovečernák.za mě obrovský palec nahoru ()

• Film vznikl jako fanouškovský projekt, většina lidí ze štábu ho dělala pro to, že si chtěli zkusit natočit v Čechách akční film. (Zdroj: ČSFD)
  • Do akčních scén se zapojila spousta neherců. Všichni ale mají zkušenosti s bojovými uměními či sporty. Do filmu se zapojily české fighterské špičky: Jiří Žák, Karlos "Terminátor" Vémola, Petr " Monster" Kníže. (Zdroj: ČSFD)
  • Film se točil na kameru SONY FS700, hlavně kvůli možnosti slowmotion záběrů. (Zdroj: ČSFD)