• Austrálie

Kostýmy:

Bina Daigeler

Taaaaak určitě!(25.10.2017)

• ciapok

na Cate sa veľmi rád pozerám, ale tento kúsok ma tak nekonečne nudil. Nie, nie som nekultúrne hovädo, ale téma sa požiera sama ... cisárove nové šaty ... kto nerozumie analýze umierajúceho umenia je primitív ?? Osho raz povedal ... hádžte perly sviniam ... ok(13.11.2017)

• doMchek

Celkom úderné metamorfózy, ktorým by osožilo viac duševnejšieho či duchovnejšieho rozmeru na úkor toho vcelku dekadentného pseudointelektualizmu, napriek tomu, že tento sám osebe môže byť účelovým nástrojom výpovede.(2.11.2017)

Na úvod jen, neviděla jsem film ale expozici, kde hrálo všech 13 filmů zárověň. Občas se přihodí, že vám někdo řekne: "Pojď půjdeme na výstavu, hraje tam Cate Blanchett, zosobňuje různé ženské osudy..." No, a pak sedíte na lavičce před plátnem a nestačíte se divit. Je možné, že hluboký zážitek, který mi poskytla série krátkých filmů pramenil zejména z překvapení, urputné snahy pochopit a pak občasného rozpoznávání útržků a vět. Kažopádně, je to audiovizuálně fascinující a až geniální ve chvíli, kdy všechny filmy splynou, v okamžiku manifestu, v jedno velké kolektivní vědomí.(2.1.2018)

• Sentido

Bez kontextu je to celý rigidní, prázný a k nevydržení. Byť šikovně nalíčený, zahraný i nasnímaný.(17.10.2017)